Polowanie na prezenty i zimowa wyprzedaż 2020 - dyskusja

Status
Zamknięty.

kianuss

Blada Twarz
Witam!
Czy ktoś wie które zadanie wybrać w linii zadań "Podwójne kłopoty".
Jestem przy "Co się stało w kopali?" i nie mam pomysłu które zadanie mam wykonać, zapłacić, czy wygrać z bandytami.
Pozdrowienia! :)
 

haber348

Blada Twarz
witam. gdzie można znależć zabawkę dla chłopca w zadaniu "Podwójne kłopoty". zabawkę dla dziewczynki znalazłem w pracy handel. dzięki z góry
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Witam!
Czy ktoś wie które zadanie wybrać w linii zadań "Podwójne kłopoty".
Jestem przy "Co się stało w kopali?" i nie mam pomysłu które zadanie mam wykonać, zapłacić, czy wygrać z bandytami.
Pozdrowienia! :)

Wybierz jedno zadanie. Żadne z nich nie jest "lepsze", zależy tylko co wolisz robić w grze.

witam. gdzie można znależć zabawkę dla chłopca w zadaniu "Podwójne kłopoty". zabawkę dla dziewczynki znalazłem w pracy handel. dzięki z góry

Zabawkę dla chłopca znajdziesz w jednej z prac polegającej na ścinaniu drzew.
 

MariuszBie

Blada Twarz
starych graczy jest niewielki odsetek, duża część z nich gra na multikontach z różnych urządzeń w domu, pozostały nowy narybek to okresowi nieletni zafascynowani grą, która ich po jakimś czasie nudzi i to oni, żeby nadrobić i nadgonić wydają masę kasy na grę... To jest polityka większości gier internetowych. Tak to działa. Albo nowy świat i gonitwa na bryłkach i potem jego wymieranie, albo kilka starych światów z dinozaurami i dzieciaki zakładające nowe konta i bryłkami próbujące dorównać starym wyjadaczom. TW robi aktualnie wszystko, żeby jak najwięcej zarobić na grze, co w sumie jest normalne, ale całkowicie niezgodne z zapewnieniami z 2009 roku, kiedy TW zarzekało się, że nigdy nie wprowadzi bonusów i ułatwień w grze na kasę, które spowodują różnicę w rozwoju postaci... Także sorry, ale nie dramatyzuje, ta gra po prostu wykorzystuje naiwność ludzi. Starzy gracze ok, wydają swoją kasę i to ich sprawa. Ale naciąganie małolatów to nie jest fajne...

neon777, ja jestem tylko ciekaw jak to się wszystko zakończy, bo kiedyś w końcu przyjdzie taki czas.
 
Osiągnięcie za zebranie 120 prezentów powinno od razu zostać odblokowane po zebraniu czy po zakończeniu wydarzenia? Ponieważ mam w osiągnięciach 120/120 a dalej osiągnięcia nie ma
 
Status
Zamknięty.
Do góry