OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser33505

Gość
Gość
A kim Ty jesteś, żeby mi wyzwania dawać? Tfu trollu. :D
Haracz, nie Haracz? Pisałeś, że ja nie Haracz, bo jest zbanowany i nie może założyć mulciaka, aha. Tak czy nie? To nie ja Haracz, a może ja? No nie wiem, ale wiem że Haracz to Haracz.
po pierwsze pisz w jednym poście zamiast dwóch.
po drugie nigdzie nie pisałem że nie możesz założyć mulciaka ani nigdzie nie pisałem, że nie jesteś haraczem.
po trzecie ja trollem nie jestem szczególnie jak mnie porównasz do takiego mozarta, :v
 

DeletedUser33990

Gość
Gość
po pierwsze pisz w jednym poście zamiast dwóch.
po drugie nigdzie nie pisałem że nie możesz założyć mulciaka ani nigdzie nie pisałem, że nie jesteś haraczem.
po trzecie ja trollem nie jestem szczególnie jak mnie porównasz do takiego mozarta, :v
Jeszcze kłamiesz, dobra przestań. :D Chciałem edytować, ale było już za późno, bo sobie przypomniałem coś zabawnego (czyt. te twoje drugie - które kłamiesz). Trollem? Nie no rakiem jesteś, teraz poprawiam.
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
M2FT0fH.png


śmiejesz sie a to poważny biznes
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Jeszcze kłamiesz, dobra przestań. :D Chciałem edytować, ale było już za późno, bo sobie przypomniałem coś zabawnego (czyt. te twoje drugie - które kłamiesz). Trollem? Nie no rakiem jesteś, teraz poprawiam.
widze twój sposób merytorycznego wyrażania się nie zmienił się od czasów gimbazy. poza tym gdzie ja tu niby kłamie? przytocz dowód to wtedy uwierzę. Zaś jeśli chodzi o tego raka to gdybym nim był to już dawno miałbym zbanowane konto tak jak ty. więc polecam najpierw popatrzeć na siebie, a potem obrażać drugich.
 

DeletedUser33990

Gość
Gość
widze twój sposób merytorycznego wyrażania się nie zmienił się od czasów gimbazy. poza tym gdzie ja tu niby kłamie? przytocz dowód to wtedy uwierzę. Zaś jeśli chodzi o tego raka to gdybym nim był to już dawno miałbym zbanowane konto tak jak ty. więc polecam najpierw popatrzeć na siebie, a potem obrażać drugich.
Co ty prokurator, że wymagasz dowodów? XD Ale nie muszę patrzeć na siebie, bo nie jestem głupszy od Ciebie.
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Co ty prokurator, że wymagasz dowodów? XD Ale nie muszę patrzeć na siebie, bo nie jestem głupszy od Ciebie.
a jak jesteś niby w stanie udowodnić cokolwiek bez dowodów??? to tak jakbym teraz powiedział, że jesteś homo i nie dał żadnych dowodów typu zdjęcia na facebooku, screeny z rozmów etc. zresztą jeśli tak bardzo zależy ci na nazywaniu mnie rakiem, kłamcą i bóg wie czym jeszcze to poszukaj tego dowodu który wg ciebie ma potwierdzić twoje oskarżenie.
 

DeletedUser33990

Gość
Gość
a jak jesteś niby w stanie udowodnić cokolwiek bez dowodów??? to tak jakbym teraz powiedział, że jesteś homo i nie dał żadnych dowodów typu zdjęcia na facebooku, screeny z rozmów etc. zresztą jeśli tak bardzo zależy ci na nazywaniu mnie rakiem, kłamcą i bóg wie czym jeszcze to poszukaj tego dowodu który wg ciebie ma potwierdzić twoje oskarżenie.
Wystarczy to, co ludzie o Tobie myślą i wiedzą swoją prawdę. Nie zależy mi tego nawet udowadniać, bo wiem swoje i nie muszę pokazywać, raku. ::P
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Wystarczy to, co ludzie o Tobie myślą i wiedzą swoją prawdę. Nie zależy mi tego nawet udowadniać, bo wiem swoje i nie muszę pokazywać, raku. ::P
jedyne co teraz robisz to wymigujesz się od podania jakiegoś powodu gdyż wiesz, że żadnego nie ma i próbujesz wyjść cało z sytuacji którą sam stworzyłeś. poza tym gdyby to co ludzie o kimś myślą miało działać to te osoby muszą zobaczyć wszystkie dowody i ogólnie rzeczy, które pomogłyby się odnaleźć w sytuacji.
 

