@Lenka222
9. Nagrody:
1 x stary awatar
2 x 4 dowolne medale jednodniowego premium
3 x 5 wzmocnień z shopu (zakładka wzmocnienia w shopie + herbata mate + mikstura życia)
3 x niebieski list
3 x 100 bryłek

2020 rok, a wy nadal rozdajecie bezwartościowe wzmocnienia z shopu oraz medale jednodniowego premium i parę obligacji.
Konkurs który jest organizowany raz na pół roku, a nagrody takie same jak na gali, które odbywa się raz w tygodniu.
!oooooo!

Lenka222

Członek obsługi gry
@Lenka222
9. Nagrody:

!oooooo!

Z chęcią poznam Wasze propozycje nagród. Być może będziemy mogli je spełnić.

Na ktoś odpowiedzi na pytania konkursowe? :D
I czemu jest tylko jeden stary avatar którego i tak nie da się zmienić i jest stary :D
Te avatary stare, powinny być za bryłki, albo za darmoszkę :D

@Lenka222 Czy w tym roku będzie dostępny przez kilka dni bonus do doświadczenia/pieniędzy/motywacji/szansy znalezienia? jak to o ile się nie mylę miało miejsce w poprzednich latach.

mam jedno pytanie
w tym roku będą powołani ludzie do gry którzy zostali zbananowani bądż usunięci z gry za przekręty na The West pokroju Kaminskie Wzgórze ,gdzie nadużywali multi kont ::}
Pytanie jest proste czy można reaktywować konto do stanu poprzedniego przed dostaniem bana i posiadać ekwipunek przed kasacją konta
Nie spieszcie się z odpowiedzią bo wiele kont w suporcie jest poddane analizie ,za nim za czeli pracować jako wolontariusze
prawda bywa bolesna ,,poproszę o wypowiedz Cm::}

@Lenka222
Kiedy zamierzacie naprawić balans na bitwach, w tej chwili w przypadku kompletu po obu stronach atak nie ma żadnych szans?
Obecna sytuacja przypomina mi testowanie nowych bonusów (które nie weszły) kilka lat temu, gdzie obrona wybijała atak do zera.
1. Pierwsza zmiana która na początku dużo nie zmieniła (18 maja 2020)
2. Zmiana kary za odległość oraz naliczanie procentowe bonusów na umocnieniach. (21 września 2020)
3. Dodanie mega op setu na obrony + który łączy się doskonale z letnimi duchami. (listopad 2020)

Co z tego, że mamy super set pod atak dowodzenie(Kapitan), skoro nic nie trafiamy z trawy.
Podbipięta na s10 posiada super ulepszony set oficera unii a na atakach zadaje dwa razy mniej obrażeń niż na obronach. (100k przekroczone :) )
Gracze full dowodzenie mają sety kapitana i oficera, a full hp nadal męczy się z setem Livingstone.
Cały set cortiny daje więcej hp i uniku oraz daje ponad 1000 zakładania pułapek a livin + bronie cortiny (nie żadnych dobrych broni pod hp poza cortiny) daje zaledwie nie całe 400 chowania się.(nie wspominając o bonusie cortiny do obrony około 30)

Powiedzmy, że dodacie tak samo mocny set jak cortina na atak, na trawie będzie dużo unikał, ale jak wejdzie na basztę to będzie nie do zbicia.
Znając tok myślenia ig o zarobku to dodadzą super sety dopiero podczas halloween.

Zostaje zmniejszenie bonusów umocnień, aby hp miało mniej uników a full dowodzenie mniej trafień.

Zapraszam do dyskusji oraz czekam na odpowiedź CM

DeletedUser

Gość
Gość
Też jestem ciekaw kiedy te bitwy zostaną bardziej zbalansowane. Dla mnie bez sensu jest dawanie 1 OP w cholere setu na defa/atak i czekanie rok żeby dac kontrę na stronę przeciwną w zalezności co jako pierwsze dostało BOOSTA...

Cortina to jest dramat kupsko na defa...
Wczoraj na defie stałem sobie ja i ziomeczek w cortinie+ duchy (8k hp - pepek).
Nas 2 vs 6 osób w ataku które tłukły w nas z trawy/potem baszty w livingach i kapitanach... Wygraliśmy bo nie byli w stanie zdjąć mu 8k hp a ja w livingi trafiłem 25:3 (mam biedną mosey na ^2, 1700 dowo, 600 pułapek 680 cel).

Dzisiaj na odwrót, wraz z innym graczem kapitan na 2/3 plus on bronie kucharza na ^3 - około 2k dowo, 1300 chowania, 800 cela. Ja 1800 dowo, 1500 chowania 800 cel.
1 typo w cortinie (bez duchów) stoi sobie na baszcie a my go trafić nie możemy kilka rund pod rząd i gdyby nie duża ilośc jego hp i kryty które siadały (jak już się trafiło), to byśmy mogli do jutra tłuc

living to kmiot do nabijania statów stronie przeciwnej a Cortiny się trafić nie da. Mimo że według tych statystyk oszałamiającej szansy na unik nie ma.

Może i nie ma na moim świecie oszałamiajacych bitew, ale jak się postawi na każdej baszcie w defie cortine z duchami to mozna sobie iść do kibla na małe sranko, bo ma się pewność że się szybko nie padnie.

Popracujcie nad logiką dodawania setów. Bo póki co to tylko rozpieprzacie gierke niż coś pożytecznego do niej wnosicie.