Oszustwa

Status
Zamknięty.
Ludzie którzy zakończyli zadania przed aktualką dostali za serie West point "dodatkowy" punkt umiejętności bo wykorzystali błąd gry. Szkoda tylko że administracja wiedząc o tym nic z tym nie zrobiła i nie robi. Odpowiedzieli tylko że za rok będę mógł dostać punkt umiejętności , po czym ja odpowiedziałem a Ci którzy teraz dostali to co ? A oni na to że oni pewnie za rok też znowu dostaną.

To teraz pytam po co jest regulamin ???

§6 Błędy w grze

Każdy gracz ma obowiązek zgłosić administracji wykryte błędy w grze.
Wykorzystywanie błędów w grze do uzyskania przewagi nad innymi graczami, przekazanie informacji o błędzie innym graczom w celu wykluczenia ich z rozgrywki bądź jej ułatwienia, omijanie zabezpieczeń gry, przekazywanie informacji na temat sposobów ominięcia zabezpieczeń w grze, wykorzystywanie ograniczeń dla celów oszustwa lub utajnienie błędu jest zabronione.

Czyli takie osoby powinny być karane a są "nagradzane" ? Może wszyscy zaczniemy kręcić wałki na błędach i dopiero się zrobi syf.

Pewien admin z Hurona też zrobił zadanko przed aktualką i pewnie też zrobił sobie punkcik umiejętności i do mnie miał pretensje że mogłem to zgłosić , tylko co ja miałem zgłaszać jak nie zrobiłem tego zadania i nie wiedziałem czy tak faktycznie jest , sam zrobił powinien to zgłosić do reszty członków a zadanie skończył 6/7 lipca więc miał z 10 dni jak nie wiecejna zgłoszenie zanim aktualka weszła.

Mnie to nie interesuje i resztę myślę też nie będzie interesować że są stratni jeden punkt umiejętności (dotyczy serwerów bardziej s1,s10,Huron i innych które są nie full premium) więc albo admini to ogarną co narobili albo będzie trzeba pisać wyżej ale ja i tak już osobiście napisałem do IG żeby się tym zainteresowali.
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
serio, robisz aferę o 1 umkę? o_O
a co mają powiedzieć nowi gracze grający na starszych światach, np S1, którzy nie mają 50 umek za eventy świąteczne z ubiegłych lat?

1 umka różnicy nie robi.
idź kupić worek bryłek, wygraj kolejną loterię, poprawisz sobie humor, nadrobisz straconą umkę... :eek:j::kak:

/facepalm
 
dla mnie jedna ujemka robi różnice i to dużą nie po to siedzę 8 lat pilnuje zadań żeby takie cyrki były. I naprawdę ciebie jedna umka nie ratuje może a mnie tak ;) I może ty nie chcesz być traktowany jak wszyscy ale ja chce i to co zrobili to jest porażka i sami się proszą żeby zmienili cały TWT
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19312

Gość
Gość
mogłeś wykonać zadanie gdy tylko się pojawiło - nikt Ci nie kazał czekać na naprawę błędu :) można powiedzieć, że tym razem nie dopilnowałeś :)

to tak samo jak w przypadku gali, gdzie nagrodą była umka - jedni dostali, drudzy nie :p
nazwijmy to ryzykiem zawodowym :D

naprawdę, 1 umka różnicy nie zrobi, tym bardziej w przeciągu 8 lat ich zbierania.

już wolałbym oddać tę 1 umkę w zamian za naprawę fortów.
 
ja nic oddawać nie chce , chce swoją ujemke albo niech pokasuja te ujemki tym co zrobili zadania bardzo łatwo sprawdzić kto zrobić przed aktualką.


A tu gdyby kolega nie znał regulaminu :

§6 Błędy w grze

Każdy gracz ma obowiązek zgłosić administracji wykryte błędy w grze.
Wykorzystywanie błędów w grze do uzyskania przewagi nad innymi graczami, przekazanie informacji o błędzie innym graczom w celu wykluczenia ich z rozgrywki bądź jej ułatwienia, omijanie zabezpieczeń gry, przekazywanie informacji na temat sposobów ominięcia zabezpieczeń w grze, wykorzystywanie ograniczeń dla celów oszustwa lub utajnienie błędu jest zabronione.

