Pomoc z montażem filmu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14107
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser14107

Gość
Gość
Poszukuję programu, dzięki któremu zmontuję film. Ma to być pokaz zdjęć z muzyką i kilkoma efektami. Pilnie potrzebuję, na nero nie mam co liczyć. Podawajcie nazwy programów do szybkiego download'u. Dobrze by było gdyby program nie był cięższy niż 10 mb, mam problemy z netem. Liczę na szybką pomoc :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Poszukuję programu, dzięki któremu zmontuję film. Ma to być pokaz zdjęć z muzyką i kilkoma efektami. Pilnie potrzebuję, na nero nie mam co liczyć. Podawajcie nazwy programów do szybkiego download'u. Dobrze by było gdyby program nie był cięższy niż 10 mb, mam problemy z netem. Liczę na szybką pomoc :)

A movie maker nie wystarczy?
 

DeletedUser

Gość
Gość
durny offceowski power point robi pokaz foto i podkład muzyczny

chyba nawet łatwiejszy w obsłudze niż movie maker, a jeśli chcesz bawić się w sklejki z filmem polecam proshow gold
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Movie maker. Plata mi figle. Nie mogę nic zapisać, wyskakuje błąd i koniec. Nawet w googlach nie znalazłem odpowiedzi. jakieś inne propozycje?
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Microsoft Photo Story 3 - prosty program, z muzyką, zwyczajny pokaz slajdów do wykonywania klipu AVI.

Photo Story potrzebuje WMP 10, ten jednak nie chce się zainstalować (jakiś problem z wersją Windowsa). Termin mnie goni, jeszcze jakieś propozycje?

EDIT: Znalazłem kilka programów, dopiero Foto2avi działał poprawnie. Spełnia moje minimalne wymagania, jest cienki ale nie mam czasu na zmiany. Dzięki za pomoc :)
.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry