Polowanie na dynie dyskusja

Status
Zamknięty.
kopanie grobów - do bólu ;-[
Bo ktoś pochował woła na cmentarzu. hyhy
Zakładając bawełnę i idąc zbierać agawę, otrzymujemy zapałki.
Nie żeby się jakoś specjalnie czepiać..
Ale czemu te zadania są robione w taki sposób, że tak trudno się domyślić co gdzie jak?
Powinna być jakaś podpowiedź w opisie fabuły, gdzie czego szukać.


Druga sprawa. Irytuje mnie to nie trzymanie się schematu. Zadania świąteczne i czasowe miały być określone zielonym wykrzyknikiem. A niektóre dalej są żółtym.

Pozdrawiam.

ps.
@Lenka222 Dlaczego nie chcesz grać na Pensylwanii? :p
 
Druga sprawa. Irytuje mnie to nie trzymanie się schematu. Zadania świąteczne i czasowe miały być określone zielonym wykrzyknikiem. A niektóre dalej są żółtym.

To bardzo istotna kwestia! Chyba najbardziej mnie irytują żółte zadania ograniczone czasem. O ile na Ohio i BF jakoś ogarniam, to Huronek tak trochę nie XD. Myślę, że to nie powinno przysporzyć wielkich trudności przy wprowadzeniu, a bardzo spoko pomysł. Teraz tylko na to poczekać !oooooo!
 
@Lenka222 , te dynie to jakaś porażka. Na 100 energii leci jedna-dwie.
Nie będę przecież używał dopalaczy żeby dropić dopalacze bo to się mija z celem.
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Bo ktoś pochował woła na cmentarzu. hyhy
Zakładając bawełnę i idąc zbierać agawę, otrzymujemy zapałki.
Nie żeby się jakoś specjalnie czepiać..
Ale czemu te zadania są robione w taki sposób, że tak trudno się domyślić co gdzie jak?
Powinna być jakaś podpowiedź w opisie fabuły, gdzie czego szukać.


Druga sprawa. Irytuje mnie to nie trzymanie się schematu. Zadania świąteczne i czasowe miały być określone zielonym wykrzyknikiem. A niektóre dalej są żółtym.

Pozdrawiam.

ps.
@Lenka222 Dlaczego nie chcesz grać na Pensylwanii? :p

Zielone są to zadania powtarzalne ;)

Kto powiedział, że nie gram na Pensylwanii?

@Lenka222 , te dynie to jakaś porażka. Na 100 energii leci jedna-dwie.
Nie będę przecież używał dopalaczy żeby dropić dopalacze bo to się mija z celem.

Powinno Ci trochę więcej wypadać. Może masz koszmarnego pecha :(
 

17Theluka17

Blada Twarz
a gdzie sie szukało świec ? ktos mowił ze w ściganiu bandytów ale cos wylecieć nie chce

PS ubranym pod co powinno najlepiej dropic dynie ? miałem ok 330% powodzenia plus PBH ciągle odnawiana motywacja wiec odcylowała miedzy 75a100 i z 150 energii wypadły moze max 2-3 dynie. nie ma co patrzeec na motywacje w takim układzie ?
 
Po co ta ankieta odnośnie eventu skoro & tak nie zmieniacie nic w tych eventach. Tylko kopiuj wklej. Nowy set. A na koniec magiczny bonus do bryłek. Event był zrobiony byle jak & śmiało mogę powiedzieć, że był bardzo słaby. Zero zaskoczeń.
 
Barman Henry Walker

"Naprawdę pomyślałeś o kawie? Jak miło! Teraz powiem co przyniesie ci przyszłość." Stara kobieta rzuca kośćmi, a następnie zamyka oczy. Po chwili rozkłada ręce i entuzjastycznie woła: "Widziałam coś wspaniałego! The West umrze w przyszłym roku!"

Przepowiednia xd
 
Barman Henry Walker

"Naprawdę pomyślałeś o kawie? Jak miło! Teraz powiem co przyniesie ci przyszłość." Stara kobieta rzuca kośćmi, a następnie zamyka oczy. Po chwili rozkłada ręce i entuzjastycznie woła: "Widziałam coś wspaniałego! The West umrze w przyszłym roku!"

Przepowiednia xd
Oby nie :| Dojnej krowy się nie zabija a ta daje mleko, chociaż miłym zaskoczeniem było by zredukowanie serwerów do jakichś 5-ciu :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry