Oznaczenia w forum miasta

  • Rozpoczynający wątek MarYO
  • Data rozpoczęcia

Czy popierasz ten pomysł?


  • W sumie głosujących
    93
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ja niedawno też przedstawiałem gdzieś tę propozycję - w dziale błędy, jak pamiętam - również pokazując propozycje zmian i obrazki podobne do Twoich. Tak więc pomysł nie jest nowy. Szkoda tylko, że nie wiadomo, czy projekt trafił do kosza, czy może zostanie wprowadzony. W każdym razie popieram zmianę. ;>

PS. O, a to moje stare obrazki:
forum1.gif
forum2.gif
.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja niedawno też przedstawiałem gdzieś tę propozycję - w dziale błędy, jak pamiętam - również pokazując propozycje zmian i obrazki podobne do Twoich. Tak więc pomysł nie jest nowy. Szkoda tylko, że nie wiadomo, czy projekt trafił do kosza, czy może zostanie wprowadzony. W każdym razie popieram zmianę. ;>

Ładne obrazki.
Twojej propozycji nie zdążyłem przeczytać, więc przepraszam.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wałkujmy temat. Też bym chciał tą opcję.
Nawet miałem temat zakładać, ale w końcu mi się odechciało. :p

Jestem zdecydowanie na tak.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Też miałem temat założyć bo dzisiaj jestem pomysłowy:eek: ale szukałem i znalazłem więc nie zakładam nowego ,a popieram to!
 

DeletedUser1710

Gość
Gość
Ja miałem taki sam zamiar ale jak jest to po co się trudzić, a poza tym to chyba jest błąd w grze. Admini czekają pewnie na aktualizacje bo sami gry zmienić nie mogą.
 

DeletedUser

Gość
Gość
gdyby bylo cos takiego to bardzo by wszystkim ulatwilo prace
Mi tez oczywiscie
popieram dany pomysl

pozdrawiam
 

DeletedUser

Gość
Gość
forum w grze

Ja bym miał taką prośbę, żeby forum miasta było sortowane w odwrotną stronę.
Na początku najnowsze posty. Byłoby wygodniej, bo teraz za każdym razem wyrzuca do pierwszego napisanego posta.

Jeśli opcja odpada, to może jakiś odnośnik do ostatniego posta w widoku wątków poruszonych na forum.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Popieram dany pomysł bo to denerwuje bo trzeba spradzać każdy dział
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pozwolę sobie na mały apel do ludzi:

Popierajcie ten projekt! Jak już zajrzałeś do tego tematu to kliknij na "tak". Trzeba uzbierać dużo głosów :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zróbcie to, bo mi mieszkańcy nie czytają tematów!
 

DeletedUser

Gość
Gość
oczywiscie ze takie cos trzeba wprowadzic znacznie latwiej by sie przeszukiwalo forum sam na początku gry sie zdziwilem ze czegos takiego nie ma
 

DeletedUser

Gość
Gość
jestem zadecydowanie na tak :D


nie wiem czy to jest miejsce ale mnie na forum miasta przeszkadza brak skrotow do stylow tekstu (nie wiem czy to sie tak nazywa) i do tego jak jest w profilu uzytkownika rany nie potrafie dac zdjecia na forum:(

chyba jednak tego nie zrobili bo aktualizacji szkoda wielka znacznie by to ulatwilo przedladanie i byloby bardziej czytelne:(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jeden z kilku problemów funkcjonowania miasta - jestem na tak.
 

DeletedUser

Gość
Gość
tak tak i jeszcze raz tak!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3957

Gość
Gość
Ja niedawno też przedstawiałem gdzieś tę propozycję - w dziale błędy, jak pamiętam - również pokazując propozycje zmian i obrazki podobne do Twoich. Tak więc pomysł nie jest nowy. Szkoda tylko, że nie wiadomo, czy projekt trafił do kosza, czy może zostanie wprowadzony. W każdym razie popieram zmianę. ;>

PS. O, a to moje stare obrazki:
forum1.gif
forum2.gif
.

Lepsze jest to migoczące (jak sama opcja wchodzenia na forum). Jestem na tak.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem za tym pomysłem bo na serio denerwuje to jak msze po kolei sprawdzać każdy dział.

PS. Tak jak w plemionach tylko że tam są jakieś kartki :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na tak. (jeny, jakiś teleturniej się zrobił :D)

Choć nie należę do miasta, niedługo zamierzam dołączyć i będzie mnie to na 100% denerwować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry