Polowanie na prezenty

Status
Zamknięty.

Lenka222

Członek obsługi gry

Rok dobiega końca i nadszedł czas na świąteczne przygotowania. Każdy wybiera najwspanialsze prezenty dla rodziny i przyjaciół. My również mamy prezent dla Ciebie!

Przygotowaliśmy polowanie na prezenty, gdzie możesz znaleźć ukryte podarunki.

Polowanie na prezenty rozpocznie się 11 grudnia i potrwa do 2 stycznia. Podczas tego czasu będziesz mieć możliwość znalezienia 120 świątecznych prezentów podczas wykonywania prac na mapie. Potrzebujesz tylko trochę szczęścia. W środku tych drogich i specjalnych czerwonych pudełek znajdziesz małe nagrody (jedna w każdym z nich), które uczynią Twoje zimowe życie łatwiejszym. Miej oczy szeroko otwarte!

W niektórych pudełkach znajdziesz nowe przedmioty potrzebne do wykonania zadań.
Wyglądają one następująco:

  • Imię Henrego
  • Imię Marii
  • Imię Waupee
  • Imię Johna


Będą one potrzebne do rozpoczęcia oraz zakończenia nowych zadań powtarzalnych. Po zdobyciu trzech takich samych kartek z imieniem udaj się do Saloonu i porozmawiaj z odpowiednią osobą, aby zacząć zadanie. Zostaniesz poproszony o wykonanie pewnych zadań oraz o zebranie trzech dodatkowych kartek tego samego rodzaju w celu zakończenia zdania. Podsumowując, potrzebujesz ich sześć, aby zakończyć zadanie. W nagrodę - w dodatku do innych nagród- otrzymasz punkt umiejętności!
Jeśli będziesz mieć wystarczająco szczęścia i znajdziesz ponownie trzy kartki, będziesz mógł ponownie wykonać zadanie, jednak punkt umiejętności zostanie przyznany tylko za wykonanie pierwszego z nich. Nie będziesz musiał również zbierać ponownie wszystkich kartek, trzy będą wystarczające.


Czerwone pudełko zawiera również żółte pudełko z kartą kolekcjonerską. Za zebranie wszystkich kart kolekcjonerskich z kolorowymi prezentami otrzymasz osiągnięcie: "Wszystkie prezenty zostały pięknie zapakowane!".
Zbierz wszystkie 120 świątecznych prezentów, aby otrzymać osiągnięcie "Wszystkie prezenty świata!"


Pozdrawiamy,
Wasz The West Team
 
Status
Zamknięty.