OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia
gra nigdy do końca nie zdechnie, będzie widać tylko coraz piękniejszą frustrację starych dinozaurów którzy chętnie napiszą na każdym kolejnym nowym serwie Zdechlak gra, gdzie aktualnie jest graczy najwiecej a na jego matczynim najmniej! :) hahaha. Zdechlak WY
 
unknown.png
 

DeletedUser

Gość
Gość
HI
Ogólnie 1 raz robie to osiągnięcie itp...

Czy liczba punktów pokazana w zakładce "osiągniecia" jest jakoś skumulowana że dostałem tylko 200 pkt osiągnięć a nie te 800+ ?

No i fajnie jakby w końcu była jakaś opcja użycia 5k amuletów bo po klikaniu 500 mam lekkiego nerwa :)
A jak nie to weź mi ktoś napisz scrypt na privie ;)
 

Załączniki

  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    555,8 KB · Wyświetlenia: 28
HI
Ogólnie 1 raz robie to osiągnięcie itp...

Czy liczba punktów pokazana w zakładce "osiągniecia" jest jakoś skumulowana że dostałem tylko 200 pkt osiągnięć a nie te 800+ ?

No i fajnie jakby w końcu była jakaś opcja użycia 5k amuletów bo po klikaniu 500 mam lekkiego nerwa :)
A jak nie to weź mi ktoś napisz scrypt na privie ;)
Tak, to suma pkt za tę "linię" osiągnięć, możesz to rozwinąć klikając na osiągnięcie i wybierając poprzednie niżej to jakoś się sumuje. Za samo 5000 masz 250 pkt, za poprzednie 175 itp,
JavaScript:
setInterval(function(){
        ItemUse.doIt(1946000);
},2500)
 

Balios

Blada Twarz
Czemu tak brzydko się wyrażasz o koledze z serwera? Jakoś na czacie gry nie byłaś skłonna używać tak mocnych słów z obawy przed punktami. Jak widać nie pomogło ;)

Btw, ten Twój tekst pasuje również do Ciebie :D
 
Do góry