OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia
View attachment 3295

hahahahaha ty zjebie :D
myślałeś że jesteś nietykalny pseudo bryłkowiczu?
Mamy niezły ubaw na facebook, już mi piszą moi znajomi zdechlaku

Witaj, wiele czasu dziś obserwowałem twoje zachowanie na forum w stosunku do mojej osoby, wyśmiewałaś się, obrażałaś mnie lecz co Ci to da, jesteś tak wczuta w to, że gdy ktoś otrzyma bana to robisz z tego aferę, szanuje Cię za to, że pomimo robienia z siebie "błazna" to dalej to Ciągniesz. Odnośnie bana, miałem parogodzinną przerwę lecz wrócę już jutro. Twoje konto pozostanie zablokowane do: jutro o godzinie 06:47. Bardzo podoba mi się tekst "myślałeś że jesteś nietykalny pseudo bryłkowiczu?" no cóż jest jak jest.

Twoje posty na forum do mojej osoby i nie musisz próbować ponownie na mnie "najeżdzać" bo to Ci nic nie da.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Halo halo
Where zadania na lasso? od wczoraj powinny być
 

Załączniki

  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    446 KB · Wyświetlenia: 25

DeletedUser

Gość
Gość
No i jest...
To nie jest zadanie powtarzalne -.-

Dziwne że rok temu jak wbijałem dopiero do gry to koledzy co juz to robili wczesniej, robili razem ze mną :)

Idź na mnie donieś a nie odpowiadasz na moje posty

@Lenka222 @Kristofer1995 @Kryminalista

Powie mi któreś z Was skąd ja mam wytrzasnąć zielony gorset i zieloną spódnice do zadań z kowbojki na świecie Arizona ??
Bo już przeleciałem przez 40 topowych miast i jedynie bialy gorset znalazlem... A Mi zależy na zielonym secie aby moja postać mogła się dobrze komponować w jednakowej kolorystyce niżeli jak artiuchowa, każdy element ciała - inny kolor.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
 
@Lenka222 @Kristofer1995 @Kryminalista

Powie mi któreś z Was skąd ja mam wytrzasnąć zielony gorset i zieloną spódnice do zadań z kowbojki na świecie Arizona ??
Bo już przeleciałem przez 40 topowych miast i jedynie bialy gorset znalazlem... A Mi zależy na zielonym secie aby moja postać mogła się dobrze komponować w jednakowej kolorystyce niżeli jak artiuchowa, każdy element ciała - inny kolor.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź


zobacz w GM Town (tam Henry Walker urzęduje)

zakładka ranking potem klik miasta i w szukajce wpisz gm. :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
zobacz w GM Town (tam Henry Walker urzęduje)

zakładka ranking potem klik miasta i w szukajce wpisz gm. :)

Dziękuję ^^
Już wszystko jest. Rano było tylko 10 zakładek krawca a teraz jest 11
Rano tego nie było, zastanawia mnie również że ktoś usunął mój post :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nawet sprawdzić nie można czy odrzucone :p do czego do doszło że nawet tam nie umio w rekrutacje
a człowiek od wrzesnia czekał :/
Sadek
 

Załączniki

  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    530,3 KB · Wyświetlenia: 31
wiele przeżyłem ale nie traktuę głupty:)]
zajme się moderatorem i wyjaśnię czemu jedne posty sa publikowane w cenzutzrze słowncctwo a i inne z szablonowo są kasowane!
 

DeletedUser

Gość
Gość
wiele przeżyłem ale nie traktuę głupty:)]
zajme się moderatorem i wyjaśnię czemu jedne posty sa publikowane w cenzutzrze słowncctwo a i inne z szablonowo są kasowane!

pierw skup się na poprawieniu swoich wypowiedzi, bo ni jak mają się do tematów w których się wypowiadasz i nic nie wnoszą tylko puste bzdety jak na każdym serwerze którym grasz.

Oger nobie sie w końcu
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ktoś ma pomysł jak wykorzystać nowo wprowadzane sety ? :3 chętnie posłucham pomysłów
 

DeletedUser

Gość
Gość
robił to ktoś ? :D
 

Załączniki

  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    662,1 KB · Wyświetlenia: 40
Patelkowa kiedyś przeliczyła ,obiczyła że jest to możliwe do zrobienia ale nie potwierdza czy jest to realne do zdobycia ,na włoskiej wersji językowej CM mi powiedxiał że jeśli zrobię to zadanie to nawet sam od siebie mi przypisze ten
itemekB-)
Nie zapominaj że to zadanie jest złożone i ma dwie drogi oraz specjalnie zawiera błąd
 
Do góry