Plemiona

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3957
  • Data rozpoczęcia

No jak?

  • Super

    Głosy: 171 40,0%
  • OK

    Głosy: 113 26,4%
  • Może być

    Głosy: 102 23,8%
  • Okropne

    Głosy: 68 15,9%
  • Nie wiem

    Głosy: 22 5,1%
  • Nie obchodzi mnie to

    Głosy: 58 13,6%

  • W sumie głosujących
    428
Status
Zamknięty.

DeletedUser12447

Gość
Gość
Kiedys grałem na s9 to była bajeczna grafika :)
Teraz lipna ale też gram (s30)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Grałem prawie dwa lata, miałem około 5 mln pkt ale dość niedawno skończyłem, 1000 ataków mnie wykończyło
 

DeletedUser

Gość
Gość
gralem na swiecie 32 mialem jakies 200-300 k pkt ale mi sie znudzilo ;] za duzo liczenia w tej grze mialem dosc =p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fajne, tylko admini...

Grałem w to i miałem fajną wioche na 23św. ale administrator coś do mnie miał i mnie skasowali... 11 razy próbowałem sie rozwinąć, ale za każdym razem w zakresie 1000-1500 pkt mnie przejmowali...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Pamiętam na 26 zaczynałem i za 1 razem 340k punktów później mnie zjechali.
Zaczynałem jeszcze na innych światach ale to dochodziłem do 10-15 wiosek i oddawałem je członkom plemienia,bo nie mogłem już złapać tego klimatu co na 26(a może to już nie ta ekipa i dlatego)no cóż może jeszcze kiedyś się powróci do tej wspaniałej gry.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja zakończyłem grę jak wchodził 38 świat... ale dorobiłem się na tej grze sporych "trofeów"

na s2 10kk p. top 1 przez pół roku
s22 top 1 plemię ja jako założyciel
s31 6.7kk p. znałem całą elitę servera :) top 3 najbardziej uzbrojone konto :)
na s6 grałem dla zabawy tylko 3kk p. :)

po tym jak straciłem acc z 6kk p. odechciało się jakoś grać :) ale 3500 ataków to trochę dużo [0 straszaków] :)
 

DeletedUser20327

Gość
Gość
ja kiedys mialem 3,3 miliony pkt na classicu, TOP 90, i wtedy mi sie znudzilo. Po 2-miesiecznej przerwie powrocilem na swiat 32 i uzbieralem 350 k pkt, a potem jeszcze troche gralem w szybkie i skonczylem z tym. teraz gram w westa
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam gram na ś45

jestem doświadczonym graczem

Zakładam tam plemię, jeśli ktoś chętny to pisać (taki sam nick)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gra jest dobra i ciekawa, ale za bardzo czasochłonna. Grałem na s1 i jeszcze kilku światach. Prowadziłem plemię A.P.K;)
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
ŁukaszT, który kontynent? To w razie czego mnie ochronisz jak zacznę grę ;]
 

DeletedUser21594

Gość
Gość
Ja tam pykam głównie na szybkich . I chciałbym szybkiego westa alre by to bardzo dziwnie wyglądało ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
taak... 1 min wędkowania i już masz 10 lvl:D
grałem kiedyś... na s9 miałem 100k... potem mi się znudziło, przestałem tam grać. później grałem na s17. miałem jakieś 5k jak zostałem adminem w plemieniu z top 15:eek:kul: ale jak i tam miałem ze 25k, to i tam skończyłem grę... na koniec był bodajże świat 28. jednak tam nie grałem długo. 15k i koniec.
 

DeletedUser

Gość
Gość
gralem mialem cos okolo 500k ale niestety wyjechalem na wakacje wystarczylo 2tyg i mi usuneli konto bo nikomu nie dalem zastepstwa
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pytanie ode mnie:p
Czego Wam brakuje w Plemionach?
Co zmienilibyście gdybyście mogli?
Co dadalibyście, gdyby to od Was zależało?
Co urozmaiciłoby rozgrywkę?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam,
heh zaczynałam grę jak były 4 servery, te pakty, dyplomacja na wysokim poziomie :eek: Chciałam wrócić ale to już nie to...
Odpowiedni ludzie dają niezłego powera każdej grze a urozmaicenia to zwykłe gadżety ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry