Pierwszy, oficjalny serwerowy

Czy jesteś za


  • W sumie głosujących
    21
Mi się podoba jak kasują tematy na forum, jak ktoś zwraca uwagę na ich błędy/niedociągnięcia (jesienne konkursy).

Zamiast się przyznać do błędu to kasują wpisy i myślą, że wszyscy zapomną.

Nie zapomnimy...
 
@zartas czemu usuwasz posty które nie łamią w żaden sposób regulaminu, zauważyłem też że często usuwasz nawet zwykłe pytania które są skierowane do np @Lenka222 . @Ambarino post też ty usunąłeś (bo akurat byłem wtedy online, tylko wbiłeś i już po jego poście było ;D). Ogólnie nigdy nic do ciebie nie miałem ale tak od września coś ci się odkleiło w głowie. Jeśli chcesz już jakoś pomóc koleżance to pomóż jej w prowadzeniu tych zagadek lub przypomnij jej że coś takiego prowadzi ;), doradź jej co do niektórych spraw tak żebyśmy nie musieli jej przypominać/zwracać uwagi. Usuwanie postów z zapytaniem o nowe aktualizacje, o zagadki, zwrócenie Lence uwagi nie jest zbyt dobrym pomysłem. Z tymi zapytaniami o levele zamiast dać jedną wypowiedź (że nie chcecie się Niemców o tą aktualizacje spytać lub solidne info) to usuwaliście jakiekolwiek wspomnienie o tym przez 2 miechy i przez to cały czas to pytanie latało aż któryś z twt napisał (po przetłumaczeniu formułki na polski) "nie wiem".
 
Imo to zwyczajnie załóżcie taki discord, zróbcie oficjalną moderację na nim (nie jakąś grupkę wzajemnej adoracji, tylko ludzi z różnych światów, którzy są aktywni) i podajcie go tutaj na forum i czasem wklejajcie w grze, taki dc na pewno spełniłby się lepiej jako platforma do dyskusji i integracji od forum.
Pozdrawiam
 

zartas

Członek obsługi gry
Mi się podoba jak kasują tematy na forum, jak ktoś zwraca uwagę na ich błędy/niedociągnięcia (jesienne konkursy).

Zamiast się przyznać do błędu to kasują wpisy i myślą, że wszyscy zapomną.

Nie zapomnimy...
Błąd był po Twojej stronie, ponieważ Lenka już wcześniej pisała, że z tą zagadką będzie opóźnienie, także należy zwracać uwagę na komunikaty, a dopiero potem coś pisać.

Pomijając to, zawsze można zapytać, są różne sytuacje i właśnie, dlatego jest zastrzeżenie, że zasady mogą się zmienić.
 
Błąd był po Twojej stronie, ponieważ Lenka już wcześniej pisała, że z tą zagadką będzie opóźnienie, także należy zwracać uwagę na komunikaty, a dopiero potem coś pisać.

Pomijając to, zawsze można zapytać, są różne sytuacje i właśnie, dlatego jest zastrzeżenie, że zasady mogą się zmienić.

XD
Oczywiscie, to my jesteśmy winni tego, że dajecie d*** na każdym kroku.
Pragnę tylko przypomnieć, że to wy jesteście dla nas, a nie na odwrót :uuu)

Edit.
Jakbyś mógł dać odnośnik z informacją, że spodziewane jest opóźnienie, to będę wdzięczny. ;)
 
Błąd był po Twojej stronie, ponieważ Lenka już wcześniej pisała, że z tą zagadką będzie opóźnienie, także należy zwracać uwagę na komunikaty, a dopiero potem coś pisać.

Pomijając to, zawsze można zapytać, są różne sytuacje i właśnie, dlatego jest zastrzeżenie, że zasady mogą się zmienić.
A mój temat czym zawinił, że zamknięty?
 

DeletedUser

Gość
Gość
A po co nam oni. Jeszcze zaczną nam bany dawać tutaj za wyzywanie ich tam
 

Arku1999

Blada Twarz
Tak odświeżając temat tylko. Zaproponowałbym dodanie na forum tabeli serwerów wraz z serwerami gier oraz komunikatorami. Serwer Team-Speak 3 mógłbym śmiało zaproponować ponieważ znam się na tej platformie, lecz Discord jest bardziej samodzielny pod jednym warunkiem, że ktoś ogarnia BOT'y.

Nie widzę też problemu w tym, aby użytkownicy mogli mieć wybór i żeby Administracja forum klepnęła taki pomysł i przepchnęła go dalej. Jaki byłby pomysł ? Niech będą dwa serwery. Jedni chcą Team-Speak3 drudzy chcą Discord. Osoba odpowiedzialna za jedno i drugie na pewno się znajdzie. Gdzie i ja mógłbym zaoferować pomoc w zorganizowaniu samego TS3 z rangami oraz wszystkimi kanałami , regulaminami etc + opłata za pierwszy msc / max 2 .

Gdyby w jednym momencie wystartowały obydwa serwery (komunikatory) przeznaczone dla forum, czyt. nas - graczy The-Westa to po 1 miesiącu mielibyśmy jasny komunikat co bardziej odpowiada użytkownikom i zostałby tylko ten jeden serwer, który się opłaca i który byłby naszym głównym komunikatorem głosowym jeżeli chodzi o sprawy The-Westa.

Oczywiście w takim przypadku automatycznie Administracja forum / gry dostaje MAX uprawnienia / swoją strefę na swoje prywatne notatki / prywatne kanały bez możliwości wglądu dla osób nie mających do tego uprawnień, ale to jest już temat do dogadania i również co nie co mógłbym sam pomóc w formie szkolenia jeżeli chodzi tutaj o platformę TS3.
 
Oczywiście w takim przypadku automatycznie Administracja forum / gry dostaje MAX uprawnienia / swoją strefę na swoje prywatne notatki / prywatne kanały bez możliwości wglądu dla osób nie mających do tego uprawnień
Administracja posiada narzędzia do takich rzeczy i nie są im potrzebne.
Tutaj bardziej chodziło o swobodne, wolne miejsce gdzie można by było się socjalizować z graczami z innych serwerów/sojuszy (oczywiście z poszanowaniem szacunku i godności człowieka), rozmawiać o grze, jej przeszłości, teraźniejszości i potencjalnej (oby nie) przyszłości. Discord ma tę przewagę, że aby aktywnie w nim uczestniczyć, nie musisz na nim siedzieć przez większość dnia i czekać aż ktoś wbije na kanał głosowy. Możesz podjąć jakiś temat rozmowy i sprawdzać jego przebieg w dowolnym miejscu z poziomu aplikacji w telefonie, wystarczy Ci dosłownie chwila aby to zrobić.
Generalnie to chyba nie ma sensu już na ten temat rozmawiać bo jak wszystko w tej grze, temat umarł śmiercią naturalną i nikt nie zaoferował się do założenia takowego discorda i ewentualnego moderowania go w razie potrzeby.

Pozdrawiam i życzę zdrowia w tych zwariowanych czasach! :)
 
Do góry