Plac budowy

  • Rozpoczynający wątek Marcinn73
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Czy jest jeszcze możliwość założenia miasta? Szukałem placów budowy i nie mogę znaleźć. Dlatego pytam czy jest taka możliwość. Proszę o szybką odpowiedź.:confused:
 

DeletedUser

Gość
Gość
jest taka mozliwos - szukaj wizerunkow lopaty, a najlepiej to wejdz w mini mape i kaz zaznaczyc dzialki budowlane, bedziesz wiedzial gdzie sa
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale nie mogę znaleźć na mini mapie opcji Działki Budowlane... :( Nie ma takiej opcji.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Faktycznie, takiej opcji jak "działka budowlana" nie ma. Szukaj ręcznie, jedna porada: lewa część jest znacznie mniej "zaludniona" (jest tam mniej miast=większe szanse na znalezienie miejsca dla siebie).
 

DeletedUser

Gość
Gość
a no, u mnie tez nie ma, tam sa tylko prace, ale popatrz po mapie i szukaj:
1224075082156822.JPG
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dzięki Wielkie.


A czy jest możliwość przejęcia miasta duchów? (wiem że był taki temat ale nie znalazłem w nim satysfakcjonującej odpowiedzi)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dzięki Wielkie.


A czy jest możliwość przejęcia miasta duchów? (wiem że był taki temat ale nie znalazłem w nim satysfakcjonującej odpowiedzi)

jasne że można przejmować takie miasta, przy większej ilości punktów. jest nawet wskazane takie zajmować niz zakladać nowe miasta na dzialkach bud.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale mi chodzi bardziej jak przejmować takie miasta. Co trzeba zrobić by je przejąć?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Klikałem, ale pokazywało mi zupełnie inny obraz miasta (z przodu hotel) i informacja, że to jest opuszczone miasto i mogę w nim przenocować.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A jesteś teraz w jakimś mieście. Musisz je opuścić. Dopiero wtedy pokaże ci się ekran budowy miasta.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie jestem w żadnym mieście. I właśnie nie wiem dlaczego jest ten problem...
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Eee, karencja pewnie obowiazuje...jak skaczesz miedzy miastami to trzba tam odczekac z 2 albo 3h. Odczekaj i zobacz pozniej. Energie masz 80 ?

---edit---
o energi napisze jak nie masz juz na screenie z budowa.
Stawiam jednak na to ze opusciles przed chwila stare miasto i musisz odczekac

---edit2---
Odnosnie postu ponizej...rece opadaja normalnie. Jak byk tam jest napisane ze to miasto
zalozyciela i ze nie mozna do niego przystapic...myslcie ludzie, troszke chociaz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
thewestwi4.png


Takie się pokazuje okno jak wchodzę do Miasta Duchów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bo to miasto duchów, które było od początku gry jako ułatwienie dla wszystkich graczy. Jego nie można przejmować. Możesz przejąć miasto duchów, które zostało zbudowane i opuszczone przez jednego z graczy. Będą w nim już budynki rozbudowane w takim stopniu w jakim pozostawił je poprzednik ale niestety zdaje się, że kasa miejska będzie pusta.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale co ono miało ułatwić, jeżeli go nie można przejąć?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Można było spać w hotelu, który znajdował się w tym mieście a co za tym idzie szybciej regenerowały się punkty życia i energii. Na początku gry było niewiele miast a już takich, które miały hotel to ze świecą mogłeś szukać;) To właśnie jest bonus tego miasta duchów;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry