Paraolimpiada - Konkurs Indywidualny

Dyskusja w 'Gonzales' rozpoczęta przez użytkownika IIoo, 10. Sty 2019.

Poleć tę stronę

1. Selux

Selux

Docenione treści:
    19
    Ebola i te bajki z kontami to mamie opowiedz może łyknie takie historie , admini powinni was pobanować za zostawienie itemków na targu przez to wam wszystkich nie zabrali ;) więc oszukaliście administracje nie przyznając się do oszustwa co powinna was wykluczyć na długo.

Ale jak już ci mówiłem człowieka ze wsi wyciągniesz ale wsi z człowieka już nie :)

ps. dzięki freshhh za granie na 2 bramki :D :D :D niema to jak wkopywać swoich :D

2. emiksjot

emiksjot

Docenione treści:
    12
    Tsoooooo XD, to lvl pojedynkowy jest przeciwko zasadom gry? HALO ADMIN CZEMU NA MUSCO NIE MOGĘ NA 160 LVLU PVP SIĘGAĆ 50 LVLI?????

Pojedynki w normalnych setach do pvp z normalnymi brońmi to nie jest aranżowanie xD, aranżowałeś to ty na gold rushu śpiąc w hotelu i wyłączając spanie na 10 min jak kolega przyszedł bez broni zaatakować XD, tutaj wszystko się uczciwie dzieje, masz 76-148 lvl pvp też możesz przyjść i zaatakować ebola.
    A propos ustawiania to możesz pomóc koledze SmerfastycznieXD, ewidentnie potrzebuje pomocy w jego nowym dziś powstałym mieście
    Najlepsze obrażenia przeciwnika 2 ? hmm ciekawe jaka to broń

Fatmag i Ebola REKT is REAL lubią to.
  3. Selux

Selux

Docenione treści:
    19

i już wiadomo że mamy do czynienia z Cebulandią :)

i widać ma duże pojęcie o regulaminie : "Pojedynki w normalnych setach do pvp z normalnymi brońmi to nie jest aranżowanie xD"

będąc w odporke a drugi w refa piewszy w strzał a 2 w SU i jada sobie po 300 hp - nie nie jest to ustawione :D buahahaha . Buty są inteligętniejsze , proponuje podszkolić się w regulaminie i pisowni , bo tylko gimby daja XD jakieś

4. Fatmag

Fatmag

Docenione treści:
    7
    Ja proponuję poduczyć się w używaniu słownika :x.

5. emiksjot

emiksjot

Docenione treści:
    12
    Wiadomo przecież, że chodzi o UNIKALNY SET SPEEDY GONZALESA, gratka dla wielkich kolekcjonerów z tw, te 3k bryłek to masz w dzień pracy anyway, tylko dodatek.
    Also nie polecam pisać, że coś wygrałeś na fb bo łatwo twój profil znaleźć.

XD

6. Ebola REKT is REAL

Ebola REKT is REAL

Docenione treści:
    34
    Ale wasz jedyny problem jaki tutaj można zobaczyć to fakt, iż znalazłem luki w regulaminie, które pozwoliły mi zdobyć przewagę nad wami. W takim razie jedyne do kogo możecie mieć pretensje to do siebie, że nie wychwyciliście pewnych rzeczy wcześniej. Cały czas gram stosując się do regulaminu, żadnych PVP nie ustawiam, ustawienie PVP bowiem wiąże się z wynikiem PVP.

Jeśli chcecie aby wam wytłumaczyć coś jeszcze wystarczy poprosić :)

Napoleon B. lubi to.
  7. Mercenas

Mercenas

Docenione treści:
    2
    No fakt, że coś tam se dzięki,, swej" bystrości zauważyłes. Ale nie ma czym sie tak chwalic NIE!!! Ja tam zawistny nie jestem juz chyba o tym wiesz. Mało mnie interesują wasze sprzeczki z seluxsem...Akurat wiele rzeczy robiłeś tam niezgodnie z regulaminem... Nie mam takiej potrzeby Cię reportować. Nie jestem Selux że coś usłysze od kogos i juz polowa polskiego tw o tym wie...Ale takie zgrywanie niewiniatka tez nie jest wedlug mnie ok i zamiast sie cieszyc ze nie polecielscie to jeszcze sie smiejecie innym w twarz. No ale do czego zmierzam. Nie powinno wgl tej dyskusji tutaj byc! Wygrali se event bo to polska a nie kazdy inny cywilizowany swiat, gdzie za uzycie skryptu wylogowuje Cie z gry... No i to jest polska gdzie polaczki cebulaczki zazdrosza 30 zł np selux itd To tyle w tym temacie jak dla mnie ten temat jest do zamkniecia. A ze nikt nie jest zbanowany to oznacza ze nie macie prawa nikogo o nic oskarzac chociaz widac golym okiem pewne niescislosci
    ps.sorry za bledy ale jestem se na tel bo nie traktuje gry jak cale moje zycie zeby byc 24/7 na Pc!o.O!
    Pozdrawiam
    Mercenas

8. Kamińskie Wzgórza

Kamińskie Wzgórza

Docenione treści:
    6
    Chciałem jedynie zauważyć, że wykorzystywanie luk w regulaminie jest zabronione, a te luki tak jak i błędy w grze należy zgłaszać do suporrtu. Dodatkowo regulamin może być interpretowany dowolnie, ale nie przez gracza a członka teamu ;) Dodatkowo z tymi pojkami no to jest push po prostu, ale kogo to tam interesuje.

9. IIoo

IIoo Blada Twarz

Docenione treści:
    0
    Jak widać administracji to też interesuje... Ja tam już odpuszczam ten świat, gdyż nie ma sensu gry na nim.

Pozdrawiam i miłego wieczoru.

10. Mercenas

Mercenas

Docenione treści:
    2
    Tam większe wałki były niż to co napisales hahahaha!Ale tak jak napisalem to jest Polska tu mozna robic wszystko hahahaha!hahahaha!. Poki nikt nie dostanie bana ja nie bede sie nad nimi rozpisywac bo po co.
    Iloo ja juz Ci kiedys pisalem ze tego nie wygrasz hahahaha! no ale tak mnie sluchales ;-[ Nic nie poradzisz. Ja sie juz nie bede odzywal bo tu powinni admini interweniowac i nie tylko chodzi o pushing. Ogolnie to nie polecam gonzalezow. Czekam na jakies prawdziwe zawody typu gold rush bez,, magicznego swiata". :))

11. Ebola REKT is REAL

Ebola REKT is REAL

Docenione treści:
    34

Tak właściwie to przejrzałem cały regulamin i nie znalazłem żadnego punkty, który by potwierdzał to co mówisz.
    Prawo działa tak, że co nie jest zakazane jest dozwolone. Nikt nic nie pisał o tym, że nie można używać kodów bonusowych na tym świecie, więc to wykorzystałem.

Ponad to co według ciebie jest pushingiem jeśli chodzi o pojedynki? Bo tego argumentu totalnie nie rozumiem, mam 1 możliwy cel do bicia w PVP - atakuję go co godzinę 10 minut, bo to jest zgodne z zasadami gry. Dodatkowo wszystkie sprawy związane z tymi PVP zostały już wcześniej omówiony z CM'em, gdyż nigdzie nie ma napisane co tak naprawdę jest ustawieniem pojedynku. Dostałem wytyczne do których miałem się stosować odnośnie pojedynków i się do nich stosowałem.

Proszę, podziel się ze mną tą wiedzą, jakie to wałki tam były, za które nie odpowiedział żaden z graczy? Z tego co pamiętam połowa serwera dostała bana, ale przedmioty usunięto tylko topce (z moich obserwacji).

Jaki jest cel wspominania tutaj w ogóle o jakimś Seluxie? Jak się śmieję prosto w twarz? Proszę wytłumacz mi to także, jak na chwilę obecną jedyne co wnosisz to tematu to "Ja wiem, ale nie powiem", "Oni łamią regulamin, ale nie powiem wam jak", "inny cywilizowany swiat, gdzie za uzycie skryptu wylogowuje Cie z gry" - Tutaj wiesz, że na Gold Rushu przez ostatnie 2 tygodnie po saloonie latał Pastebin z botem do gry? Jeśli uważasz, że Topka Gold Rusha 'wyklikała' wszystkie pracki to jesteś w błędzie. Nawet nie masz pojęcia jakie dopiero tam machlojki się działy w porównaniu do polskiej wersji.
    "Wygrali se event bo to polska", wiesz dlaczego wygraliśmy event? Bo na chwilę przed rozpoczęciem eventu obmyśliliśmy strategię bacując na doświadczeniu chociażby z Gold Rush'a czy wyścigu po topkę na Nawaho.

Jeśli już rzucasz oskarżenia to chociaż sprecyzuj i wystaw dowody, bo tak jak mówiłem, nie wniosłeś jeszcze nic do dyskusji.
    A forum jest od tego, aby aktywnie w nim się wypowiadać, jeśli gracze uważają że co jest nie fair, to tworzą temat jak tutaj. Wyjaśniłem wam wszystko co się stało odnośnie tematu, a wy nadal jakbyście nie rozumieli. Jak się gdzieś w postach zgubiliście wystarczy zapytać, chętnie wam wytłumaczę co się stało i dlaczego oraz dlaczego to nie jest łamanie regulaminu.

