plan rozbudowy

  • Rozpoczynający wątek Luc Diamond
  • Data rozpoczęcia

co ty na to?

  • fajne. może się przyda!

    Głosy: 26 45,6%
  • nie wiem...

    Głosy: 5 8,8%
  • nie jest to dobry pomysł.

    Głosy: 26 45,6%

  • W sumie głosujących
    57
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
W ratuszu w zakładce 'rozbudowa' pod tabelką ze statusami rozbudowy można było by wstawić drugą tabelę, która informowałaby budowniczych jakie budynki mają aktualnie wybudować.
Tabelkę uaktualniać mógłby tylko założyciel bo jak każdy zamówi inny budynek to się zrobi chaos.
Takie coś by się przydało jak czasem budowniczy nie wie w co ma ręce włożyć. :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
A po co to wystarczy na forum napisać kolejność budowy poszczególnych budynków.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To tego może słuszyć wiadmości priv do budowlańców lub forum-jestem na NIE
 

DeletedUser

Gość
Gość
my zawsze ustalamy na forum kolejność budowy więc to jest nie potrzebne ;)
 

DeletedUser6997

Gość
Gość
przyda sie na forum jak pisze niby sie zgadzają ale i tak budują co chcą
 

DeletedUser

Gość
Gość
Za dużo tabel a jak ludzie chcą budować co popadnie to im żadna tabela nie pomoże.
Dyscyplina w mieście musi być przestrzegana bez względu na to gdzie i jak kolejka jest wstawiona...

A na forum można chociaż podyskutować nad kolejnością. Chyba że ktoś nie uznaje opinii innych to sobie tabelkę może dać...
 

DeletedUser

Gość
Gość
poco niepotrzebnie obciązać server ?? myśle ze jak już napisano wyżej wystarczy samo forum :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
jestem na nie: chyba, że byś to trochę usprawnił np. ustawienie kolejności budynków i do wybudowania danego budynku nie można budować następnych
 

DeletedUser11984

Gość
Gość
Na nie tak samo jak większość.Forum wystarczy.Człowiek jest po to, żeby myślał i wie gdzie patrzeć żeby się dowiedzieć:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja bym zrobił coś takiego że by się blokowało te budynki których nie budować bo ja piszę na forum lub pw a ci budują co chcą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry