Piłkarz Mundialu

  • Rozpoczynający wątek puszek0000
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser182

Gość
Gość
Onufry-Nie ma co się śmiać,ta kontuzja co on miał jest poważna.

Widać nie na tyle poważna, skoro pojechał i grał. Grał... wielkie słowa. Trochę pobiegał, trochę pokuśtykał, no ale 500K Euro (czy ile oni tam dostali) wpadło.
Jak się jest chorym, to się leży w łóżku a nie robi dziadostwa na MŚ.

// a generalnie, to chyba Müller najlepiej wypadł.
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Webb może i dobrze sędziował, ale trybuny inaczej osądziły gdy wchodził po odbiór medalu :)
 

DeletedUser17134

Gość
Gość
Odpowiedzi już znamy:
1. Forlan
2. Snejider
3. Villa
Wśród "młodzików" wygrał:
1. Muller

A co do spostrzeżeń o Łebie to sędziował fatalnie, zapewne wszyscy co mówili że sędziował dobrze byli kibicami Hiszpanii. Za dużo żółtych kartek, za mało czerwonych, był zbyt łagodny dla Hiszpanii w wielu akcjach i faulu de Jonga. Mecz mógł się podobać były zrywy akcje ale ogółem przez Webba który nie mógł zapanować nad piłkarzami Holandii (którzy zaczęli robić faule mniejsze i większe, z tym że niekiedy za małe faule zostali potraktowani za mocno a w dużych za słabo) i Hiszpanii (którzy zaczęli "próbę" wymuszenia faulu, pisząc "próbę" mam namyśli to że za każdym razem im się to udawało i dodatkowo również faulować tyle że częściej niż Holendrzy wychodzili z fauli bez kartki a nawet w ogóle bez rzutu wolnego dla Holandii).

A co do zawodnika mundialu:
Dziwi mnie to że nikt nie podał tutaj Wesleya Snejidera który jako pomocnik bardzo dobrze wywiązywał się z podań ale i również strzelał gole nie ustępując miejsca na tronie króla strzelców napastnikom.Sam bym wybrał go na najlepszego gracza mundialu ale FIFA wybrała Forlana, który to swymi nogami doprowadził Urugwaj tak daleko, również będąc królem strzelców.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Królem został Muller według tej moim zdaniem kontrowersyjnej zasady, bo król strzelców to nie król podań. Jednak o tym decyduje FIFA, ja bym wybrał np. kto grał mniej minut ten dostaje. (I tak to by pewnie był Muller) Webb zapanował nad sytuacją. Faule i tak by były, mimo czerwonych kartek, bo to jest finał. Oni tracą rozum na ten jeden mecz i nie wiedzą co robią. Nie chcąc wyrządzić krzywdy robią to, tak bezmyślnie. Oni słuchali się Webba jak pieski, gdyby on nie był taki pobłażliwy to było by 1 vs 1 na boisku..
 

DeletedUser18211

Gość
Gość
Według mnie najlepiej spisał się Forlan, równie dobrze spisali się Sneijder, Villa i Muller.
 

DeletedUser18211

Gość
Gość
Oni słuchali się Webba jak pieski, gdyby on nie był taki pobłażliwy to było by 1 vs 1 na boisku..
Nie mogłoby być 1 vs 1 :p jeżeli piłkarze z jednego zespołu otrzymają 5 czerwonych kartek, to mecz zakończy się zwycięstwem przeciwnika 2:0 (w zawodach prowadzonych przez FIFA), 3:0 (w zawodach prowadzonych przez UEFA), tzw. Walkower.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No dobra, niech Ci będzie. To był tylko przykład. Nie mozna dawać żółtej kartki i znow przy tym samym faulu żółtej. To normalne, że nie chciał dać kontrowersyjnej kartki w finale..
 

DeletedUser11314

Gość
Gość
Widać nie na tyle poważna, skoro pojechał i grał. Grał... wielkie słowa. Trochę pobiegał, trochę pokuśtykał, no ale 500K Euro (czy ile oni tam dostali) wpadło.
Jak się jest chorym, to się leży w łóżku a nie robi dziadostwa na MŚ.

// a generalnie, to chyba Müller najlepiej wypadł.


ten "Müller" to zrobił 1/2 tego co Forlan.
 

DeletedUser17134

Gość
Gość
Królem został Muller według tej moim zdaniem kontrowersyjnej zasady, bo król strzelców to nie król podań. Jednak o tym decyduje FIFA, ja bym wybrał np. kto grał mniej minut ten dostaje. (I tak to by pewnie był Muller) Webb zapanował nad sytuacją. Faule i tak by były, mimo czerwonych kartek, bo to jest finał. Oni tracą rozum na ten jeden mecz i nie wiedzą co robią. Nie chcąc wyrządzić krzywdy robią to, tak bezmyślnie. Oni słuchali się Webba jak pieski, gdyby on nie był taki pobłażliwy to było by 1 vs 1 na boisku..

Mam nadzieję że mówiąc król podań masz na myśli asysty.:) W pełnej swej mocy zgadzam się z Tobą co prawda po asystach liczyły się minuty (im mniej tym lepiej). W takich sytuacjach powinno decydować moim zdaniem ilość minut potem ilość celnych strzałów i ilość nie celnych strzałów (we wszystkich trzech zasada im mniej tym lepiej). Ale należałoby również uwzględnić pozycje, bo wiadomo łatwiej się strzela na pozycji napastnika niż pomocnika czy obrońcy.

A i Webb nie panował nad sytuacją!!! Gdyby panował nad sytuacją rozważnie rozdawałby kartki, a nie rzucał nimi na prawo i lewo jakby płacili mu za każdą żółtą kartę, a za czerwoną bili by go:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale to jest finał. Każdemu puszczają nerwy , a zawodnicy nie wiedzą co robią. Leci piłka, obrońca panikuje i chce ją trafić, a tu bam na noge Alonso się nabija. Zrozumcie to. Webb dobrze sędziował, kartek sie nie czepiajcie. Kiedy trzeba było dać to dawał, kiedy nie , to nie. Sędzia nie ma łatwo, nie lubie go, ale dobrze się spisał (A to dziwne ;D)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Szkoda że hiszpania wygrała , kibicowałem holandii
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widać nie na tyle poważna, skoro pojechał i grał. Grał... wielkie słowa. Trochę pobiegał, trochę pokuśtykał, no ale 500K Euro (czy ile oni tam dostali) wpadło.
Jak się jest chorym, to się leży w łóżku a nie robi dziadostwa na MŚ.

// a generalnie, to chyba Müller najlepiej wypadł.


600k;d

@topic
1.Forlan ex aequo Iker Casillas
2.Snejder

najładniejsza bramka:
Giovanni van Bronckhorst
 

DeletedUser

Gość
Gość
Forlan, nikt tak jak one nie umie strzelać wolnych. No i gol w meczu z Niemcami - fenomen.

Oprócz niego Ozil, Klose, Muller, Casillas, Robben, Sneijder, Villa, Xavi...
 
Status
Zamknięty.
Do góry