Oktoberfest 2016 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser31189

Gość
Gość
Etriel powiem Ci coś szczerze od serca, tą informacją poprawiłaś mi humor :D A mam takie pytanko, czy z okazji octoberfest lub po planujecie jakąś bitwę o środkowy forty?
 
Loteria będzie taka sama jak na becie?
W informacji nie ma nic o losowaniu z precle.
Pisze także, że przekupienie za 8 bryłek nie nic o preclach.
Ile będzie precli na bitwę?
Na święto Niepodległości było bodajże x12 za padnięcie i x6 za przeżycie bitwy.
Trafiłem dwie skrzynki na becie w których są stare sety a w nich kapelusz i pasek do kitu.
Podoba mi się, że nie ma śmieci z loterii.
 
Etriel powiem Ci coś szczerze od serca, tą informacją poprawiłaś mi humor :D A mam takie pytanko, czy z okazji octoberfest lub po planujecie jakąś bitwę o środkowy forty?
Cieszę się, że poprawiłam Ci humor. Czy będzie bitwa na środkowym forcie? Nie widzę przeciwwskazań, tym bardziej, że poprzedni update przywrócił nam balans na fortach. Jedyne czego bym bardzo chciała, to bark kłótni na temat ustawień fortowych. To był ostatnimi czasy mocny gwóźdź do trumny Gali na naszych światach. Jeśli przywrócimy co tygodniowe bitwy fortowe, to na zasadach jakich do tychczas robiliśmy. Oznacza to, że co 2 tygodnie odbywała by się bitwa dla wszystkich, a co dwa tygodnie z ograniczeniami.

Loteria będzie taka sama jak na becie?
W informacji nie ma nic o losowaniu z precle.
Pisze także, że przekupienie za 8 bryłek nie nic o preclach.
Ile będzie precli na bitwę?
Na święto Niepodległości było bodajże x12 za padnięcie i x6 za przeżycie bitwy.
Trafiłem dwie skrzynki na becie w których są stare sety a w nich kapelusz i pasek do kitu.
Podoba mi się, że nie ma śmieci z loterii.
Z informacji jakie posiadam, Oktoberfest będzie wyglądał tak jak na becie, o ile testy na becie nie wykażą jakiś błędów. Precle, tak jak w zeszłym roku, będą walutą eventową, którą będzie można wykorzystać podczas Oktoberfestu do losowań.
Ile precli za bitwę? Oczywiście, zależne jest to od tego, jaki fort i ile osób przyszło na walkę. Im więcej osób, tym więcej precli dla Was. Nie mogę jednak podać szczegółowego wzoru na ilość precli, ale spokojnie z dużego fortu da się wyciągnąć ponad 1200 precli.
Nie wiem jakie skrzynie trafiłeś, bo jest kilka nowych skrzyń. Trzy z nich zawierają elementy setów z zeszłych lat. Zarówno odzież, zwierzęta, jak i bronie. Wybrane zostały najbardziej pożądane przez graczy sety. Część graczy będzie miała okazje je zdobyć po raz pierwszy, a część z Was dokompletuje do ulepszeń.
Pojawiły się też skrzynie szczęście, z których można wylosować kilka ciekawych rzeczy i przydatnych przedmiotów/wzmocnień.
Część elementów wyrzuciliśmy z puli nagród, a część dodaliśmy. Mam nadzieję, że Wam się spodobają zmiany. Z niecierpliwością czekamy na Wasze opinie już po wystartowaniu eventu.

I jak zawsze, jeszcze przed eventem pojawi się szczegółowy opis na naszej wiki The West.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser31727

Gość
Gość
Ktoś ma dokładne informacje o tych setach (jakie bonusy dają i czy są one lepsze od obecnie używanych setów) byłbym wdzięczny za odpowiedź
 
Dokończę swoją wypowiedz podoba mi się Zestaw pierwszej pomocy,Czterolistna koniczyna szczęścia(tajne przedmioty),nowe skrzynki wszystkich nie sprawdziłem na becie,ale moim zdaniem lepiej zbierać te skrzynki i otwierać po zakończeniu loterii.
Dobrze że są napoje mądrości 5%-25%.

Wyrzuciłbym z popularnych najlepiej do powszechnych torbę z rzadkim produktem i skrzynię z żelaznymi okuciami, a do popularnych dodać stalówkę i sejf.
 
Dokończę swoją wypowiedz podoba mi się Zestaw pierwszej pomocy,Czterolistna koniczyna szczęścia(tajne przedmioty),nowe skrzynki wszystkich nie sprawdziłem na becie,ale moim zdaniem lepiej zbierać te skrzynki i otwierać po zakończeniu loterii.
Dobrze że są napoje mądrości 5%-25%.

Wyrzuciłbym z popularnych najlepiej do powszechnych torbę z rzadkim produktem i skrzynię z żelaznymi okuciami, a do popularnych dodać stalówkę i sejf.
Dziękuję za opinię. Jest naprawdę cenna. ok_:)

Mnie doszły słuchy, że skrzynki miały mieć inne loty :/
Wojcieszy, od Ciebie już wiele plotek słyszałam. Proponuję zmienić dostawcę informacji, a najlepiej poczekać na oficjalne ogłoszenie zamiast rozprowadzać fałszywe. :uuu)
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Wojcieszy, od Ciebie już wiele plotek słyszałam. Proponuję zmienić dostawcę informacji, a najlepiej poczekać na oficjalne ogłoszenie zamiast rozprowadzać fałszywe. :uuu)
Dostawców mam dobrych, a nawet i najlepszych :p To, że danego przedmiotu nie wprowadzili do gry to nie oznacza, że nie było takich planów lub propozycji :p
 

DeletedUser32633

Gość
Gość
Czy będzie w sprzedaży jakieś "urządzenie" :) do produkcji precli?
 
Żenująco słabe bonusy nagrody loteryjnej. To jakaś kaczka dziennikarska czy poważnie ten zestaw jest taki kiepski?
 

DeletedUser32573

Gość
Gość
Witam, czy będzie możliwość zakupu w sklepie za OUP lub bryłki jakiegoś worka, bądź czegoś innego, który to będzie produkował co 12/24h precle? Na niektórych eventach było takie coś dostępne, aczkolwiek nie wiem jak to jest z Oktoberfest dlatego chciałbym się upewnić na przyszłość :)
 

DeletedUser32633

Gość
Gość
Witam, czy będzie możliwość zakupu w sklepie za OUP lub bryłki jakiegoś worka, bądź czegoś innego, który to będzie produkował co 12/24h precle? Na niektórych eventach było takie coś dostępne, aczkolwiek nie wiem jak to jest z Oktoberfest dlatego chciałbym się upewnić na przyszłość :)


Juz tez o to pytałem ale nie dostałem jeszcze odpowiedzi :)

Juz tez o to pytałem ale nie dostałem jeszcze odpowiedzi :)
https://wiki.the-west.pl/wiki/Oktoberfest_2016#Koszt_jedzenia

Z tego wynika że nie będzie

/połączono posty- Lenka222
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam, czy będzie możliwość zakupu w sklepie za OUP lub bryłki jakiegoś worka, bądź czegoś innego, który to będzie produkował co 12/24h precle? Na niektórych eventach było takie coś dostępne, aczkolwiek nie wiem jak to jest z Oktoberfest dlatego chciałbym się upewnić na przyszłość :)

Taki worek występuje przy trzech eventach w ciągu roku. Zawiera aksamitki, serca lub pisanki. Nie jest on dostępny przy evencie Oktoberfestowym.
 

DeletedUser32573

Gość
Gość
Taki worek występuje przy trzech eventach w ciągu roku. Zawiera aksamitki, serca lub pisanki. Nie jest on dostępny przy evencie Oktoberfestowym.

Dziękuje za odpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy przy rozbudowie kościoła bądź innych budynków, dostaje się mniej precli niż przy normalnych pracach? Bo tak testowałem jakiś czas i często z rozbudowy budynków dostaje mniej niż 300 precli za jedną godzinę pracy, natomiast w pozostałych pracach otrzymuje 350-400 precli, zależy od szczęścia. Zależy mi też na tej informacji :)

Pozdrawiam
 
Dziękuje za odpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy przy rozbudowie kościoła bądź innych budynków, dostaje się mniej precli niż przy normalnych pracach? Bo tak testowałem jakiś czas i często z rozbudowy budynków dostaje mniej niż 300 precli za jedną godzinę pracy, natomiast w pozostałych pracach otrzymuje 350-400 precli, zależy od szczęścia. Zależy mi też na tej informacji :)

Pozdrawiam
Najlepiej pracować po 10 min. Rodzaj pracy nie ma znaczenia - budowanie sobie odpuść
 

DeletedUser32573

Gość
Gość
Najlepiej pracować po 10 min. Rodzaj pracy nie ma znaczenia - budowanie sobie odpuść
A jednak budowanie się opłaca, ale tylko po 15 min. Z godziny pracy wychodziło mi po 240-300 precli, natomiast pracując po 15 min dostaje od 90 do 125 precli, dodatkowo exp z racji budowy kościoła.Tak więc jednak jest to opłacalne. Mimo wszystko dzięki za odpowiedzi
 
Status
Zamknięty.
Do góry