Początek

Dyskusja w 'Dyskusje' rozpoczęta przez użytkownika k0kess, 19. Paź 2015.

Poleć tę stronę

 1. k0kess

  k0kess Blada Twarz

  Dołączył:
  18. Paź 2015
  Wiadomości:
  3
  Docenione treści:
  0
  Witam . Niedawno wróciłem do The westa . Zapomniałem już jak się buduje postać itd . Chciałbym stworzyć postać pod forty. Aktualnie mam 15 Poziom . Moglibyście dać jakieś wskazówki ? A przy okazji chętnie też dołączyłbym do jakiejś koalicji walczącej w fortach ! Nick w grze taki jak tu
  Pzdr z Góry
   
 2. Bartosz86

  Bartosz86

  Dołączył:
  6. Lip 2011
  Wiadomości:
  553
  Docenione treści:
  0
  Witam :)

  Pomijając kwestie promocji ewentualnych sojuszy na świecie, pragnę skupić się bardziej na expieniu Twoim.
  Jako że najszybciej zdobywać można exp na budowaniu (wstępna faza) - polecałbym rozdać wszystkie umiejki w budowanie i cechy w siłę. Szybko odblokujesz budowę kasyna i domu misyjnego dzięki czemu na prackach po 15 sek. będzie exp wpadać jak szalony.

  Jak już wbijesz trochę wyższy poziom to możesz iść w pojedynki - ale tutaj już potrzeba trochę więcej siedzenia, a dokładniej częstszego logowania niż np. 3 razy dziennie.
   
 3. k0kess

  k0kess Blada Twarz

  Dołączył:
  18. Paź 2015
  Wiadomości:
  3
  Docenione treści:
  0
  A więc mam na początku full w budowanie i siłe ? Jakiś ekwipunek kupować czy zbierać kase na razie ? Wybirać profesje ? Później da się cofnąć te umiejki i polecieć wszystko pod forty np ?
   
 4. SuperKrzyś

  SuperKrzyś

  Dołączył:
  31. Gru 2011
  Wiadomości:
  384
  Docenione treści:
  1
  Najlepsza baza to robienie zadań. Umiejętnosci dajesz 1celowanie, 1unik i 1dowodzenie, a cechy w śiłę. Spokojnie dasz radę robić zadania, na fortach będziesz miał hp i dowodzenie i dasz radę expić w pojedynkach. Na 80lvl przeniesiesz dowodzenie w celowanie. Szybko wbijesz 100+ lvl i będziesz mógł calkowicie przejść na forty.