Początek

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser32403
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser32403

Gość
Gość
Witam . Niedawno wróciłem do The westa . Zapomniałem już jak się buduje postać itd . Chciałbym stworzyć postać pod forty. Aktualnie mam 15 Poziom . Moglibyście dać jakieś wskazówki ? A przy okazji chętnie też dołączyłbym do jakiejś koalicji walczącej w fortach ! Nick w grze taki jak tu
Pzdr z Góry
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Witam :)

Pomijając kwestie promocji ewentualnych sojuszy na świecie, pragnę skupić się bardziej na expieniu Twoim.
Jako że najszybciej zdobywać można exp na budowaniu (wstępna faza) - polecałbym rozdać wszystkie umiejki w budowanie i cechy w siłę. Szybko odblokujesz budowę kasyna i domu misyjnego dzięki czemu na prackach po 15 sek. będzie exp wpadać jak szalony.

Jak już wbijesz trochę wyższy poziom to możesz iść w pojedynki - ale tutaj już potrzeba trochę więcej siedzenia, a dokładniej częstszego logowania niż np. 3 razy dziennie.
 

DeletedUser32403

Gość
Gość
A więc mam na początku full w budowanie i siłe ? Jakiś ekwipunek kupować czy zbierać kase na razie ? Wybirać profesje ? Później da się cofnąć te umiejki i polecieć wszystko pod forty np ?
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
A więc mam na początku full w budowanie i siłe ? Jakiś ekwipunek kupować czy zbierać kase na razie ? Wybirać profesje ? Później da się cofnąć te umiejki i polecieć wszystko pod forty np ?

Najlepsza baza to robienie zadań. Umiejętnosci dajesz 1celowanie, 1unik i 1dowodzenie, a cechy w śiłę. Spokojnie dasz radę robić zadania, na fortach będziesz miał hp i dowodzenie i dasz radę expić w pojedynkach. Na 80lvl przeniesiesz dowodzenie w celowanie. Szybko wbijesz 100+ lvl i będziesz mógł calkowicie przejść na forty.
 
Do góry