Otwarcie skrzynki - sekrety the west

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser33457
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser33796

Gość
Gość
Droga Klaudio,
Pas Billa Hickoka znaleźć można jedynie w pracach o odpowiedniej ilości szczęścia i szansy powodzenia (znalezienia przedmiotu)w grze opisana"$" (liczona z premią zarobku). Na jakim świecie grasz? Proponuję Ci nabyć go od jakiegoś znajomego lub kupić go z targu bo z doświadczenia wiem, że akurat ten pasek nie wypada z pracek na zawołanie hahahaha!
PS. Tak mi się przypomniało. Ten pasek może również wylecieć ze skrzyń typu szlachecka skrzynia
Pozdrawiam
Mercenas


A jak na Ohio, to kupić ode mnie
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Szansa na klucz jest dość niska, zalecam robić 15 sekundowe prace.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Polecam robić nawet setki prac po 15 sekund, gdyż tak jak pisałem szansa jest niska.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Co dalej? Dalej poprowadzi Cie Waupee, czasami wystarczy czytać odpowiedzi jak się kończy zadanie często są kolejne wskazówki co należy robić dla leniwych polecam stronę Wojcieszego szkoda, że większość jest leniwa i zamiast pomyśleć woli stracić dzień na zadawanie pytań Zadanie sekrety ma wiele sekretów to ciekawe zadanie jest tam ujętych kilka ciekawych zagadnień nawiązujących do innych zadań najbardziej podoba mi się zadanie, gdzie Maria ma zlecenie dla nas? Woźnica z dziwnymi nawykami (Sekrety The West'a), do dziś nikt nie wie czy to jest prawdziwy błąd? Nikt się jeszcze tyle nie modlił na dzikim zachodzie, a to jeden z sekretów jak ten co daje sama modlitwa? I;)
 
Przeczytaj dokładnie treść poprzedniego zadania u Waupee. Znajduje się tam nawiązanie do pewnej starszej linii zadań. Jeśli pozbierasz wszystkie składniki, które potrzebne były wtedy, ale tym razem w podwójnej ilości, to będziesz miał dostępne kolejne zadanie.
 
Unknown quest name (Secrets of The West)
  • - Gone to pray: 3509/350400
Ja już niedługo skończę to zadanie, będę śmigał na żółwiu :uuu)
 

DeletedUser17976

Gość
Gość
Trzeci klucz można zdobyć z tej samej pracy, z której można było zdobyć klucz przy zadaniu na złotą strzelbę. Po pierwszy klucz należy się udać do Crystal Town, natomiast podpowiedź jak zdobyć drugi, pojawi się w treści zadania, po ukończeniu wszystkich zadań we wschodnim punkcie.
Męczę się z drugim kluczem, ale nie mogę go znaleźć. Widziałem gdzieś posta na ten temat, ale "zniknął" już nie mam trochę siły ... podpowie ktoś biednej blondynce??

P.S.
Pomarańczy mam tyle, że nikt na targu już nawet za damo nie chce brać :(
 
Do góry