Otwarcie skrzynki - sekrety the west

Droga Klaudio,
Pas Billa Hickoka znaleźć można jedynie w pracach o odpowiedniej ilości szczęścia i szansy powodzenia (znalezienia przedmiotu)w grze opisana"$" (liczona z premią zarobku). Na jakim świecie grasz? Proponuję Ci nabyć go od jakiegoś znajomego lub kupić go z targu bo z doświadczenia wiem, że akurat ten pasek nie wypada z pracek na zawołanie hahahaha!
PS. Tak mi się przypomniało. Ten pasek może również wylecieć ze skrzyń typu szlachecka skrzynia
Pozdrawiam
Mercenas

A jak na Ohio, to kupić ode mnie
 
Co dalej? Dalej poprowadzi Cie Waupee, czasami wystarczy czytać odpowiedzi jak się kończy zadanie często są kolejne wskazówki co należy robić dla leniwych polecam stronę Wojcieszego szkoda, że większość jest leniwa i zamiast pomyśleć woli stracić dzień na zadawanie pytań Zadanie sekrety ma wiele sekretów to ciekawe zadanie jest tam ujętych kilka ciekawych zagadnień nawiązujących do innych zadań najbardziej podoba mi się zadanie, gdzie Maria ma zlecenie dla nas? Woźnica z dziwnymi nawykami (Sekrety The West'a), do dziś nikt nie wie czy to jest prawdziwy błąd? Nikt się jeszcze tyle nie modlił na dzikim zachodzie, a to jeden z sekretów jak ten co daje sama modlitwa? I;)
 
Przeczytaj dokładnie treść poprzedniego zadania u Waupee. Znajduje się tam nawiązanie do pewnej starszej linii zadań. Jeśli pozbierasz wszystkie składniki, które potrzebne były wtedy, ale tym razem w podwójnej ilości, to będziesz miał dostępne kolejne zadanie.
 
Unknown quest name (Secrets of The West)
  • - Gone to pray: 3509/350400
Ja już niedługo skończę to zadanie, będę śmigał na żółwiu :uuu)