To co miałem bana dostać ? Albo nie wiadomo co ? Chodz jak widać tutaj lepiej oszukiwać niż grać przyzwoicie
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
i za co miałbyś dostać tego bana? :D proszę Cie...
west point wprowadzili w 2.37, bez informacji, że końcówka zadania jest zbugowana i idzie podwójnie - poinformowali o tym później (jak bardzo później nie chce mi się już szukać :X - ale wydaje mi się, że dopiero w aktualce 2.38 czyli ponad 2 tyg później!)
za błąd, o którym nie było nic wiadomo? :p o którym ludzie dowiedzieli się po zakończeniu zadania? :D

i nie sądzisz, że jesteś narcystyczny i dziecinny? foch z przytupem
ja nic oddawać nie chce , chce swoją ujemke
rozwaliło mnie to :D


regulamin znam bardzo dobrze, ale to absolutnie nie jest wina graczy, że zrobili 2x zakończenie zadania - a może tak właśnie miało być?
 
admini nawalili niech naprawiają i odbieraj to co piszę jak chce może ty lubisz być "dymany" ale ja na pewno nie i będę dochodził swego
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
w takim razie "wydymałeś" sam siebie :) bo to głównie przez Twoje niedopatrzenie (i strach przed banem?) straciłeś umkę.

jesteś w zdecydowanej mniejszość, która chce, żeby te umki zostały cofnięte, poza tym wydaje mi się, że nie zostanie to cofnięte, tak samo jak w przypadku umek za Gali.

IG raczej też nie pomoże, nie w tak błahym przypadku - szkoda jakże ich cennego czasu.
 
pomoże pomoże , już raz za nagrody typu Geronimo było pisane i jakoś podziałali ;)


a jak sam regulamin mówi osoby te powinny zostać ukarane bo wiedziały co robiły ;]
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
mówisz pewnie o turnieju pvp na gonzalu? to była inna bajka - w tym przypadku musieli zareagować.
ale tutaj jest inaczej.
jak potraktowałbyś jednostkę, która pisze z zażaleniem, że nie dostała 1 umki za ogólnodostępny (niejednoznaczny) błąd, który wykorzystała większość graczy i wnosi o ukaranie (jakkolwiek) tej większości?

zaszkodziłbyś znacznie większemu gronu? czy odrzuciłbyś nielicznych? nawet jeśli jest to niesprawiedliwe?



a jak sam regulamin mówi osoby te powinny zostać ukarane bo wiedziały co robiły ;]
no właśnie nie wiedziały - w tym rzecz - nie było informacji, że to błąd :)
 
Ja jestem kolekcjonerem itemków jak i umiejętności i strata dla mnie jeden ujemki to jak strata itemów , nie kolekcjonujesz to nie wiesz jak to jest ;) Nie po to poświęcam swój czas na zadania i zbieranie żeby być oszukanym
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
ale IG to nie obchodzi czy Ty kolekcjonujesz, czy zbijasz bąki :)
nie zabiorą ludziom 1 umki, żebyś Ty nie był stratny :)
to nie działa na jednostkę :p za fajnie by było :p
 
a admini dalej cisza , IG już zdążyło odp. i z tekstu wynika że zbytnio nie są zadowoleni z pracy naszego TWT . Nadszedł czas na zmiany w końcu :)
 

KozaK69

Elitarny Tester
Dobry blef.
TWT na pewno już przerażone banuje wszystkich, którzy dostali umiejkę, a Tobie daje tę "straconą" :p
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
hahaha ::DD:::DD:::DD:
co za typ ^^

zaczynam podejrzewać, że jesteś zakompleksionym dzieciaczkiem z bogatymi rodzicami, który leci na skargę gdy tylko coś nie idzie po jego myśli :D :D :D :D żałosne :D

czyli osoby które wykorzystały powinny z automatu być karane , osobiście zrobię listę osób które skończyły zadanie przed aktualką. I takich osób nie poddam do suportu tylko bez pośrednio do IG.
czyli prawdopodobnie sprzedasz niejednego swojego znajomego z gry :) gratuluję podejścia do życia :D
"mam w dupie innych, ja muszę mieć najlepiej" :D

nadawałbyś się do polityki^^


::DD:::DD:::DD:::DD:::DD:::DD:::DD:::DD:
jebłem, bez kitu :D :D


PS.
nie nakabluj mnie tylko do IG, że pozwoliłem sobie Cię skrytykować :D
hahahahaha :D :D :D
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
administracja tej gry to śpi
dziś na jicha widziałem 3 takie same niki tylko cyfrą sie różniły moim skromnym zdaniem to było multi ale tu w tw to już można sobie poczynać bez ograniczeń

gołym okiem widać regulamin tyczy sie osób które same sie przyznają że oszukały:oops:
 
Status
Zamknięty.
Do góry