Piłka ręczna w internecie

  • Rozpoczynający wątek Spaletti
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Znacie może jakąś stronkę na której będzie można oglądać dalej Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej. Bo na Polsacie już nic nie poleci a Polsatu Sport nie mam, więc jedynym ratunkiem dla mnie jest net
Nie chcę polegać tylko na mojej stronce jednej na której oglądam sport na żywo bo już nie raz się zawiodłem jak nie puszczali wszystkich ciekawych spotkań.
Będę wdzięczny za pomoc
 

DeletedUser

Gość
Gość
Patrzyłeś na euro sport player? Widziałem, że za niewielką opłatą oglądasz co chcesz ale czy puszczają tam piłkę ręczną to już nie wiem...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie widzę tam ręcznej nigdzie niestety. Są tylko wybrane sporty i dyscypliny
Edit: nie będę płacił jeśli nie będę pewny że jest tam piłka ręczna
 

DeletedUser

Gość
Gość
IHF :D podobno gdzieś jest opcja oglądania ale sam nie wiem
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mecz jest na polsacie,zaczyna się za 15 minut :).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na ipla można na pewno oglądać ale trzeba zapłacić za vipa na miesiąc przelewem 14 zł lub 19 + vat sms-em
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na ipla można na pewno oglądać ale trzeba zapłacić za vipa na miesiąc przelewem 14 zł lub 19 + vat sms-em

Dzięki:) Dopisze sobie tą stronę i w razie czego wykupię. Ale póki co Polsat transmituje mecze więc mam za darmochę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Myślałem że chcesz również oglądać spotkania innych reprezentacji ;p
 

DeletedUser7000

Gość
Gość
Polecam ipla możesz mieć pewność ponieważ ja już wykupiłem konto VIP. ;) Wszystko działa ładnie, sprawnie a mecze lecą wszystkie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Polecam ipla możesz mieć pewność ponieważ ja już wykupiłem konto VIP. ;) Wszystko działa ładnie, sprawnie a mecze lecą wszystkie.

Skorzystam wtedy kiedy moja stronka zacznie nawalać, czyli w weekendy bo za dużo spotkań jest i zawsze nie te co ja chcę obejrzeć:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry