Pojedynkowicz/Fortowiec.

  • Rozpoczynający wątek Bulu14
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Co pozmieniać, w co dalej inwestować umiejki żeby z tego:

Był dobry i pojedynkowicz i fortowiec ;) Poziom 49 i takie eq:

Wiem że buty jakieś muszę dokupić lepsze :)
To co mi poradzicie?

@edit
juz widac?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20332

Gość
Gość
otóż...strzelec nie będzie wymiatać w fortach...jeśli już chcesz być dobry to musisz wybrać w czym...skille tak średnio rozdajesz:trochę w hp i tak pomieszałeś...ja polecam ci pojedynki...eq na razie nie kupuj tylko uporządkuj skille...jak skille uporządkujesz to wtedy eq..
 

DeletedUser

Gość
Gość
Poszukaj było o tym już na forum wiele razy (w każdym razie jeżeli chodzi o pojedynki i rozkładaniu umiejętności).
Do fortów i pojedynków, jednoczesnego "master" builda to ja nie widzę, można być dobrym ale super postaci się nie stworzy.

Co do pojedynków i tego co zamieściłeś(aś), zrób screen bez bonusu bo wtedy widać dokładnie, a z eq nie chce mi się odejmować, ale na początku jeżeli chcesz zostać strzelcem to polecam zręczność, uzupełnianą unikiem (punktami z zadań i strzelanie) później w zależności od profesji, jeżeli nie jesteś żołnierzem polecam wybór atak czy też obrona i rozwijamy charyzmę połączoną z taktyką/zaskoczeniem by ostatecznie przerzucić się w unik i charyzmę dalej. Do jakich poziomów, to już sam odkryjesz pojedynkując się ::P:
 

DeletedUser

Gość
Gość
umiejki: daj screena bez bonusów to coś pokombinuje.

Ekwipunek:

Bronie zawsze ostre,precyzyjne kupuj. innych się nie opłaca!!
Czarna chusta
szlachecki materiałowy kapelusz
szlachecka kurtka z materiału
brązowe kozaki
osioł
tequilla/laska/rakieta
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20609

Gość
Gość
haha z takim pistoletem to na kaczki mozesz isc postrzeac pif paf a w ogole umiejki i itemy do kitu lepiej graj od nowa Oo
 
Status
Zamknięty.
Do góry