DeletedUser33990

Gość
Gość
jedyne co teraz robisz to wymigujesz się od podania jakiegoś powodu gdyż wiesz, że żadnego nie ma i próbujesz wyjść cało z sytuacji którą sam stworzyłeś. poza tym gdyby to co ludzie o kimś myślą miało działać to te osoby muszą zobaczyć wszystkie dowody i ogólnie rzeczy, które pomogłyby się odnaleźć w sytuacji.
Napisałem Ci i czytanie ze zrozumieniem sprawia Tobie problemy, polecam pójść do podstawówki. Po sepleń sobie jeszcze trochę. :D
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Napisałem Ci i czytanie ze zrozumieniem sprawia Tobie problemy, polecam pójść do podstawówki. Po sepleń sobie jeszcze trochę. :D
hmm jeśli wg ciebie czytanie ze zrozumieniem sprawia mi problemy to prosze podaj mi taki przykład bo ja go nigdzie nie widze. poza tym gadanie z tobą i próba wyduszenia jakiś normalnych argumentów mających jakikolwiek sens jest jak próba stworzenia słownika na jednej kartce. głupie, niemożliwe oraz nikomu niepotrzebne. dlatego zakończę ten swój wywód gdyż jest to bezcelowe zważywszy na to, że ty i tak nic nie rozumiesz,
 

DeletedUser33990

Gość
Gość
hmm jeśli wg ciebie czytanie ze zrozumieniem sprawia mi problemy to prosze podaj mi taki przykład bo ja go nigdzie nie widze. poza tym gadanie z tobą i próba wyduszenia jakiś normalnych argumentów mających jakikolwiek sens jest jak próba stworzenia słownika na jednej kartce. głupie, niemożliwe oraz nikomu niepotrzebne. dlatego zakończę ten swój wywód gdyż jest to bezcelowe zważywszy na to, że ty i tak nic nie rozumiesz,

Sensem będzie jak pójdziesz w końcu do szkoły.
 

DeletedUser33990

Gość
Gość
Widzę, że Szanowny "Kolega" //DoBasenuPrzezPalety// [nie będę tego rozwijał] wyznaję zasadę w myśl której: "im mniej o mnie tym lepiej, ale o wszystkich... - WSZYSTKO ::} - do odszukania na necie o co kaman, miłych poszukiwań ;d . Bardzo mądre podejście, popieram! Trzymaj się i dobrej niedzieli dla Ciebie i innych także ;d !
Ps. Bez odbioru :> .

Tak, Bonsai. Jeszcze te wiadomości o mnie na czacie Nawaho, fajnie mi się czytało. :) A weź udawaj znowu kogoś kim nie jesteś, ha tfu.

Po za tym nie o to mi chodziło i ta twoja zasada jest błędna. :D
 

DeletedUser33990

Gość
Gość
[22:40] **** Ż ****: hehe dobasenu przez palety na forum sobie pisze bo ma bana w grze.
[22:40] **** Ż ****: i dobrze. nie zawraca głowy tu

XDDD
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Ty kozak w necie, pieszczoch na świecie. XD Atencji już nie zrobisz, niestety. Pora podłożyć Tobie bombę.
Ups, uśmiechnij się Mozarcik:
NIE!!! :)):)):uuu)
Nie wszystkie drogi prowadzą do pustego basenu przez palety o czym miałeś nie raz okazję się przekonać. Większość moich dobrych znajomych, z którymi gram od samego początku TW, dobrze wie gdzie mieszkam jak wyglądam, czasami nawet spotykaliśmy się gdy bywali na wczasach
Jak widzisz basenowy nie odkryłeś Ameryki, bo na Kolumba ani Kolombo nie wyglądasz. W przeciwieństwie do ciebie zjeździłem kawał świata i mimo, że mieszkam w niewielkiej nadmorskiej mieścinie nad morzem Adriatyk to uwielbiam góry, miejsce, które masz okazję zobaczyć znajduje się w San Marino, takich miejsc zwiedziłem setki.
Polecam czasami zwiedzić trochę więcej jak tylko dziki zachód na TW i wyjść trochę dalej, niż sięga twoja werbalna inter przestrzeń.
Każdy wie, że jestem pogodnym człowiekiem i mam wiele powodów do radości z życia dla tego nie brakuje mi uśmiechu na co dzień.
:))::P
Kolejnym razem edytuj etykietki z butelek na denaturacie, bardziej odzwierciedlają mój wizerunek tylko uważaj, bo są chronione prawami autorskimi zawsze to lepsze jak etykietka pedofila, którą sobie przykleiłeś jako Haracz Jaracz i potwierdziłeś jako Do basenu po drodze przez palety
Miłego dnia i nie spinaj się tak.
ok_:);):)
 
Do góry