Plemiona

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3957
  • Data rozpoczęcia

No jak?

  • Super

    Głosy: 171 40,0%
  • OK

    Głosy: 113 26,4%
  • Może być

    Głosy: 102 23,8%
  • Okropne

    Głosy: 68 15,9%
  • Nie wiem

    Głosy: 22 5,1%
  • Nie obchodzi mnie to

    Głosy: 58 13,6%

  • W sumie głosujących
    428
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ja grałem nałogowo na św 39. Byłem w plemieniu +ISH+ które pozdrawiam, ale jakoś wyrwałem się z nałogu i teraz pukam w TW.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Grałem na 47 świecie
I miałem 30000 tysięcy punktów
 

DeletedUser

Gość
Gość
APK zamierzchłe czasy

Gra jest dobra i ciekawa, ale za bardzo czasochłonna. Grałem na s1 i jeszcze kilku światach. Prowadziłem plemię A.P.K;)
Pamiętam APK. Ja dalej gram na św.1, niezmiennie od 4 lat. Zostanę do końca, bo już są tylko 3 plemiona liczące sie. Generalnie nie polecam takiego maniactwa aby tyle lat grać. The West spodobało mi sie o tyle że wreszcie jakaś odmiana no i ze względu na znajomych :))
 

DeletedUser

Gość
Gość
kościoły

W temacie: Jak nam się podobają aktualizacje?...
Denerwuje mnie czekanie na kolejny świat, w którym znów będzie konieczny kościół... Lubię stary styl z technologiami bez łuczników, łuczników na koniach, monet (bo lepiej rozbudowywać pałac-jak dla mnie), etc. Chociaż rycerz byłby dobrą opcją na staruszka :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
`Ja grałem kiedys Zaczołem jak wystaryował sw2... i tak dalej... a najwiejsze osiagniejscie to miołem na sw 25 plemie Taiger 10milionów skonczyłem gre z nudów....Moze kiedys Powrócę , ale teraz Lubie Grac W The Westa :)
 

DeletedUser29686

Gość
Gość
Jeżeli ktoś chciałby zagrać w plemiona na 74 św to zapraszam do plemienia =GK= (północ) lub pw do mnie z swoim e-mailem. Wtedy będziesz niedaleko mnie :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry