Pojedynek

  • Rozpoczynający wątek Meneves.
  • Data rozpoczęcia

Na co pojedynek?

  • Logo

    Głosy: 7 28,0%
  • Layout (strona www)

    Głosy: 4 16,0%
  • Plakat

    Głosy: 4 16,0%
  • Poto-manipulacja

    Głosy: 8 32,0%
  • Wizytówka

    Głosy: 2 8,0%

  • W sumie głosujących
    25
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Może jakiś pojedynek? Na co chcecie, z chęcią spróbuję swych sił :) Tylko hmmm wolałbym by sam pojedynek nie był na avatary czy też sygnaturki bo to zbyt prosty styl pracy, prawie w ogóle nie da się wykazać...

Pozdrawiam Meneves

Lista chętnych:

  • Meneves
  • Małolat123
  • De Vasquez
  • Misiek
  • sholder
  • PIOTREK94
  • Neoqueto
  • vGrimReaper
  • Collt
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Oj Meneves, Meneves :p
Może ja bym się spróbował ;)
Tylko jak coś to ja wole pojedynek na layouty, albo coś podobnych rozmiarów. ;)

I najlepiej by było zrobić taki pojedynek na min. 3-7 osób :D żeby było z czego wybierać ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie ma problemu liczę na to że zgłosi się sporo osób, wszystko mogę poprowadzić no chyba że będą chętni by całą zabawą pokierować. ;] Nie bójcie się pobawić ::D:

Do wyboru, do koloru leyle, banery flash, plakaty, foldery, wizytówki, fotoma-nipulacje itd. Co chcecie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może jeszcze logo? W każdym razie raczej się piszę, aczkolwiek zależy od tego, ile wyznaczymy czasu, bo do soboty mam niesamowicie dużo na głowie.

Ale, Men. - grzechem byłoby odrzucić wyzwanie od Ciebie ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli mam być szczery to byłbym za plakatem w wymiarach min. A4 :p ale to już jak kto woli ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
No i super powoli mamy komplet. Niemniej jednak musimy uzgodnić wspólnie (jednogłośnie) na co pojedynek, lub ktoś da sondę i się zobaczy co wyjdzie ...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Layouty są be. Ale w końcu trzeba będzie się ich nauczyć... Może jakaś tapeta np?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tapeta to w sumie foto-manipulacja, free design lecz o określonych parametrach, zaliczmy ją w sondzie do powyższej kategorii.

Jestem chętny :D
Hmm może PM-ka?

He mój zastępca hmmm zapraszam ;]

PM??? Hmmm chyba się starzeje :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
PM-ki dawno nie było ^_^. Men, to znaczy "fotomanipulacja" inaczej. Zapisz mnie, ale czy zrobię - nie mam pojęcia. Ja stawiam właśnie na fotomanipulację albo tapetę na komputer, czy telefon.

Osobiście bym proponował jakiś logotyp, wariację typograficzną, fajnie by było, no ale pomysł na PM-kę też niewykorzystany, więc, duh.
 

DeletedUser6753

Gość
Gość
Jak jeszcze jest czas na zapisy to i ja bym się dołączył. Jeśli chodzi o typ, to jestem za tapetą.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
No i chyba bajka, mamy miliard chętnych więc będzie ciekawy pojedynek, jeżeli ktoś jeszcze chce dołączyć to pisać, byle szybko. Trzeba tylko ostatecznie wybrać na co będziemy się bawić i można startować. Jeśli chodzi o czas na wykonanie danego dzieła to myślę by dać tydzień, sam mam dużo zleceń na kontraktach więc chciałbym by kilka chwil więcej było :eek:kul:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mene, tylko trza w końcu ustalić, co robimy. Czy laya, pmkę, tapetę, czy co...
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
2-2-1-1-0 w vocie.

Zrób na przekór :D Robimy wizytówkę :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobra jeszcze z dzień i ustalimy sugerując się sondą, jak coś najważniejsza jest nagroda, przegrani noszą w podpisie przez tydzień notkę

"On jest moim mistrzem grafiki "Nick zwycięscy""

lub cos w tym stylu ;p
 

DeletedUser10568

Gość
Gość
Hmm to jeszcze trzeba będzie wybrać tematykę :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
No wg. mnie to najlepiej z określoną tematyką. Bo potem może być ciężko ocenić..
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
Ja chcę ja chcę ja chcę.

ale czy na 100% zrobię to nie powiem może nie będzie czasu.

Osobiście najbardziej wolałbym layout z wykorzystaniem typografi oraz digital painting-u.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry