Plemiona

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3957
  • Data rozpoczęcia

No jak?

  • Super

    Głosy: 171 40,0%
  • OK

    Głosy: 113 26,4%
  • Może być

    Głosy: 102 23,8%
  • Okropne

    Głosy: 68 15,9%
  • Nie wiem

    Głosy: 22 5,1%
  • Nie obchodzi mnie to

    Głosy: 58 13,6%

  • W sumie głosujących
    428
Status
Zamknięty.

DeletedUser3957

Gość
Gość
Mam pytanie: jak wam się podobają plemiona i ich aktualizacja?
 

DeletedUser

Gość
Gość
całkiem fajny jest ten świat 26 i 27 ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
osobiście uważam że jest jak najbardziej na plus :) plemionom był potrzebny zastrzyk czegos nowego, innowacyjnego :) nowy wygląd przyciągnie niewątpliwie graczy którzy już grali a teraz na nowo rozpoczną, a także całkowicie nowe grono
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja obecnie gram na s27 i jest suuuperr
kto ma konto koło k85 na tym świecie??
 

DeletedUser

Gość
Gość
nowy wygląd przyciągnie niewątpliwie graczy którzy już grali a teraz na nowo rozpoczną, a także całkowicie nowe grono

masz racje ja jestem takim przypadkiem jak tylko dostalem informacje o nowym wyglądzie plemion odrazu zarejestrowalem sie i gra sie o wiele fajniej niz rok temu
 

DeletedUser4059

Gość
Gość
Ja w to przestałem grac też rok temu jak sie dowiedzialem o nowym wygladzie od razu sie zarejestrowalem
 

DeletedUser

Gość
Gość
Też kiedys grałem w plemiona. Gdy się dowiedziałem o tej aktualizacji to odrazu się zrejstrowałem. Pograłem 2 dni i musiałem wybrać the west lub plemiona. Musiałem wybrać gdyz by mi nie starczyło czasu na 2 gry;( I wybrałem the west bo jest super;)!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
to forum the west, nie plemion


ja gram na św. 27(k25) i jest super
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja lubię to i to
A w plemionach mam osiągi :D 140 tysięcy pkt. na 13 . :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mnie nowa aktualizacja się podoba nie wiem jak innym. Grałem na 22 świecie ale gdy się dowiedziałem o 27 to od razu się na niego przeniosłem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja gram na s.26 nick Lo0oX niedawno zacząłem ale dawno temu grałem i miałem 70tys. pkt. (mało :() i mnie zniszczyli. Gra jest Super! :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kiedyś grałem, uzbierałem 260 tys. pkt i sobie odpuściłem bo mi sie znudziło.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To szybko Ci się znudziło :confused:
Ja gralem ponad rok - 5.5kk pkt i 491 wiosek i mi się wtedy znudziło na św3 :D

Od tygodnia na św28 dla zabawy
 

DeletedUser7450

Gość
Gość
Mnie się bardzo podoba ta aktualizacja ;). Miejmy tylko nadzieję że z czasem będzie coraz to lepiej, lepiej i lepiej :p Ale wg. mnie od The West gorsze :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja powiem że są wiele ciekawsze gry niż plemiona np travian wildguns i pokrewne z tymi trzema ikariam. te gry są znacznie trudniejsze i bardziej rozbudowane niż plemiona. gram w to jakieś 2 tygodnie i do wybudowania pozostał mi tylko pałac. 10 budynków na krzyż brak możliwości szkolenia wojska(podwyższanie siły ataku czy obrony) niema co robić po prostu. żeby w to grać trzeba to lubić bo jak dla mnie to plemiona są kopią traviana tyle że o wiele łatwiejszą
 

DeletedUser

Gość
Gość
W plemiona dużo grałem, ale jak tylko miałem dobrą wioskę to mi ktoś silniejszy zabierał.

Oświadczenie : THE WEST LEPSZE !!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry