Polowanie na słonie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser182

Gość
Gość
Gdy wychodziłeś z baru, nieomal zostałeś przewrócony przez jednego z mieszkańców.

-Świetnie, że cię widzę!
-Co się stało? Gdzie tak pędzisz?
-Nie mogę już wytrzymać, muszę się napić czegoś zimnego. Wyobraź sobie, że od kilku dni zajmuję się afrykańskim turystą. Wszystko tutaj jest dla niego nowe, dziwne. Muszę go oprowadzać, pokazywać jak my tutaj żyjemy.
-Co w tym złego? Niech pozna nasze zwyczaje, kulturę.
-Tak, ale jemu się gęba nie zamyka. Cały czas o coś pyta. Wiesz czego on sobie zażyczył? Zapolować na słonie! Dasz wiarę?
-Powiedz mu żeby wracał do siebie i tam sobie polował.
-Nie tak prosto się go pozbyć niestety.
-Mam pomysł. Chce polowania na słonie? Urządzimy mu polowanie jakiego nigdy nie zapomni. Podobno kroi się jakaś akcja z fortem. Zwabimy go tam i zobaczy jakie u nas są polowania.
-A skąd weźmiemy słonia w forcie?
-On będzie słoniem, ale jak się o tym dowie, będzie już za późno. Posłuchaj. Plan jest prosty. Musimy go zaprosić jedynie na bitwę.
-To straszny leń, obawiam się, że nie pójdzie na bitwę zanim się dobrze nie wyśpi.
-Cóż. Pozostaje mu w takim razie znaleźć jakieś miasteczko blisko fortu w którym odbędzie się nasze polowanie. Zaprosić go do tego miasta, niech sobie wypocznie przed polowaniem.
-Dobry plan, ale miasto musi być najbliżej jak to tylko możliwe fortu, inaczej nie będzie chciał się ruszyć z miejsca.
-To już zostawiam na twojej głowie.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
- Uff, ciężko było, ale udało mi się wszystko zorganizować.
- To dobrze. Niech się biedaczek dobrze wyśpi. Jutro zagra rolę słonia w tym polowaniu.
- Tak, podejrzewam że odechce mu się polować na słonie na zawsze. Musimy mu pokazać gdzie słonie... raki zimują.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
-Gdzie szeryf i jego ludzie tak gnają?
-Nie wiem, mówili coś o kościach słoniowych i BroWar City.
-O Boże... turysta tam chyba miał nocować.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Wklejam jedynie to co w dyskusjach jest, żeby była tutaj też jakaś ciągłość akcji.

Po aresztowaniu turysty w mieście pojawił się podejrzany typek i napisał ogłoszenie:

Widzę, że mieliście tu mały zatarg z szeryfem. Ten cały turysta, nie przyjechał tu tylko w celach turystycznych. Miał się ze mną spotkać aby sfinalizować pewne sprawy. Oczywiście musiał się spić jak zwykle. Namówił Was pewnie na te jego całe polowania na słonie? Ehh... Zakładam że szeryf skonfiskował całą kość słoniową. Trudno, to i tak tania podróbka była.

Do sedna. Sprawa jest prosta. Afrykański Turysta miał mi coś przekazać. Przeszukajcie jego pokój. Znajdziecie tam $50000. Połowę muszę zabrać, połowę możecie sobie zostawić... niech no policzę. Macie tu 4 miasta i bogatego sponsora polowań na słonie. Po odliczeniu mojej działki i zwrocie kosztów polowania sponsorowi ($10000) będziecie mieli po $3000 na każde miasto (w tym miasto sponsora). Niech będzie tak. Powiem moim mocodawcom, że mnie napadnięto po drodze.

Ahh, skrzynia. Zapomniałem o skrzyni. W jego pokoju powinna też być skrzynia. Skrzynie mam zabrać i dostarczyć w pewne miejsce. Oczywiście mogę powiedzieć, że nie było żadnej skrzyni, ale muszę wtedy zabrać wszystkie pieniądze. Nie mogę wrócić z pustymi rękami. Długo bym nie pożył.

Decyzja należy do Was. Zbierzcie rady wszystkich Waszych miast (koalicji w forcie, oraz bogatego sponsora polowania na słonie) i ustalcie coś. Będę tutaj jutro o 16:00 żeby dowiedzieć się co ustaliliście.

Aha, nie wysyłajcie do mnie żadnych posłańców. Uzgodnioną decyzję ma mi przedstawić najważniejsza osoba w mieście.

Chwilę po tym jak sobie poszedł do miasta wpadł szeryf i oznajmił:

Jestem Szeryfem, zwą mnie Onufry.

