Patelkowa

Tyle awansów, tylu szeryfów, tyle pustych łbów aby pilnować pustego koryta. Ciekawe

A żeby moj post nie naruszal tematu wątku odnoszącego sie do patelniowej



To zapytam... ile masz iq? Patelniowa
 
Ania ,,gra już umarła ,,dlaczego dajecie punkty karne...ludziom którzy mnie obrażają na czacie ?????
Ja nic nie zgłaszam a oni spinę mają do mnie, że zgłaszam ,,,i dalej swoje robią ...
Co możecie z tym zrobić ?
 
Ania ,,gra już umarła ,,dlaczego dajecie punkty karne...ludziom którzy mnie obrażają na czacie ?????
Ja nic nie zgłaszam a oni spinę mają do mnie, że zgłaszam ,,,i dalej swoje robią ...
Co możecie z tym zrobić ?
Kto Cię obraża drogi przyjacielu? Powiedz to tak im nagadam że pójdzie im w pięty :uuu):uuu)
 
Dobra skarbie tłumacz się teraz co to za pajacerka jest z twojej strony odwalana.Gość co leci na 4 kontach dostaje unbana na wszystko,ja ZA SŁOWO UMAPLUMP dostaje bana za wulgi i musiałem czekać aż się skonczy,tracac przez to dni w loterii ,na rekompensate w postaci starego awatara nie moge liczyc ani na konsekwencje dla igorajsa za ten czyn.
Co ty ... masz w głowie .... ?
stworzenia z książki "Charlie i Fabryka czekolady" (fajna lektura z podstawówki !)
Umpa-Lumpy to niewielkie istoty, przypominające małych ludzi. Miały wzrost średniej lalki i długie włosy. Pochodziły z Umpalandu, krainy porośnięta gęstą dżunglą. Stworzenia musiały się kryć w koronach drzew przed wierzgorożcami, syczawicami i kłapojadami (jeden osobnik na raz mógł pożreć dziesięć Umpa-Lump). Żywiły się gąsienicami, a czasem czerwiami, liśćmi eukaliptusa lub korą z drzew bong-bong. Marzyły i wciąż mówiły o ziarnach kakao, które były ich przysmakiem. Umpa-Lumpy przeniosły się do fabryki pana Wonki, gdy zaproponował ich wodzowi, że będą mieli pod dostatkiem ziaren kakao oraz wytwarzanej z nich czekolady. Istoty te uwielbiały taniec i muzykę, układały także piosenki. Ich wadą było to, że potrafiły być złośliwe i kochają żarty.

Mężczyźni nosili jelenie skóry, kobiety odziane były w liście, zaś dzieci nie miały na sobie niczego. Z bliska widać było ich piękne białe zęby, różowiutką skórę oraz długie złocistobrązowe włosy. Wciąż się śmiały, bo wszystko wydawało się im dowcipem.
 
Dobra Patelkowa jesteś nieśmieszną *słowo niecenzuralne które cię określa i którego napisać nie moge*,ale prosze Cie daj mi bana jak faktycznie kogoś obraże XD a nie za słowa które nie są obrazą no bez jaj.
 
Do góry