Otwarcie skrzynki - sekrety the west

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser33457
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser33457

Gość
Gość
Robie to zadanie i mam problem, ponieważ zdobyłem 1 klucz, a nie moge zdobyć drugiego. Zadanie na wschodzie mi się nie pojawia mimo próby otwarcia skrzyni. Z pomarańczy też nic nie wypada. Co zrobić?
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
1 klucz- wędrowny handlarz
2 klucz- crystal town
3 klucz- zbieranie pomarańczy po wykonaniu zadania na wschodzie

Jeśli takie opcje nie działają, pisz do supportu :)
 

DeletedUser33457

Gość
Gość
Dobra, mam drugi klucz - wyleciał mi z wędrownego handlarza, a z tymi pomarańczami nadal się męcze :/
 
Dobra, mam drugi klucz - wyleciał mi z wędrownego handlarza, a z tymi pomarańczami nadal się męcze :/
A na pewno ukończyłeś wszystkie zadania we wschodnim punkcie? Dopiero po ich ukończeniu, możesz znaleźć klucz, bo dopiero wtedy pojawia się w treści zadania podpowiedź jak to zrobić.
I tutaj zachęcam do uważnego czytania treści zadań, bo wiele wskazówek można z nich wyciągnąć :)
 

DeletedUser33457

Gość
Gość
No właśnie zadanie na wschodzie (wschodnie skrzyzowanie) nie pojawia się żadne
 
No właśnie zadanie na wschodzie (wschodnie skrzyzowanie) nie pojawia się żadne
Zadanie pojawia się dopiero, gdy jesteś przy wschodnim skrzyżowaniu. Jeśli Twoja postać się tam znajduje, a zadania nadal nie widać, to proponuję napisać do supportu. Wtedy będzie można sprawdzić, dlaczego tak się dzieje.
 

DeletedUser33457

Gość
Gość
Dziękuje, dotarłem na miejsce i zadanie się pojawiło :)
 

DeletedUser32830

Gość
Gość
Dzieki za podpowiedź .
Mam pierwszy klucz i trzeci - małpa i wędrowny handlarz.
Zbieram pomarańcze i nic - zadania na wschodzie zrobione !!!
 

DeletedUser31051

Gość
Gość
po otworzeniu skrzyni gdzie udac sie do tego Manitu?
 

DeletedUser31051

Gość
Gość
Nastepna niewiadoma po skonczeniu tego z pokazaniem listu co dalej robic?
 
W zadaniu Waupee poprosił Cię o zebranie składników i to w podwójnej ilości. Już kiedyś przygotowywaliście tę recepturę (seria zadań "Płonące serce"). Zbierz zatem potrzebne produkty i wtedy sprawdź, czy pojawi się kolejne zadanie :)
 

DeletedUser31051

Gość
Gość
Czy w nastepnym trzeba zalozyc jakis rewolwer ? bylo ze strzel kilka razy . odwiedzilem duzo miejsc i nic
 
Jest to nawiązanie do innej serii zadań. Tak samo jak wtedy, aby ją rozpocząć, musisz posiadać kajdanki, ale nie byle jakie. Proponuję ich poszukać w "polowaniu na bobry" z założoną gazetą.
 

DeletedUser31051

Gość
Gość
Następne myslalem ze bedzie seria Pogon za przestepcami i potrzebny plakat ale zalozylem plakat i nic takze brak pomyslow
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Musisz założyć pewne buty potrzebne do jednego ze starych zadań plus mieć pół tysiąca w gotówce przy sobie.
 
Do góry