Jak pewnie wiecie aresztowałem dzisiaj pewnego egzotycznego handlarza kością słoniową. Trochę nam zeszło, ale podczas przesłuchania wszystko wyśpiewał. Podobno w jego pokoju znajdują się pieniądze i skrzynia.

Gdybyście znaleźli skrzynie i pieniądze to bardzo proszę władze miasta o ich zwrot.

Zajrzę do Was jutro o 16:00 aby dowiedzieć się, czy znaleźliście skrzynię i pieniądze.

Ciężki orzech do zgryzienia. Pójść w układy z podejrzanym typkiem, który nie wiadomo, czy wszystkich nie wyroluje, czy też postąpić zgodnie z literą prawa i współpracować z władzami :)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
-Słyszałeś nowinki?
-Nie
-Podobno turysta uciekł z więzienia. Chyba przejrzał nasz plan bo strasznie przeklinał.
-Oj, to może być mocno wkurzony.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Odpowiedź przedstawiciela:
No na władzę nie poradzę trzeba współpracować. U nas wszyscy mieszkańcy uczciwi:) Znaleźliśmy i skrzynię i pieniądze i chcemy oddać wszystko w ręce Szeryfa

Odpowiedź szeryfa:
Znakomicie. To się ceni.
Moi zastępcy znaleźli kartkę, którą zostawił tu jakiś podejrzany typek. Chciał Was przekupić widzę, ale wygląda na to, że to miasto prawa i porządku.

Wyznaczyłem nagrodę za odzyskanie skrzyni. Głownie na niej mi zależało.
Była ona troszkę uboższa niż propozycja pieniężna jaką złożył Wam typek, ale cóż... niech będzie, dostaniecie tyle dolarów ile proponował Wam typek.

Skrzynia, skrzynia. Zobaczmy czy to jest to czego szukałem.
...
Co to jest? Ehh, straszny szmelc. Nie na to liczyłem. Myślałem że znajdę tu prawdziwą kość słoniową a nie to! Na co mi to? Mamy tego sporo... Zostawiam Wam tą skrzynie, zróbcie sobie z tym co chcecie.

Bywajcie, muszę złapać turystę... chyba zbiegł już daleko, daleko. Ruszam w drogę.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Nagrody pieniężne dla miast:
  • BroWar City - 3000$
  • -Ignoranci- - 3000$
  • BroWar Town - 3000$
  • BroWar Village - 3000$
  • Legion - 3000$ (plus dodatkowo 10000$ zwrot kosztów bitwy)

Zawartość skrzyni zostanie ujawniona po zakończeniu bitwy o fort.

Nagrody pieniężne zostaną przyznane po bitwie.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
W skrzyni znajdowało się 15 sztuk takich strzelb:

ss20100508001256.jpg


Kto powinien dostać nagrody? Zdecydują założyciele 5 miast. Co wezmą pod uwagę? Co chcą. Oni wiedzą najlepiej kto miał jaki udział w evencie.

Proszę aby z każdego miasta wymienionego w poście powyżej skontaktował się ze mną w grze na s12 jeden założyciel i podał mi listę 3 osób (z jego miasta), które mają otrzymać nagrodę. Temat PW proszę wpisać "lista osób". Jak widać poziom broni to 40, ale osoby mogą posiadać dowolny poziom. Broń dostaną do plecaka.
Lista osób zostanie tutaj opublikowana po rozdaniu nagród.

Możecie się naradzać maksymalnie do 9 maja do 23:59. Do tego czasu muszę mieć decyzję.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Nagrody pieniężne zostały właśnie przekazane miastom.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Jeżeli zainteresowane miasta uważają, że podział nie odzwierciedla zaangażowania w evencie, to proszę bardzo rozdysponować sobie 15 sztuk strzelb wg. uznania. Dwa warunki:

1. Miasto które dostaje mniej niż przysługujące 3 sztuki musi się na to zgodzić.
2. Żadne miasto nie może otrzymać więcej niż 5 sztuk.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Miasto: -Ignoranci-

Nagroda przyznana dla:


morda0006
kaiiq
DEREK R.


Decyzja przekazana przez morda0006.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Miasto: Legion

Nagroda przyznana dla:


pavl0o
DJJoopek
dominika051


Decyzja przekazana przez KSF09.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Miasto: BroWar Town

Nagroda przyznana dla:


Tratoz
Scimitar
Arkadiusz92


Decyzja przekazana przez Dziudziuś.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Miasto: BroWar City

Nagroda przyznana dla:


gwozdek1974
Hinatkapl
Mekto321


Decyzja przekazana przez gwozdek1974.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Miasto: BroWar Village

Nagroda przyznana dla:


Jack Trader
Joe Valacci
kobeee2000


Decyzja przekazana przez kobeee2000.
 
Status
Zamknięty.
Do góry