Pojedynki

Dyskusja w 'Propozycje odnośnie gry' rozpoczęta przez użytkownika Mis pushupek, 13. Lip 2017.

Poleć tę stronę

?

Czy jesteś za wprowadzeniem tej propozycji

1. Tak

17 głos(ów)
    89,5%
  2. Nie

2 głos(ów)
    10,5%
  1. Mis pushupek

Mis pushupek Blada Twarz

Docenione treści:
    3
    Witam
    W pojedynkach gdy szukamy najbliższej osoby, na liście są osoby niedostępne do pojedynku. Np. Stoję w forcie klikam w okienko z pojedynkami, pokazuje dużo osób lecz nie mogę się z nimi pojedynkowac gdyż stoją w forcie i "biorą obecnie udział w bitwie". Super by było gdyby osoby niedostępne do pojedynku nie były tam wyświetlane.
    Po co one tam są skoro nie ma możliwości pojedynkowania sie.
    Pozdrawiam

MariuszBie i ReFresh04 lubią to.
  2. Mis pushupek

Mis pushupek Blada Twarz

Docenione treści:
    3
    O to mi chodzi, dlaczego osoby niedostępne do pojedynku znajdują się na tej liście?

3. wannkall

wannkall

Docenione treści:
    5
    Super pytanie czekamy na odpowiedź Syryjskiej dziewczyny odpowiedzialnej za gre

4. Patelkowa

Patelkowa Zespół The West

Docenione treści:
    18
    Pomysł jest bardzo ciekawy i wart rozważenia. Po konsultacji z CM, wiem, że pomysł zostanie wysłany do biura. :) Należy jednak brać pod uwagę, że są pewne ograniczenia. Na przykład pomiędzy kliknięciem na listę pojedynkową z dostępnymi graczami a wyborem przeciwnika, zazwyczaj mija krótka chwila. W tym czasie, wybrany przeciwnik może np dojść do fortu, lub może rozpocząć się bitwa, albo ktoś inny właśnie kończy z nim pojedynek i go omdli. W takiej sytuacji, przy klikaniu w listę, przeciwnik jest dostępny do pojedynkowania się, zaś po kliknięciu w przeciwnika już nie.

5. jakisktos1997

jakisktos1997

Docenione treści:
    26
    Taka odpowiedź mi się podoba, większość naszych pomysłów nie ma żadnej adnotacji, że zostanie wysłana do biura :)

Tylko proponowałbym zrobić do tego ankietę, bo jakiś mało myślący członek TWT pewnie wejdzie, zobaczy, że nie ma ankiety i usunie, a pomysł jak najbardziej godny wprowadzenia.

6. Mis pushupek

Mis pushupek Blada Twarz

Docenione treści:
    3
    Mimo że konto mam tu już 7 lat to nie wiem jak robić ankiety itp. Od 2010 do dnia zalozenia tematu nie logowalem sie na forum.Podzielilem się swoją uwagą i mam nadzieję że zostanie wprowadzona. Przyda się to bo gdy ktoś pośle postać do fortu i jeszcze się nie zapisał to będzie dostępny i można wysłać go do miasta przed bitwą by osłabić przeciwnika. Rozmawialem o tym z fuskiem i pochwalił pomysł. Dlatego zawitała na forum.

7. jakisktos1997

jakisktos1997

Docenione treści:
    26
    Chodzi mi bardziej, ze na forum jest zasada, że propozycje bez ankiety są usuwanie bodajże w ciągu trzech dni i jakiś pseudo-administrator, który nie jest zbyt kumaty może usunąć :)

8. fusek77

fusek77 Zespół The West

Docenione treści:
    16
    U góry nad pierwszym postem z prawej strony masz napis "narzędzia wątku" (czy jakoś tak) jak się go rozwinie to tam powinna być możliwość stworzenia ankiety ;)

9. Mis pushupek

Mis pushupek Blada Twarz

Docenione treści:
    3
    Niestety ta możliwość jest chyba tylko przy tworzeniu tematu. Nie mam możliwości edytowania tematu (pierwszego posta).
    Tylko bb code w pisaniu nowego posta. Mogł by któryś z administratorów pomóc i wstawić ankiete? Proszę :) Dziękuję.

ReFresh04 lubi to.
  10. Lenka222

Lenka222 Zespół The West

Docenione treści:
    37
    Dodałam ankietę ;)

Mis pushupek lubi to.