Plemiona

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3957
  • Data rozpoczęcia

No jak?

  • Super

    Głosy: 171 40,0%
  • OK

    Głosy: 113 26,4%
  • Może być

    Głosy: 102 23,8%
  • Okropne

    Głosy: 68 15,9%
  • Nie wiem

    Głosy: 22 5,1%
  • Nie obchodzi mnie to

    Głosy: 58 13,6%

  • W sumie głosujących
    428
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Też w to grałem...
27 - miałem 12k jak kasowałem konto bo mi się znudziło...
35 - obecnie ponad 2k
classic - miałem ponad 3kk i oddałem wioski
sp - często bywałem w TOP5:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja powiem że są wiele ciekawsze gry niż plemiona np travian wildguns i pokrewne z tymi trzema ikariam. te gry są znacznie trudniejsze i bardziej rozbudowane niż plemiona. gram w to jakieś 2 tygodnie i do wybudowania pozostał mi tylko pałac. 10 budynków na krzyż brak możliwości szkolenia wojska(podwyższanie siły ataku czy obrony) niema co robić po prostu. żeby w to grać trzeba to lubić bo jak dla mnie to plemiona są kopią traviana tyle że o wiele łatwiejszą

hahha rozbawiłem się czytając te post hehhe na ja nie mgoe travian zraz p margonem najgłupsza gra ikarmia kto to wymyśił jest terazw kostnicy pewne a budykow jest 13 z kościołem 14 bardziej rozbudowae trudniejsze w ikarjamie komp c wybiera co badasz i to zajmuje czasam 7 tydzień i weź przestań nie jest możliwe w 2 tygodne dojść do pałacu więc sie tu nie ponizaj a co d plemion super gierka według mnie lepsza od the west bo tam mżesz zasze byc unicestwiony totalnie no ale gram na 28 22 29 i 34 na 28 mam
 

DeletedUser

Gość
Gość
koronny, najlepiej będzie jeśli będziesz sobie dalej grał w Plemiona a NIE WTRYNIAŁ SIĘ w zdanie innych...
Obecnie twoje zdanie mnie nie obchodzi, a kolegi owszem - powiedział swoją opinię kulturalnie...
No cóż różne ludzie mają upodobania, czy wyjaśnisz facetowi że ma kochać facetów? No chyba nie (no chyba że sam do tego doszedł :D)
Może według Ciebie Ikariam i Margonem to słabe gry, ale gdybyś na takim Ikariamie osiągnął top 10 to nie mówiłbyś że jest to słaba gra :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
herelius 15 k nick zastępca ejstem w niezłym plemieniu i mam naet nieżłe wojo ale teraz brobnie sie przed jednym plemieniem bo od nich odszedłem i mnie atakuja ale ich wódz atakuje pikami no jani moge
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kurcze 2 szlachcica straciłem!!
Jakbyco to jestem na 19 i mam nick Daven852
 

DeletedUser10152

Gość
Gość
Nie grałem w plemiona, jakoś mnie nie wciągnęło, ale mam pytanie bo chciałbym założyć konto:

Kiedyś założyłem jakieś konto na moim e-mailu. Ale nie grałem w tą grę. Zapomniałem już nick, hasło tymbardziej i nie mogę usunąć tego konta żeby założyć nowe! Czy jest jakaś możliwość usunięcia tego konta bez zakładania nowego e-maila?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak ja grałem to po 14dniach braku aktywności to konto samo się kasowało;)
 

DeletedUser10152

Gość
Gość
A mi ciągle wywala że na tym adresie jest już konto!
 

DeletedUser

Gość
Gość
GRA KTOŚ NA 31ŚWIECIE??
mÓJ NICK:Igorando1v piszcie na priv to zagadamy i podbijemy powoli kontynenty:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja jestem pr0 mam :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

LedyGren
Punkty: 229.591
Ranking: 2266
Pokonani przeciwnicy: 392.527 (3719.)
wioski: 28
średnia punktów na wioskę: 8200
 

DeletedUser

Gość
Gość
gralem w plemiona miałem ok 200 tysiency ale znudziło mi się bo ciągle robi się tam to samo a the west jest dużo ciekawszy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja tutaj jestem pro ...
-_-"
NIE KŁAMCIE ILE MACIE PKT.JAK JUŻ DAWAĆ SCRENNA

lopd.png
 

DeletedUser

Gość
Gość
Każda kolejna aktualizacja była gorsza. Ja grałem, miałem 50 wiosek ale mnie przejęli :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
A jaki styl plemion najbardziej lubicie?
Bo ja stary i 4.0 :D

P.S. Kiedyś było 280.000 pkt na s 14... dobre czasy ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
grałem kiedyś, ale mi się znudziło. miałem kiedyś kilka w pełni rozwiniętych wiosek, ale zaatakowano mnie z 4 stron jednocześnie i wojsko mi się skończyło. dajcie spokój ile wiosek można posiadać. zdobędziesz jedną rozbudujesz na max, i kolejną wioskę zdobywać i tak w kółko, kiedyś się znudzi
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie chodzi o to by wioski rozbudowywac to też ważne ale o wojny między plemienne jak sie biją,walczą itd.
 

DeletedUser13040

Gość
Gość
Gralem w to kiedys na 20 swiecie mialem 600tys. punktow na 28 sw. cos kolo 60tys., niedawno zaczelem grac na 36 mialem z 5 tys. i skasowalem konto bo mnie jakos do tego nie ciaglo.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja grałem jak było 10 ŚWIATÓW, czyli baardzo dawno. Miałem 200.000 pkt. Na świecie 10 i nie więcej niż 100.000 na kilku innych, ale mnie przejęli i się odechciało.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Odebrano mi główną wiochę i przez to mam teraz tylko 5 tys pkt.
Gram na ś34.
 
Status
Zamknięty.
Do góry