Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Szukałem podobnego tematu,ale nie znalazłem.Dyskutujmy tutaj o piłce ręcznej.Kto dziś ogląda mecz Polska-Hiszpania?Ja wierzę że Polacy wygrają ;).I mam nadzieję,że staniemy na podium.

DeletedUser

Gość
Gość
No ja na pewno będę oglądał ten mecz. Jeśli dzis wygramy to furtka do półfinału będzie na wpół otwarta ;)
ok lecę bo już hymny są

DeletedUser

Gość
Gość
Gdyby ktoś nie oglądał meczu to po pierwszej połowie jest 13:9 dla nas :).Szczerze - według mnie słabo grają Hiszpanie jak na Mistrzów świata z 2005 roku ...

Gość
32:26(dla nas),Hiszpanie słabo.Teraz tylko Czechy i idziemy dalej :D.

DeletedUser

Gość
Gość
Dokładnie Hiszpania dziś nic nie grała, a nasi skuteczna gra w kole i na skrzydłach :)
no i oczywiście jak zwykle świetny Sławek Szmal
teraz pokonać we wtorek Czechów i juz prawie awans do półfinału...

DeletedUser

Gość
Gość
Gratki dla Polaków i dziękuję za piękny kurs na ich zwycięstwo:)

DeletedUser

Gość
Gość
tak się zapytam kto z was był chociaż raz na 1 meczu choćby ligowym lub też reprezentacji (liczą też się kobiety) ??

DeletedUser

Gość
Gość

Ja byłem 3 razy:) W Koszalinie na piłce ręcznej kobiet. Jedyna rozrywka podczas służby w wojsku:) Był to Puchar Polski, dziewczyny z KU AZS Politechnika Koszalińska doszły do półfinału.

DeletedUser

Gość
Gość

Ja nie byłem, poprostu nie miałem okazji żeby zobaczyć "na żywo" jakiś zespół czy reprezentację w akcji :)

DeletedUser

Gość
Gość

brawo a ja trenyje od 2 lat i byłem na 2 meczach reprezentacji w Olsztynie (Polska - Turcja) i w Kielcach (Polska - Rumunia) :) i na wielu meczach ligowych AZS-u Gdańsk

Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość

A grasz w jakimś klubie? Amatorsko czy zawodowo?
No ja chciałbym na meczu reprezentacji być:)
Ja nigdy nie myślałem że kibice tak świetnie potrafią się bawić podczas meczu piłki ręcznej co byłem w Koszalinie.

DeletedUser

Gość
Gość
Jak myślicie, damy radę dziś z Czechami?
Do przerwy 19:18 dla naszych południowych sąsiadów.
Według mnie za dużo u nas błędów w obronie choć Wyszomirski kilka ładnych interwencji.

DeletedUser

Gość
Gość
Dzisiaj już więcej nie ma meczy, nasz i Norwegia - Dania są ostatnie na dzisiaj:)
Co do meczu to nasi muszą wygrać, chociaż zmarnowali kilka sytuacji

DeletedUser

Gość
Gość
Nerwowa końcówka, ale dobrze że grali na czas:)
Ciekawe co mówił trener czechów jak wziął przerwę przed końcem - "Jest 15 sekund, mamy dużo czasu":) hehe

DeletedUser

Gość
Gość

heh też właśnie się zastanawiałem nad tym :D
ważne, że zwycięstwo nie ważne w jakim stylu :)
POLSKA!!!
ps. ale końcówka zbyt nerwowa jak dla mnie (jeszcze nie ochłonąłem:D...)

DeletedUser

Gość
Gość
Niestety zbyt nerwowa, mogli spokojnie dowieźć 2-3 punktową przewagę i byłby spokój. W sumie język czeski i polski jest podobny więc może ktoś coś usłyszał:) Ale za to było słychać co Wenta mówi hehe