Pozdro i przemyśl tą sprawę zanim bez sensu odpowiesz

emiksjot lubi to.
  12. Mercenas

Mercenas

Docenione treści:
    2
    Po co mam niby to robić. Już sam wiesz co tam robiłeś i robisz. Nie wiem po co wgl odpowiadasz na ten post. Ja nie mam zamiaru uzerac sie z kolejnym polaczkiem cebulaczkiem...I nic Ci ni zarzucam poniewaz bana i tak nie dostaniesz a powinienes wiedzdziec ze znamy sie nie od dzisiaj... Co tak długo odpowiadałeś mi? Niby tu byłes Caly czas ale odpisales po 2h? Nic Ci nie musze tlumaczyc i ciesz sie ze z tego ze se wygrales bo ludzie i tak wiedza jak to zrobiles a kit mozesz wciskac takim ludzia pokroju stiffa. A juz 2x to zaznaczylem nie mam zamiaru Cie o nic oskarzac poniewaz nie dostales bana i chyba czytac ze zrozumieniem nie umiesz skoro widzisz tam oskarzenia... I sie nie ciskaj o narodowosc bo widocznie nie zrozumiales tego co chcialem przekazac. nie odpisuj mi tu wiecej bo szkoda mi na was czasu. Jak to sie mowi winny sie tlumaczy. Chcesz sie krysztalizowac?Nie na mnie zapomni.Widzisz ze starzy wyjadacze nawet nie chca tego komentowac a Ty na sile chcesz wymusic moja opowiedz i innych. Ciskaj se w sądzie jakimis oskarzeniami albo tlumaczeniami ja Ci przypomne tylko ponownie nie jestesmy w takowym...

13. Ebola REKT is REAL

Ebola REKT is REAL

Docenione treści:
    34
    Skoro szkoda ci czasu, to czemu odpowiedziałeś na mój post? Nie jesteś na tyle zdyscyplinowany aby dotrzymać słowa które rzucasz? Szkoda. I tak właściwie to w tym poście znowu rzucasz jakieś niedomówione oskarżenia. A odnośnie poprzedniego śmiania się w twarz, to jedyny aspekt humorystyczny jaki tutaj się przejawia, to fakt, iż zaprzeczasz sobie w ramach ciągłości jednego posta.

Niech, ktoś z Administracji się wypowie, chętnie posłucham co oni o tym wszystkim sądzą, zważając na fakt, iż według was moje wyjaśnienia nadal odbiegają od zasad gry i jestem w błędzie.

@Lenka222 @fusek77

14. speedy911

speedy911

Docenione treści:
    9
    A to bardzo ciekawe co napisałeś, możesz podzielić się z nami tymi wytycznymi?

15. Ebola REKT is REAL

Ebola REKT is REAL

Docenione treści:
    34
    Broń nie słabsza niż z dmg 1.0/lvl + ciuszki setowe dające umiejętności do pojedynków.

16. Napoleon B.

Napoleon B.

Docenione treści:
    29
    Tu jest taka rzecz, że Ebola nie złamał regulaminu, a wykorzystał kody, których admini nie uwzględnili. Ogromna luka w regulaminie heh
    Oni nie mają nawet jak się odnieść, bo przecież nie przyznają się do błędu. Tym bardziej, że zajęła tym się aktualna CM.

17. Kamińskie Wzgórza

Kamińskie Wzgórza

Docenione treści:
    6
    Ja myślę, że Ty doskonale wiesz o co chodzi ;) wiem, że tego tu nie przyznasz i masz sporo sprytu w tym działaniu, acz kol-wiek no każdy wie i widzi jak jest. Ja w regulaminie loterii czy też westa umiem się doszukać punktów który by tego zakazywały co zrobiłeś, ale to jest wszystko kwestia interpretacji zasad, a do tej prawo ma jedynie administracja, ponieważ gracz w tej grze dawno przestał się liczyć, a raczej jego zdanie.

18. Mozartgra

Mozartgra

Docenione treści:
    6
    Spryt, głupota, rywalizacja zabawa, dobra gra, zawsze szukamy czegoś więcej, będziecie się licytować kto wygra czy kto był cwańszy.
    oops!walczycie miedzy soba a innych nie widzicie ciekawe czemu moze nie doceniacie innych tak jestescie zaslepieni w tym bojuOUD

Cpt. Bonsai lubi to.
  19. speedy911

speedy911

Docenione treści:
    9
    Odświeżam temat, nagadaliśmy się na dwie strony, kilkukrotnie prosiliśmy adminów o OFICJALNĄ WYKŁADNIĘ, a tutaj cisza w eterze... HALOO, JEST TAM KTOŚ?? DRODZY ADMINI, czekamy na waszą reakcję! BOOM!!

20. fusek77

fusek77 Zespół The West

Docenione treści:
    89
    Forum nie służy do rozważania czy ktoś złamał regulamin jakiegokolwiek konkursu czy gry. Tego typu sprawy proszę pisać w supporcie.