Pojedynek

  • Rozpoczynający wątek Meneves.
  • Data rozpoczęcia

Na co pojedynek?

  • Logo

    Głosy: 7 28,0%
  • Layout (strona www)

    Głosy: 4 16,0%
  • Plakat

    Głosy: 4 16,0%
  • Poto-manipulacja

    Głosy: 8 32,0%
  • Wizytówka

    Głosy: 2 8,0%

  • W sumie głosujących
    25
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Gdy wszyscy potwierdzą mi na PW że ściągnęli pliki to zaczniemy zabawę. Na wykonanie pracy mamy 14 dni.

http://www.g-notes.eu/img/99/99/Stocki_MV.rar

Tematyka dowolna, parametry podałem. Mają być cuda ;]

Ściągnął:

Misiek
Collt
PIOTREK94
sholder
Neugelatoeulaan
De Vasquez
Małolat
vGrimReaper
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4081

Gość
Gość
Ściągnięte.

Meneves zostawiasz nam wolną drogę do wykorzystania tych stocków czy narzucasz jakiś rodzaj pracy np: foto manipulacje etc.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Downloading...
na serio sklerozę mam...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Dobra mamy komplet, jeszcze jedna osoba musi ściągnąć do końca pliki i będziemy mogli zaczynać, między czasie proszę zapoznać się z materiałami i ustalić datę rozpoczęcia pojedynku (data + 2 tyg. na wykonanie)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm, lepiej od jutra/soboty, żeby wszyscy wiedzieli... nie każdy jest codziennie na forum.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No może być od jutra, gotowe prace należy podesłać do mnie dokładne ostatniego dnia terminu oddania prac, by nie było że między czasie jakiś pomysł ściągnąłem, lub specjalnie zrobiłem coś lepszego. Wiadomo muszą być równe szanse dla każdego.
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
E tam jakby ktoś chciał się przyczepić :p to by mógł powiedzieć że już zrobiłeś swoją prace a teraz tylko najwyżej ją lekko podrasujesz :p

Dobra to od jutra mamy dwa tygodnie na zrobienie pracy - super bo się bałem że nie dam rady jakby był tylko tydzień.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Taa :p Tydzień na zebranie myśli i wybór najlepszego projektu, i drugi tydzień na wykonanie go :D
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
hahaha no ba małolat a 3 tydzień na walenie głową w ścianę bo się coś lepszego wymyśliło.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Haha :p nie zdziwiłbym się jak tak będę robił :p Nie no, lekcje może jakieś nudne będę miał, to się coś rozrysuje na kartkach. Jak zwykle zresztą :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Młody prawie jak architekt, wszystko musi mieć rozrysowane^^
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na architekturę też uczęszczam :p mam zajęcia artystyczne w szkole :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja już skończyłem, pamiętajcie by zachować pliki źródłowe (pliki z których korzystacie)... ... gdyby były niejasności co do autorstwa ;]

DATA ODDANIA PRAC:

23.03.2012
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Dzisiaj termin oddawania prac, proszę przesyłać je do mnie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry