dyskusja Osiągnięcia za rozbudowę fortów

Dobry pomysł?

  • Jestem za

    Głosy: 8 40,0%
  • Jestem przeciw

    Głosy: 10 50,0%
  • Nie mam zdania na ten temat

    Głosy: 2 10,0%

  • W sumie głosujących
    20
A argumenty jakieś?

1. Liczba fortów jest zbyt mała w porównaniu do liczby miejsc, w których można zbudować nowe miasto.
2. Forty nie mają żadnych budowli, które nie posiadałyby maksymalnego poziomu (jak kościół w mieście).

Te 2 argumenty sprawiają, że pewnie na większości starszych światów osiągnięcia byłyby już nieosiągalne.
 
Te 2 argumenty sprawiają, że pewnie na większości starszych światów osiągnięcia byłyby już nieosiągalne.
Ja nie mam osiągnięcia "Porucznik" na głównej postaci i nie płaczę.
To co napisałeś ma sens ale przecież realia są takie, że powstają nowe światy.
Poza tym Dakota jest starym światem i nie ma fortów rozbudowanych do końca.
 
Ja nie mam osiągnięcia "Porucznik" na głównej postaci i nie płaczę.
To co napisałeś ma sens ale przecież realia są takie, że powstają nowe światy.
Poza tym Dakota jest starym światem i nie ma fortów rozbudowanych do końca.
Już niedługo, już za rogiem, już zaraz na dniach wychodzą przecież nowe lvle to będziesz mieć okazje zrobić
 
I Ty w moim temacie pisałeś, że szczegółów nie dodałem xD? Propozycja, którą dodałeś jest idiotyczna. Na większości światów, wszystkie forty są na maxa rozbudowane a na nowych buduje się je stosunkowo szybko. Niby jak te osiągnięcie ma się zdobywać? za ile pkt rozbudowy jakie? Cytując twoje wypociny " Tak chaotycznie to i ja se mogę napisać ja se mogę napisać". Z pustaków sobie buduj te forty, trochę ich chyba masz xD
 
I Ty w moim temacie pisałeś, że szczegółów nie dodałem xD? Propozycja, którą dodałeś jest idiotyczna. Na większości światów, wszystkie forty są na maxa rozbudowane a na nowych buduje się je stosunkowo szybko. Niby jak te osiągnięcie ma się zdobywać? za ile pkt rozbudowy jakie? Cytując twoje wypociny " Tak chaotycznie to i ja se mogę napisać ja se mogę napisać". Z pustaków sobie buduj te forty, trochę ich chyba masz xD
A wiesz po co w ogóle napisałem ten temat?
BO MIAŁEM NADZIEJĘ, ŻE SIĘ PRZYSAPIESZ.
2:0 dla mnie ok_:)
 
oj wujek wujek.... już ci parę osób napisało żebyś skasował konto a ty nadal szczekasz jak ten biedny pies na łańcuchu :)
 
oj wujek wujek.... już ci parę osób napisało żebyś skasował konto a ty nadal szczekasz jak ten biedny pies na łańcuchu :)

parę osób :)? masz jakąś osobowość mnogą? :D oj dzieciak, wracaj do swojego uniwersum lamusów i nie zaczepiaj więcej, bo średnio ci poszło... ;) dobranoc
 
Do góry