OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser33990

Gość
Gość
NIE!!! :)):)):uuu)
Nie wszystkie drogi prowadzą do pustego basenu przez palety o czym miałeś nie raz okazję się przekonać. Większość moich dobrych znajomych, z którymi gram od samego początku TW, dobrze wie gdzie mieszkam jak wyglądam, czasami nawet spotykaliśmy się gdy bywali na wczasach
Jak widzisz basenowy nie odkryłeś Ameryki, bo na Kolumba ani Kolombo nie wyglądasz. W przeciwieństwie do ciebie zjeździłem kawał świata i mimo, że mieszkam w niewielkiej nadmorskiej mieścinie nad morzem Adriatyk to uwielbiam góry, miejsce, które masz okazję zobaczyć znajduje się w San Marino, takich miejsc zwiedziłem setki.
Polecam czasami zwiedzić trochę więcej jak tylko dziki zachód na TW i wyjść trochę dalej, niż sięga twoja werbalna inter przestrzeń.
Każdy wie, że jestem pogodnym człowiekiem i mam wiele powodów do radości z życia dla tego nie brakuje mi uśmiechu na co dzień.
:))::P
Kolejnym razem edytuj etykietki z butelek na denaturacie, bardziej odzwierciedlają mój wizerunek tylko uważaj, bo są chronione prawami autorskimi zawsze to lepsze jak etykietka pedofila, którą sobie przykleiłeś jako Haracz Jaracz i potwierdziłeś jako Do basenu po drodze przez palety
Miłego dnia i nie spinaj się tak.
ok_:);):)

Ty zaś się potwierdziłeś jako zwykłego śmiechola życiowego. Taki wygląd = stan umysłu. Weź kurna kup nowe ciuchy, a nie chodzisz jakiś wieśniarskich. :D
Twoje tłumaczenia mnie nie interesują. XDD
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Ty zaś się potwierdziłeś jako zwykłego śmiechola życiowego. Taki wygląd = stan umysłu. Weź kurna kup nowe ciuchy, a nie chodzisz jakiś wieśniarskich. :D
Twoje tłumaczenia mnie nie interesują. XDD
Pot nie ma z mojej strony obrony rzeczonego gracza, oj nie, sam mi popsuł krwi ;)
Gust jest jak dupa, każdy ma swoją. Poważnie bierzemy w dzisiejszych czasach pod uwagę przy całkowitym ocenianianiu człowieka to jak on się ubiera? Poważnie? Serio? Really? Czyli powiedzmy ktoś może jeździć komunikacją miejską ubrany w ortalionowy dres, łysa głowa, kołczan prawilności, itd. To od razu jest "typowym Sebixem"? Ludzie.... A jak wejdzie do sali wykładowej tak ubrany i zacznie prowadzić wykład dla studentów, bo jest wykładowcą na jakiejś uczelni to Wam "kopara opadnie"?
 

DeletedUser33990

Gość
Gość
Pot nie ma z mojej strony obrony rzeczonego gracza, oj nie, sam mi popsuł krwi ;)
Gust jest jak dupa, każdy ma swoją. Poważnie bierzemy w dzisiejszych czasach pod uwagę przy całkowitym ocenianianiu człowieka to jak on się ubiera? Poważnie? Serio? Really? Czyli powiedzmy ktoś może jeździć komunikacją miejską ubrany w ortalionowy dres, łysa głowa, kołczan prawilności, itd. To od razu jest "typowym Sebixem"? Ludzie.... A jak wejdzie do sali wykładowej tak ubrany i zacznie prowadzić wykład dla studentów, bo jest wykładowcą na jakiejś uczelni to Wam "kopara opadnie"?
On na wykładowcę by się nie nadawał, że takie farmazony wali. xD Jak by był ubrany w rozszarpanej koszulce, brudnych spodniach to jeszcze gorzej bym ocenił. Nie musi być typowym Sebixem, ale gdy patrzę na takich ludzi jak on, to tracę nadzieję w ludzkość. Zwraca uwagę innych, nie patrząc na siebie.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Tak, jego sposób bycia w tej grze jest dla wielu irytujący i się z tym w pełni zgadzam. Jednakże wyskakiwanie z tym:
Weź kurna kup nowe ciuchy, a nie chodzisz jakiś wieśniarskich.
Co Cię interesuję kto się jak ubiera? Czy to jak ktoś się ubiera, co ma na sobie, na co go stać jest istotne? A może to są ciuchy jakiegoś znanego projektanta? (sam nie wiem nie znam się) A Ty wychodzisz teraz na takiego "wieśniaka" w jego oczach, bo nie wiesz, że jego ubranie jest markowe i kosztowało iks tysięcy złotych.

