Piłka nożna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser26
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
JA KOCHAM (L)EGIUNIĘ, MKS Ciechanów, mój miejski klub, ostatnio derby były, och! No, i sama gram, trenuję w babskim SKSie, właśnie nożną, bo jaka jest? Zaje... SUPER!
//połączono, Weronika
No i jeszcze Manchester...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Uwarzm że jest wiele dobrych klubów. Ale ja kibicuje tym polskim mam swojch kilku których bardzo lubie są to żolto czerwoni (Jagiellonia) , kolejorz (Lech) , Biała gwiazda (Wisła Kraków) i czarne koszule (Polonia Warszawa) oraz mój klub z miasta mleczni (Freskovita Wysokie Mazowieckie) gra w II lidze:D, nie lubie bardzo na to miast Legii.:mad:

Nie dość że błedy ortograficzne, to jeszcze jesteś jakiś nienormalny (przepraszam za obraze), ale jeśli powiedziałbyś jakiemuś z kolejaża alboz z zaprzyjaźnionej, ukochanej Cracovii że jesteś za Lechem i Wisłą K... to by Cię nie dość wyśmiali co udekorowali:rolleyes:

Ps.
//połączono, Weronika
No i jeszcze Manchester...

Weronika po co jej psujesz posta? To ma być śmieszne?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11984

Gość
Gość
Piękna gra Chelsea,ale piłka jest okrągła:)

Visca El barcelona.Piękny finał się zanosi:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja gram w mlodzikach Widzewa, jestem napastnikiem ^^
chodze na mecze seniorow, rzadko sie zdarza zebym jakis opuscil.
lubie Ruch Chorzow jako zgode Widzewa ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Uwielbiam pilke nozna, a moim ulubionym pilkarzem jest Alessandro Del Piero i Samuel Eto'o. Komu kibicuje, to jest w miom podpisie XD.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja bardzo lubię grać w piłkę nożną chociaż jestem dziewczyną ale piłka to pasjonujący sport
 

DeletedUser

Gość
Gość
to ja tylko powiem...
Nous sommes les marseillais :)

ciezk obedzie w tym sezonie o majstra (Bordeuax musi przynajmniej jeden mecz przegrac, albo oba zremisowac), ale dopoki pilka w grze:)

Olympisue de Marseille to najbardziej utytulowany klub francuski, pierwszy triumfator Ligi Mistrzow (1:0 w finale z Milanem). Teraz zyje nadzieja, ze po 17 latach tytul mistrza Ligue 1 wroci na Stade Velodrome:)
 

DeletedUser10321

Gość
Gość
Ja lubię Celtic Glasgow mistrz Szkocji.A polska liga to chuligani nic więcej..:eek::D:p...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja lubię grać na obronie ale niestety niektórzy mówią że jestem dużo lepszy od nich na bramce i zawsze jak gramy słyszę
"Kupiec na bramkę"
 

DeletedUser1001

Gość
Gość
Od 11 roku do 15 trenowałem regularnie w klubie, ale zaczęło czasu brakować. Zresztą zainteresowały mnie troszkę inne sporty niż piłka nożna (MMA, K1 itp. :) )
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja kibicuje MOTOROWI LUBLIN i FC BARCELONA.
To są moje 2 kluby...tylko ONE
Zresztą lubie ŚLĄSK WROCŁAW I CHEŁMIANKA,bo to sojusznicy MOTORU:cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja gram albo na bramce dobrze bronię stałe fragmenty gry, albo na obronie (jestem nie do przejścia:p)
 

DeletedUser10308

Gość
Gość
WISŁA KRAKÓW
LIVERPOOL
to dwa kluby którym kibicuje!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Only:
Zawisza Bydgoszcz!
Zawisza pany niebiesko czarne szatany!
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja najlepiej na bramie albo z kolegami o sćianę sąsiadki domu kopać wtedy są jaja wychodzi do okna i na nas się drze :))
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak mi gówniarz pierdyknie o szybę, to nie wyzywam go, najgorszymi oszczerstwami, bo nie dość, że to prowokuje, to jeszcze przecież on nic złego nie zrobił, szyby nie wybił, nie wcelował, co innego, jakby stłukł... A pokopać to sam lubię. Nie jestem kibicem żadnej z polskich drużyn, za to kibicuję Chelsea jeśli już.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja oczywiście kocham galaktycznych czyli Real Madryt. Cieszę się bardzo że ostatnio przyszedł do nas Kaka.
HALA MADRID
 
Status
Zamknięty.
Do góry