Pomoc

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam.
Jestem nowym graczem przeczytałem Faq w całości chodzi mi o pomoc w sprawie rozwijania postaci.
Gram 3 dni w grę i wiem że chcę wybrać profesję łowcę nagród. Od rana nurtują mnie pytania:
-czy powinienem rozwijać wszystkie umiejętności potrzebne do wykonywania zadań?
- czy rozwijać TYLKO umiejętności potrzebne do pojedynkowania się z innymi czyli uniki, strzelanie,celowanie refleks?
- Może nie ma to znaczenia i rozwijać postać by wykonywać wszyskie questy a profesja daje ,,tylko'' to co w opisie czyli:
Twoja prędkość na mapie wzrasta o 10%.
Motywacja do pojedynkowania się wzrasta 20% szybciej.
Dostajesz 10% więcej pieniędzy za pojedynek.

będę wdzięczny za odpowiedzi pozdrawiam
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja bym na twoim miejscu rozwijał wszystko 1lvl skile pojedynków 2lvl skile do prac 3lvl=1lvl 4lvl=2lvl itd.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na questach dostaje się fajne przedmioty i dostaje czasem sporo doświadczenia więc bym inwestował w pkt potrzebne do prac...
 

DeletedUser26

Gość
Gość
Na poczatek tak do 15 lvl głównie w prace dawaj punkty, a potem trochę w prace, a troche w pojedynki.
 

DeletedUser

Gość
Gość
zrób tak nie zmieniaj narazie klasy (nikt cię nie zaatakuje ale i ty nie możesz atakować) a później przez kilka lv dawaj w skille do pojedynków i zmnień wtedy klasę
 

DeletedUser

Gość
Gość
nic takiego nie ma a po statach widzę że tak jak ja (na początku) masz wszystkiego po trochua co do młotka to cierpliwość popłaca :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Prawda taka jezeli bedziesz cierpliwy to w koncu znajdziesz ten młotek. Co do statów to na poczatku musisz isc w questy czyli prace bo inaczej kazdy kolejny lvl bedziesz zdobywał 4 x dłuzej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry