Oktoberfest 2019 dyskusja

Dyskusja w 'Inne' rozpoczęta przez użytkownika Lenka222, 17. Wrz 2019.

Poleć tę stronę

1. Lenka222

Lenka222 Zespół The West

Docenione treści:
    159
    W tym temacie możecie prowadzić dyskusję na temat Oktoberfest 2019.

2. Napoleon B.

Napoleon B.

Docenione treści:
    76
    Nie powinno być setów - zwłaszcza fortowych - dzielonych na płcie, gdyż postaci męskich jest zdecydowanie więcej od żeńskich. Postacie żeńskie zdobędą olbrzymią przewagę, gdyż stosunek ilości rzeczy damskich do ilości postaci żeńskich jest ogromny.

3. marta52100

marta52100

Docenione treści:
    0
    Z tymi itemkami za wygranie eventu też przesadziliscie właściciel tych broni zyska niesamowitą przewagę w pvp skutecznie powoli jesteśmy zniechecani do tego elementu gry

4. fusek77

fusek77

Docenione treści:
    278
    Tu masz rację, tylko czy ten set jest aż tak mocny by był konkurencyjny z obecnymi? No chyba, że ktoś się zaprze i poulepsza ;)

No masz rację ;) jak widać przeszli z modelu broni pod forty na bronie pod pvp ;) dobrze, że to jedna osoba na serwer.

5. Fatmag

Fatmag

Docenione treści:
    81
    No bez kitu olbrzymia przewaga, gdzie tylko fortówka jest git i ewentualnie pod bicie rekordu hp spodnie/broń(?). Raczej secik z tych spoko, bo jagodziarze będą miały w czym chodzić na forty.

6. ReadyLuke

ReadyLuke

Docenione treści:
    36
    Nie rozumiem dlaczego set pod speeda nazywa się setem Piekarza? xD To już nie można było tego nazwać po prostu setem Biegacza czy coś?

7. Ken Block

Ken Block

Docenione treści:
    14
    A wiesz, jak piekarz musi zapierdzielać z rana żebyś kilka dni później miał "świeże" bułki w tesco?

8. krzysiek2828

krzysiek2828

Docenione treści:
    11
    Przynajmniej tak szybko jak Ty na przygodzie, aby zdobyć kolejne KO. Oczywiście w stronę beczki xD

9. Pemol1212

Pemol1212

Docenione treści:
    8
    Mamy juz 2019 a wy dalej sie nie przyzwyczailiście do modelu P2W ?

emiksjot lubi to.
  10. fusek77

fusek77

Docenione treści:
    278
    Mam pytanie odnośnie nowego zadania. Kiedy ono się pojawi? W treści ogłoszenia dotyczącego oktoberfestu nie ma żadnej informacji dotyczące tego, że data pojawienia się zadania, oraz data eventu są różne. Czżby po raz kolejny zadanie było mozliwe do przyjęcia w godzinach 6:00 - 10:00? Od razu zaznaczam, że nie było rano na pewno tego zadania więc uaktywnić się mogło dopiero po starcie eventu, a jeśli dodatkowo ma godziny przyjęcia przed startem eventu no to trochę słabo :D
    A może u jakiegoś zleceniodawcy na mapie jest do przyjęcia? Choć z reguły zadania eventowe rozpoczynały się w saloonie ;)

11. ReadyLuke

ReadyLuke

Docenione treści:
    36
    Fuksie zadanie zaczyna się u Henrego a kiedy to ni wiadomo

12. wariata17

wariata17 Zespół The West

Docenione treści:
    116
    Zadania pojawią się od godziny 12:00.

fusek77 lubi to.
  13. *KONIU*

*KONIU*

Docenione treści:
    32
    Szanowna administracja mogła by z łaski swej niezmiernej na czas eventu skoro ten debilny pomysł z zapraszaniem jest kultywowany zwiększyć liczbę kliknięć do ponad 100 zanim włącza się ochrona antybotowa bo to wkurza niesamowicie jak człowiek jak głupek pisze zapraszajcie,ludzie zapraszają a tu zonk ochrona się włącza.

14. speedy911

speedy911

Docenione treści:
    127
    Przyłączam się do prośby, bo to jest mega denerwująceOUD

/ Post edytowany - Wojcieszy

Ostatnio edytowane przez moderatora: 18. Wrz 2019
  15. fusek77

fusek77

Docenione treści:
    278
    Tak, dziękuję, dostałem od znajomego infomrację na ten temat :)

Jeśli o administrację maz na myśli TWT to z tego co wiem to nie mają takiej możliwości.

16. *KONIU*

*KONIU*

Docenione treści:
    32
    Obserwowałem sytuację jak na cheyenne zmieniano liczbę kliknięć.Klikałem w tym czasie,najpierw wyłączono ochronę,klikałem w opór a później z tego co obserwowałem było 120 kliknięć więc wniosek jest jeden MOŻNA.

17. fusek77

fusek77

Docenione treści:
    278
    Jeśli TWT może to zmienić to nigdy o tym nie słyszałem. Może lepiej jakby toś z TWT się wypowiedział by rozwiać wątpliwości? @wariata17 ? @Wojcieszy ? @Lenka222 ? Inni członowie teamu? ;)

18. wariata17

Docenione treści:
    116
    Nie, nie można, nie mamy takiej możliwości.
    Skąd pewność że zmieniano liczbę kliknięć? Wszedł wtedy na Cheyenne jakiś GM i powiedział, że będzie dokonywał zmian? Kiedy to było? Najpewniej to był po prostu przypadek. Ja też nieraz mogę klikać i nic się nie dzieje, a innym razem szybko wyskakuje błąd.

19. *KONIU*

*KONIU*

Docenione treści:
    32
    To nie był błąd,ewidentnie administracja sprawdzała ustawienia serwera ,ktoś się bawił,nie wiem kto kiedy też nie pamiętam,na pewno po zamknięciu serwera bo na to uwagę zwróciłem.Przypadek I:) Nigdy nie skumam polityki TWT,po cholerę ukrywać takie pierdoły.... Piszesz że nieraz możesz klikać i nic się nie dzieje a innym razem wyskakuje błąd ja to zaobserwowałem podczas ostatniej loterii przy delikatnym nacisku na myszkę można było bez kolejnych kliknięć zjechać 100 osób a przy normalnym klikaniu włączała się ochrona przy 65 kliknięciu.

20. wariata17

Docenione treści:
    116
    Z tego co piszesz, nadal wnioskuję, że to tylko Twoje przypuszczenia, a nie sprawdzone informacje.
    To o czym piszesz, to nie jest coś na co TWT ma wpływ i z czym może cokolwiek zrobić. Jak ktoś klika za szybko, za szybko wysyła precle, serca czy inną walutę, to wyskoczy mu błąd i odpowiedni komunikat. (Jeśli dobrze zrozumiałam jaki problem masz na myśli, chyba że chodzi o coś innego.)