Piłka nożna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser26
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ja umiem grac piłkę nożną jestem na lewej pomocy jetem fanem FC.Glasgow Rangers a z polskich to tylko za WISŁĄ KRAKÓW
 

DeletedUser

Gość
Gość
pilka nozna to praktycznie sens mojego zycia ale do Messiego mi jeszcze daleko:cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Racja, piłka jest najlepszym sportem na świecie. Osobiście gram TYLKO jako bramkarz.
 

DeletedUser10888

Gość
Gość
a ja gram w srodku pomocy i na budzie , ale na bramie jestem z dnia na dzien coraz gorszy , a kto jest moim ulubionym pilkarzem i klubem to chyba zgadniecie po avku i sygnie i nicku
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja lubię piłkę nożną... gram pomoc/atak choć teraz chcę się przerzucić na bramkę.. ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja lubię piłkę nożną... gram pomoc/atak choć teraz chcę się przerzucić na bramkę.. ;)

Nie wiem, jak tak można grać. W moim przypadku było tak - wybieram sobie pozycję zawodnik z pola lub bramkarz i już tak do końca życia zostaję :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja jestem skrzydło najczęściej (ew śrp lub atak). mam niezły drybling i celny strzał.
a to co powiem będzie chyba całkowitą innowacją:

ilu z was ma zajęcia od 2 lekcji?
ja tak mam 3 razy w tyg. i tu ta innowacja; codziennie rano gramy w nogę :D. dziś grałem sam z mojej klasy (jakoby jestem mistrz :D) a jutro i pojutrze tylko my :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry