Okienko Transferowe - Zima 10/11

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5501
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5501

Gość
Gość
• Edin Dżeko (31.000.000€) Wolfsburg => Man City
• Luiz Gustavo (17.000.000€) Hoffenheim => Bayern
• Sławomir Peszko (500.000€) Lech => Koln
• Martin Demichelis (3.000.000€) Bayern => Malaga
• Hugo Almeida (2.000.000€) Werder => Besiktas
• Anders Lindegaard (5.000.000€) Aalesunds => Man Utd
• Hatem Ben Arfa (6.000.000€) Marsylia => Newcastle
• Ibrahim Afellay (3.000.000€) PSV => Barcelona
• Simao Sabrosa (900.000€) Atletico => Besiktas
• Julio Baptista (2.000.000€) Roma => Malaga
• Sergio Asenjo (0€) Atletico => Malaga
• Enzo Maresca (0€) (free) => Malaga
• Antonio Cassano (1.666.667€) Sampdoria => Milan
• Luca Toni (0€) Genoa => Juventus
• Andrea Ranocchia (18.500.000€) Genoa => Inter
• Paweł i Piotr Brożkowie (2.800.000€) Wisla => Trabzonspor
• Elano (2.900.000€) Galatasaray => Santos

Adebayor, Tevez, Dżeko, Jo. Myślicie że Dżeko znajdzie miejsce w składzie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
dżeko to będzię porażka jak całe man city.

najbardziej mnie zastanawia transfer Affelaya. Tego chłopaka naprawę PSV sprzedał za grosze, widziałe,m go w akcji jest naprawdę świetny. Ale mam wrażenie że w barsie może się zmarnować.

Pożyjemy zobaczymy

za to brożkowie trafili tam gdzie trzeba

Paweł to jest akurat cienias(według mnie) trafia raz na 10 setek, ale liga turecka tak jak i Polska to ich poziom
 

DeletedUser

Gość
Gość
dżeko to najwyżej może grzać ławę.
Cieszy mnie też transfer Ranocchia do Interu ( kibicuję im 7 lat ).
Wkurza mnie jednak Milan bo on to jak Real nakupuję tylu piłkarzy a nic mu z tego nie przychodzi.
Moim zdaniem tyle ile Baptista będzie w Maladze tyle zmarnuje czasu i kariery.

Mam pytaine ?
Czy już wiadomo czy Fabregas przejdzie do Barcy ?
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Myślę, że jak ma przejść to dopiero latem, bo w Barcie teraz pojawił się Afellay i on może namieszać w składzie. Iniesta może być przesunięty na lewe skrzydło a w jego miejsce może wbić Holender. Tak to w mojej opinii wygląda.
 

DeletedUser

Gość
Gość
W d... tego fabregasa, takich najemników to ja naprawdę nie lubię. Fakt arsenalu nie cierpię, ale fabregas jest taki jaki jest dzięki Wengerowi, to on go wychował wyszkolił i dał szansę, a ta wielka BArca olała swojego wychowanka. A ten co teraz? przechodzi do Barcy. Pluje na niego tak jak na Ronaldo. Gonią tylko za kasą , gdzie są ci starzy prawdziwi piłkarze: Giggs, Schools, Raul(on nie chciał przejść to jego wyrzucili). A teraz z tych piłkarzy to tylko takie płaczki, Ronaldo to nawet auta nie umie prowadzić, a i dziecko musi sobie kupić. Jego iejsce jest w toi-toi. Brakuje mi tych czasów gdy oglądałem mecz, a zawodnik strzelający gola całował herb klubu, w oczach widać było wiarę i przywiązanie, a nie tak jak teraz $$$

A co do Affelaya, to facet jest naprawdę niesamowity aż dziw mnie bierze że tak długo siedział w PSV a i że ono go puściło za takie grosze
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Od dzisiejszego poranka czekam na wieści co do przejścia Torresa do Chelsea. Jeszcze mają niespełna 5 godzin żeby się dogadać :) Liczę na transfer El Nino do Chelsea :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
juz sfinalizowano transfer Torresa:p
Adebayor w realu(wypożyczenie), liste uaktualnij Misiaty:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kluby ponoc się już dogadały i tylko pomiedzy Torresem, a Chelsea jest gadka. Adebayor w Realu, a Suarez i Caroll ponoc maja przejsc do LFC
 
Status
Zamknięty.
Do góry