Serio nie ma sensu patrzeć na to co kto ma na sobie, gdzie mieszka, jak wygląda, tylko to co mówi i to co "ma w głowie" (specjalnie w "widełkach" by ktoś nie pomyślał, żeby otwierać komuś czaszkę)
 

DeletedUser33990

Gość
Gość
Bo nie będzie jakiś lump wieśniak pisał bzdury i wywyższał się nad innymi, proste. Patrzy na innych, to ja popatrzę na tego wieśniaka.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Bo nie będzie jakiś lump wieśniak pisał bzdury i wywyższał się nad innymi, proste. Patrzy na innych, to ja popatrzę na tego wieśniaka.
Spoko, jak pisałem sam za nim nie przepadam, co nie oznacza, że będę się zniżać i pisał, że ubiera się jak wieśniak, bo to w mojej ocenie nie na miejscu. Jak najbardziej można wytykać czyjeś zachowanie, ale ubiór? To już zagrywka poniżej pewnej krytyki, ale oczywiście to tylko i wyłącznie moje zdanie ;)
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Bo nie będzie jakiś lump wieśniak pisał bzdury i wywyższał się nad innymi, proste. Patrzy na innych, to ja popatrzę na tego wieśniaka.
Nie hamuj emocji, bo to zdrowiu szkodzi i wyduś z siebie negatywną energie tylko nie wyżywaj się na paletach i nie pluj w monitor, bo to dość prymitywne reakcje, ale po kimś takim można wszystkiego się spodziewać
Fajnie, że zabawiasz ludzi na forum, ale postaraj się bardziej.:)
Podrzucę ci nowy temat, posiadam gumiaki, ale muszę upychać trochę słomy, bo są dwa rozmiary za duże, na szczęście zakładam je tylko na szczególne okazje.:DDD
Ciekawe co ty zakładasz idąc na podryw *, zamawiasz u krawca sutannę, czy może w okresie przedświątecznym przebierasz się za Mikołaja! Rozdajesz chociaż cukierki????:mad:

Żyję sobie na luzie w rozpiętej bluzie, kopię piłkę w pantoflach, a w sandałach biegam po plaży.
Napisz nam dla odmiany coś o sobie, możesz rozwinąć ten wątek, który zapoczątkowałeś na czacie.
Zacytuje.
https://prnt.sc/pz8qnp DoBasenu

Ludzie twojego pokroju bywają naprawdę żałośni i zazdroszczą byle lumpom zwykłego życia.

;)
 

DeletedUser33990

Gość
Gość
Żyję sobie na luzie w rozpiętej bluzie, kopię piłkę w pantoflach, a w sandałach biegam po plaży.
Napisz nam dla odmiany coś o sobie, możesz rozwinąć ten wątek, który zapoczątkowałeś na czacie.
Zacytuje.
https://prnt.sc/pz8qnp DoBasenu

To co napisałem, to zacytowałem według Ciebie kim jestem, a to nie jest prawda, więc nie kompromituj się, bo jeszcze pobrudzisz sobie bluzę. :D
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Cytowany fragment pochodzi z ogłoszenia o dzisiejszej aktualizacji (https://forum.beta.the-west.net/index.php?threads/update-2-115.3483/). U nas tych zmian jeszcze nie ma.

:{
Pomysł był znany jeszcze przed aktualizacją na Becie mimo wszystko pojawił się tam już po ukazaniu się kalendarza można by powiedzieć, że maszynista zaspał i pociąg miał spóżnienie, biorąc pod uwagę PKP, możemy się spodziewać nowego druku kalendarza z rocznikiem 2020, albo poprosić wulkanizatora o przyklejenie łatki i już jutro cieszyć się na obiad zupą z dyń i deserowym ciasteczkiem, oczywiście należy obudzić polskiego maszynistę. :uuu):uuu):uuu):uuu)
;)
 

DeletedUser33988

Gość
Gość
:{
Pomysł był znany jeszcze przed aktualizacją na Becie mimo wszystko pojawił się tam już po ukazaniu się kalendarza można by powiedzieć, że maszynista zaspał i pociąg miał spóżnienie, biorąc pod uwagę PKP, możemy się spodziewać nowego druku kalendarza z rocznikiem 2020, albo poprosić wulkanizatora o przyklejenie łatki i już jutro cieszyć się na obiad zupą z dyń i deserowym ciasteczkiem, oczywiście należy obudzić polskiego maszynistę. :uuu):uuu):uuu):uuu)
;)
Nie wiedziałem że Polskie pociągi mają gumowe koła :OOO
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Kolejna aktualizacja będzie ciekawa.
Nawet nie chodzi o poprawianie starych błędów, bo tych już nikt nie widzi!
Widocznie są mniej ważne!
W Nowym Roku życzę wszystkim dobrej zabawy na dzikim The West.
Pewnie dla radości innych, co złego zabieram z kolejną aktualizacją
,,,,,,,,,,,,,dla Was zostaje to co kochacie.
Dziki Zachód i to co z niego najpiękniejszego zostało.
 
Do góry