OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia
Ja mogę dodać że jak ci się nie podoba forum i gracze tam się udzielający @Ken Block to też nie wylewaj swoich smutków tutaj. Wrzuć na luz, odpal może jakiś urlop i wrócisz bardziej normalny XD

Ja mogę dodać że jak ci się nie podoba forum i gracze tam się udzielający @piczkiks to też nie wylewaj swoich smutków tutaj. Wrzuć na luz, odpal może jakiś urlop i wrócisz bardziej normalny XD
 
Ja mogę dodać że jak ci się nie podoba forum i gracze tam się udzielający @piczkiks to też nie wylewaj swoich smutków tutaj. Wrzuć na luz, odpal może jakiś urlop i wrócisz bardziej normalny XD
Ja mogę dodać że jestem wyluzowany totalna chillera i utopia a nie tak jak jakiś @BarbieOpen co się pruje jak ktoś coś napisze o jego grze ukochanej. Wrzuć na luz, odpal może jakiś urlop i wrócisz bardziej normalny XD
 
Nikt nie dowie się, czego bardzo chcę. O czym marzę gdzieś na serca dnie. Chyba tylko Ty możesz w oczach mych. Znaleźć tę ukrytą prawdę.
Gwiazda w górze lśni, pierwszym mym życzeniem jesteś Ty! spadająca gwiazda spełnia sny, w których główną rolę grasz ty.
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
Ktoś koniecznie musiał pokazać pazurki i mnie zbanować na dzień żeby udowodnić raz na zawsze, że na tym forum nie robimy sobie żartów z rydzyka, a wolność słowa to fikcja, póki jakiś delikatny kwiatuszek może uznać, że wszystko obraża jego uczucia. A wszystko dlatego że moderacja boi się interweniować i usunąć jakiegoś spamerskiego bota w obawie przed posądzeniem o prześladowania religijne. XD Najpierw Wojcieszy wypisałeś punkty regulaminu które twój ulubiony fanatyk religijny łamie, a potem wytłumaczyłeś że nie masz zamiaru nic z tym zrobić, a wina leży po stronie graczy, którzy go zgłaszają albo cieszą się z tej samej wolności do sławienia swoich stwórców co on, choć widocznie nie są na tyle uprzywilejowani. Robicie z tego forum zakład dla obłąkanych na swoje własne życzenie i mnie ta nieporadność ubawiła jak nigdy wcześniej. xd

wspolnymi silami zrobmy nasze forum wspanialym miejscem tak jak w tej pieknej piosence

 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Jak Wojcieszy to ogólnie ma wywalone na to forum i zostawia często osoby chore psychicznie na XD. Serio dlaczego jeszcze nie usunięto stifa jak każdy wie, że kupuje sobie lajki i gada o Radwańskiej i w dodatku udaje Dawida Celta co jest przestępstwem, spamera pokój i dobro co zapycha tablice ogłoszeń swoimi durnymi kazaniami i nawołuje do krucjaty w stosunku do niewiernych oraz niektórych innych osób co powinny być dawno na dożywotniej terapii.Serio ktoś mi wytłumaczy czemu te osoby jeszcze tu są.
 

Bimbol

Blada Twarz
Napisałem wcześniej że nie ma w regulaminie punktu który by zakazywał śmiania się z grubasów. Czy słowo "grubas" samo w sobie podpada pod regulamin że ktoś mi to usunął? Ostatnio kiedy miałem w ręku słownik, było w nim takie słowo.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Napisałem wcześniej że nie ma w regulaminie punktu który by zakazywał śmiania się z grubasów. Czy słowo "grubas" samo w sobie podpada pod regulamin że ktoś mi to usunął? Ostatnio kiedy miałem w ręku słownik, było w nim takie słowo.
A to już lepiej pisz do Pana moderatora na PW ;) sądzę, że możesz mieć ciekawą z nim rozmowę.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Zapewne podpięto to pod drugi punkt regulaminu forum, ot co ;) ale czy to prawda to już nie mnie pytać. A czy ten ruch moderatora jest zgodny z regulaminem, czy go nagięto to też nie mnie pytać. Macie moderatora, macie jego przełożoną, czyli CM możecie ich "męczyć" :)
 
Do góry