Patelkowa

O jaka tutaj miła i świąteczna atmosfera :D Radość aż bije po uszach ;)

Proszę wybaczyć koledze.
Wielu graczy jest już sfrustrowanych widząc jak ich ulubiona gra zmierza ku upadkowi. Do tej pory członkowie TWT nas po prostu spławiali, a gdy pojawiają się pytania co dalej, posty są kasowane, a problem jest uznawany za rozwiązany.
Chyba nie o to w tym chodzi, prawda?
 
Czy nie uważasz iż błędna jest polityka The-West nie blokująca graczy z Rosji? Wielkie firmy wycofują się nie patrzac na zyski. A tutaj nic nie ma blokad?
 
Witam Panią Patelnie.

Chciałbym się zapytać jaki stosunek Community Manager polskiego marketu odniesie się do zachowań ksenofobicznych które prezentuje członek TWT?
Podczas tak trudnych czasów jakie przeżywają obywatele Ukrainy, zachowania ksenofobiczne są pochwalane i wspierane przez polskiego CM'a bo inaczej jak ksenofobią tego nazwać nie można.

Bardzo mi przykro. że mimo iż w minimalny sposób to jednak, firma InnoGames wspiera zaatakowaną Ukrainę a w międzyczasie polskie TWT cieszy się z ksenofobi którą prezentują jej członkowie! W/w sprawa została zgłoszona przeze mnie bezpośrednio do InnoGames gdyż my, jako Polacy, jako gracze i jako ludzie, nie możemy pozwolić sobie aby takie jednostki prezentowały za nas swoje poglądy!

Serdecznie nie pozdrawiam,
Zajęcza Łapka
Zajęcze Służby Bezpieczeństwa The-West
 
nigdy nie byłeś na tych spotkaniach Panie stif32 ,czemu służy te pytanie?
Gracze i środowisko zbiera się co jakiś czas na imprezach ,ja jadę na oktogert w tym roku bo ostatnio nie było okazji porozmawiać z innym na imprezie przez lockdauny ,raczej debili co kreują;-[ politykę na własny użytek
 
Do góry