Otwarcie skrzynki - sekrety the west

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser33457
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser31051

Gość
Gość
Czy w kolejnym zadaniu trzeba zalozyc te rzeczy ktore sa na kartce? Jesli tak to nie moge znalezc niektorych czy moge o nazwy tych rzeczy
 
Nie, ta kartka jest nawiązaniem do serii "Ofiara losu". Jak może pamiętasz, za ukończeni tej linii można było otrzymać Deringer Belle Starr. Przypomnij sobie, jakie wymagania należało wtedy spełnić, a i tym razem, pojawi Ci się kolejne zadanie.
 
Jak zdobyć pierwszy klucz, drugi klucz i trzeci klucz. Jestem na wschodzie i żadne zadanie się nie pojawia.
 
Trzeci klucz można zdobyć z tej samej pracy, z której można było zdobyć klucz przy zadaniu na złotą strzelbę. Po pierwszy klucz należy się udać do Crystal Town, natomiast podpowiedź jak zdobyć drugi, pojawi się w treści zadania, po ukończeniu wszystkich zadań we wschodnim punkcie.
 

DeletedUser31051

Gość
Gość
nieznana nazwa zadania . Jak tam wdrozyc poprawke?
 
Jak Maria powiedziała, licznik jest w płomieniach, trzeba więc te płomienie ugasić. Jest na tw taki jeden przedmiot służący do gaszenia, proponuję go założyć ;)
 

DeletedUser31051

Gość
Gość
Zrobiłem juz kolejne zadanie i nie wiem czemu ta Nieznana nazwa zadania nie zniknela z lokalizatora ? Kolejne zadanie domyslam sie ze trzeba zalozyc jakiegos colta lub pas ktorys? zalozylem wszystko to co mam z ekwipunku i nic byc moze o inne chodzi
 
"Nieznana nazwa zadania" nie zniknie po ukończeniu kolejnych zadań, dlatego że to zadanie nie zostało ukończone. Jego ukończenie wymaga 10 lat klikania modlitwy, dlatego spokojnie można je anulować. Co do kolejnego, to radzę wejść do Księgi zleceń i przyjrzeć się końcowej treści ostatniego zadania, tam jest podpowiedź jaki przedmiot należy założyć ;)
 

DeletedUser33840

Gość
Gość
Mam pewien problem z tym zadaniem ponieważ otworzyłem skrzynie miałem list i nagle gdy chce go założyć okazuje się ze go nie ma .. wie ktoś co dalej?
 

DeletedUser33909

Gość
Gość
Ktoś pomoże ? wiem z treści zadania że trzeba mieć założony pas, w skrypcie zadań pisze o pasie Billa Hickoka, jak go zdobyć ? u wędrownego handlarza go nie ma, na targu czekam już miesiąc też nic, w sklepach wielobranżowych w miastach też nie
 

DeletedUser33384

Gość
Gość
Ktoś pomoże ? wiem z treści zadania że trzeba mieć założony pas, w skrypcie zadań pisze o pasie Billa Hickoka, jak go zdobyć ? u wędrownego handlarza go nie ma, na targu czekam już miesiąc też nic, w sklepach wielobranżowych w miastach też nie
Droga Klaudio,
Pas Billa Hickoka znaleźć można jedynie w pracach o odpowiedniej ilości szczęścia i szansy powodzenia (znalezienia przedmiotu)w grze opisana"$" (liczona z premią zarobku). Na jakim świecie grasz? Proponuję Ci nabyć go od jakiegoś znajomego lub kupić go z targu bo z doświadczenia wiem, że akurat ten pasek nie wypada z pracek na zawołanie hahahaha!
PS. Tak mi się przypomniało. Ten pasek może również wylecieć ze skrzyń typu szlachecka skrzynia
Pozdrawiam
Mercenas
 
Mam ten pas i co dalej.

nie mogę znaleźć klucza 3 pracuję w wędrowny chandlarz i nic.
//połączono posty, Nessu3
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry