ostra maczeta czy miecz konkwsty

  • Rozpoczynający wątek szybka rączka
  • Data rozpoczęcia

ostra maczeta vs iecz konkwisty

  • ostra maczeta

    Głosy: 11 26,8%
  • miecz konkwisty

    Głosy: 30 73,2%

  • W sumie głosujących
    41
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
co jest lepsze bo nie wiem co wybrać ostra maczeta czy miecz konkwsty
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jak masz dużo siły uderzenia to Ostra maczeta, ale lepiej poczekaj i kup ostry miecz konkwisty.
 

DeletedUser

Gość
Gość
oczywiście chodzi o zwykły miecz konkwisty nie o ostry
 

DeletedUser14524

Gość
Gość
dla mnie maczeta była by lepsza i jak masz tyle siły uderzenia, niewiele ale wystarczy ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
No to całkiem sporo:d.Jak masz duzo celowania to miecz konkwisty,a jak liczysz na farta że trafisz to ostra maczeta :).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kontkwisty. Zdecydowanie.
Miałem ten problem, lepiej sprawował się mieczyk.
 

DeletedUser

Gość
Gość
lepsze są średnie ale pewne strzały... maczeta potrafi wyprowadzić z równowagi jeżeli nie masz farta;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
problem jest taki że maczeta ma 15 minimalne obrażenia a maksymalne ma 85 a miecz ma minimalne obrażenia 48 a wysokie 60 dla mnie jest to i to dobre tylko są dwie wady i zalety bo maczeta ma wysokie obrażenia duże ale zato minimalne to tylko 15 a miecz ma dobre dznowu niskie dobre bo 48 a wysokie ma troche słabe

a ja mam 135 siły uderzenia a celowania 70
 

DeletedUser15687

Gość
Gość
Nie wybieraj żadnej broni z tych, wbij lvl i kup ostrego konkwistę, a dopóki go nie wbijesz noś maczetę ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
ale z maczetą prawie każdy pojedynek przegrywam a wbije 1 lvl i moge kupić zwykły miecz
 

DeletedUser

Gość
Gość
już kupiłem tylko muszę wbić 1 lvl i będe nieźle ciachał tym konkwichem
 

DeletedUser16604

Gość
Gość
dla mnie maczeta bo mam 100 siły uderzenia a tylko 30 celowania czekam gdy będę mógł kupić ostry mieczyk bo teraz mi się nie opłaca..

PS. ja nawalam maczetą od 4 poziomów i jestem zadowolony, a po za tym muj najlepszy cios 210
 

DeletedUser

Gość
Gość
umiejętności

to są moje umiejętności
paintf.png
 
Status
Zamknięty.
Do góry