Pośrednicy

  • Rozpoczynający wątek Gryze
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba ci się mój pomysł ?

  • Tak

    Głosy: 17 70,8%
  • Ujdzie,przydałby by się poprawki

    Głosy: 4 16,7%
  • Nie,niech zostanie tak jak jest

    Głosy: 3 12,5%

  • W sumie głosujących
    24
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Wprowadzenie:cool:

Otóż jak widac wszyscy mają zapał na nowe aktualizacje , oraz chcą wnieśc coś nowego do gry :eek:

Na forum są oczywiście admini , jednak bez urazy nie wyrabiają się w tym dziale.:cool:
Temat ten powstał na rzecz ułatwienia im tego ;) Uważam że powinniśmy powołac jak w temacie pośredników którzy przedstawiali by już pomysły ładnie opracowane.
Szczegóły:cool:

W skład wchodzili by:

1.Dowódca
2.Selekcjoner Pomysłów
3.Grafik


1.Oczywiście jest potrzebna osoba która dobrze to przedstawi i skompletuje , oraz pokieruje zespołem (Dowódca):rolleyes:

2.Pomysłów są setki ale tylko nie które zasługują na uwagę (Selekcjoner):rolleyes:

3.Częśc z pomysłów jest dobra lecz została skreślona za brak oprawy graficznej (Grafik)




Efekt Końcowy:cool:


Co zyskamy ?

-Przejrzystośc forum
-Więcej pomysłów dostanie szansę zaistnienia


________________

Oczywiście Główną Decyzję Podejmie Xineoph , ponieważ do niego "należy" to forum.
________________
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
hm.... tak nie do końca nie wiem co by to dało.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może, ale na jakiej zasadzie by to działało? Jak admini? Dziwne trochę. Pomysłu nie skreślam bo może coś w nim jest.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak napisałem Selekcjoner wybiera te projekty które mają sens , ponieważ każdy może zażucic pomysłem : "zróbcie to i tamto".

Grafik oceniał by czy jest to możliwe i realne ponieważ np: proponuje nw prace wydobycie uranu , itd pełnił by grafik rolę historyka
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z tego to selekcjoner jest bardzo dobrym pomysłem, reszta słaba.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To już zależy ;)

Mam nadzieję że nie odebrali tego w nie odpowiedni sposób :rolleyes: Owy temat nie ma na celu krytykowania admina , wręcz przeciwnie ma mu tylko pomagac :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry