Oktoberfest 2021 dyskusja

Dodanie sektorowego ataku i obrony to ciekawy ruch,bardziej odczuwalny na żywszych światach fajnie jakby powstały jakieś mixy,dużo ataku/obrony sektorowej i jakieś obrażenia sektorowe :p. Oby tylko nie było,żadnej absorbcji sektorowej bo to by było przegięcie ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Te sety takie do śmieci troche... Ten co bonami pod pvp Thomasa ??? (juz nawet nie pamietam bo syf)...

To gorszy od behana xD a Behan gorszy od Josephy której to nikt nie doceniał XD

Dajcie w końcu jakieś sety pod dmg na defie a nie w każdym evencie jakiś syfiak który ma HP <ocenzurwano> ... Już rzygać można tym.

THX

BTW. Dejta migrajce na nawaho bo nie mam kogo bić, wszyscy urlop dają...


///-Moderacja
 
Możecie mi powiedzieć jak uciułać 100 aktywnych znajomych ? Może warto zmienić opcje na wysyłki od znajomych na jakąś aktywność która jest zależna od Nas a nie od umierających serwerów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ogólnie to fajne to "Losowo wybrana cecha" :)))))))))))
Od 20 losowań wyskoczyła mi charyzma Pogggggg. Nic poprawnie zrobić nie umiemy ?
 
Ogólnie to fajne to "Losowo wybrana cecha" :)))))))))))
Od 20 losowań wyskoczyła mi charyzma Pogggggg. Nic poprawnie zrobić nie umiemy ?

?
Nie szukaj problemu tam gdzie go nie ma...
Losowość to właśnie 25% szans na daną cechę, a nie że raz na 4 losowania trafisz określoną cechę...
 
25% szans nie oznacza ze 20x z rzędu wypadnie charyzma przegrywie. Wiec przemyśl co chcesz napisać potem pisz bo gówno wnosisz.

25% szansy właśnie to oznacza, może Ci wypaść nawet 100x to samo. Prawdopodobieństwo z każdym razem jest coraz mniejsze, ale nigdy nie jest równe 0 ;)
 

Darek P.

Blada Twarz
Sorry,że trochę nie w tym temacie-ale mam pytanie? Jak znależć różowe róże w zadaniu Girlanda(Oktoberfest 2021)
 
Do góry