Okrojony oktoberfest

Deleted User - 2063808

Gość
Gość
+1 Byłem nastawiony na bardzo rzadką skrzynię Oktoberfestu za 9000precli/150bryłek, ale niestety nam ją zabrali czuję się teraz smutny i oszukany Biblethamp ;_;
 
Przecież skrzynie z całymi zestawami były na święto niepodległości.
W octoberfest, czego się też nie spodziewałem, wymienili skrzynie z całymi zestawami z poprzednich loterii, na skrzynie z losowym itemem z poprzednich loterii :D

Takie nagrody masz wszędzie, na becie takie były..
Może stwierdzono, że gracze nie potrzebują całych zestawów, tylko losowe śmieciuchy :D haha

Najbardziej podoba mi się skrzynia ze stalowymi okuciami i zdobyta skrzynia przygód. Nagrody najlepsze z najlepszych, forever! a z nich koszula na 10 poziom, koniczyna :D #życie

Chociaż nie, czekaj.
Masz rację, zwracam honory.
Zniknęła ta skrzynia z niebieskich.
Ale może to jest błąd?
Na becie był podobny błąd, były to brakujące rzeczy, które później były dodane przez tamtejszy twt

A jednak to nie jest błąd, wymieniono tą skrzynię na "skrzynię bohatera" z której lecą jakieś wzmocnienia.
Ale shit. ;-[ Fajnie że to zauważyłeś, bo ja widocznie ślepy jestem :D
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Przecież skrzynie z całymi zestawami były na święto niepodległości.
W octoberfest, czego się też nie spodziewałem, wymienili skrzynie z całymi zestawami z poprzednich loterii, na skrzynie z losowym itemem z poprzednich loterii :D

Takie nagrody masz wszędzie, na becie takie były..
Może stwierdzono, że gracze nie potrzebują całych zestawów, tylko losowe śmieciuchy :D haha

Najbardziej podoba mi się skrzynia ze stalowymi okuciami i zdobyta skrzynia przygód. Nagrody najlepsze z najlepszych, forever! a z nich koszula na 10 poziom, koniczyna :D #życie

Chociaż nie, czekaj.
Masz rację, zwracam honory.
Zniknęła ta skrzynia z niebieskich.
Ale może to jest błąd?
Na becie był podobny błąd, były to brakujące rzeczy, które później były dodane przez tamtejszy twt

A jednak to nie jest błąd, wymieniono tą skrzynię na "skrzynię bohatera" z której lecą jakieś wzmocnienia.
Ale shit. ;-[ Fajnie że to zauważyłeś, bo ja widocznie ślepy jestem :D
Każda loteria ma swoje prawa nie myśl że poderwiesz panienkę dwa razy na jeden numer
Polacy to naród bogaty ,wolą podkuwać kozy niż walczyć ::P
 
odwiedzała nas doradca Etriel ,ale nie licz na nowości :uuu)NIE!!!
tia, jak już zepsuli "świadomie" to niech już zostawią jak jest..
Coś ten event dużo błędów ma :D ciekawe dlaczego. :uuu)

Chociaż, jakby usunęli skrzynię ze stalowymi okuciami, zdobytą skrzynię przygód, zostawili tą skrzynię "bohatera" i dali tą skrzynię z całymi zestawami, takie przeprosiny mógłbym przyjąć. :uuu) :uuu)
 

Deleted User - 2063808

Gość
Gość
I nagle ludzie z TWT nie potrafią pisać... Niech napiszą wprost że nie ma skrzynki i nie będzie bo tak się szanuje graczy w tej grze :)
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Skrzynia być może zostanie dodana w kolejnej aktualizacji. Dodanie przedmiotu podczas eventu jest bardzo ryzykowne i może nieść za sobą zniknięcie innych.
 

Deleted User - 2063808

Gość
Gość
@Lenka222 nie musicie dodawać skrzynki, wystarczy że do końca eventu na każdym Gallifrey dodacie ją jako nagrode dla zwycięzców tej bitwy :] przynajmniej raz byście wyszli jakoś z twarzą a nie z czymś na niej... !oooooo!
Imo skrzynka na Galli to było by jakieś rozwiązanie, ale jako nagroda dla obu stron konfliktu.
 
Bardzo dobrze @Lenka222, że nie ma tej skrzyni, bo od razu bryłkujące psychole zrobiłyby sobie monacha, górala, farmera na ^3 i nie dałoby się normalnie grać. Wielkie propsy dla Ciebie, że starasz się ukrócić naturę "pay2win" tej gry.
 
Do góry