Pomoc

Dyskusja w 'Ogólnie' rozpoczęta przez użytkownika SebaV10, 8. Sty 2016.

Poleć tę stronę

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. SebaV10

  SebaV10 Blada Twarz

  Dołączył:
  2. Sty 2016
  Wiadomości:
  4
  Docenione treści:
  0
  Ostatnio edytowane: 8. Sty 2016
 2. HondzianNs1

  HondzianNs1

  Dołączył:
  30. Kwi 2015
  Wiadomości:
  250
  Docenione treści:
  22
 3. Premier69

  Premier69

  Dołączył:
  4. Sie 2011
  Wiadomości:
  101
  Docenione treści:
  14
  HondzianNs1 miło mi!


  Ad rem!
  Jesteś pod siłę, ciut celowania. Masz sporo celowania [relatywnie], lepiej by to wyglądało jakbyś wziął set pod orka lub przebudował się do defensywnego siłowca, czego nie polecam.

  Pierwsze zmień set, żółte są nam pal licho nie potrzebne, 134 cechy, także szału nie ma. Więc proponuję bakera lub coś co daje siłę [składak].
  Dobij 300 celowania, dodaj z setów refleks i odporność, 200 su daje radę, sama siła już coś doda. Wywal w ogóle 10 ze sprawności, w dzisiejszych czasach wóz albo przewóz- jedyną cechę opłaca się obrać i finito bene.
  Oprzyj się na moim poradniku, to jest baza dla Ciebie, taka typowa, pokazuje co i jak dodać OD PODSTAW, to jest początek, dodawanie pojedynczych umiejek w cokolwiek się nie sprawdza.


  Dobrze, że kombinujesz, ci którzy dodają, odejmują zajdą dalej aniżeli ci, którzy lecą od razu w kanon, natomiast warto mieć bazę, temu napisałem ten poradnik, jak coś pisz na priv :)  @edit: teraz patrząc na zaprzęg doolinsa doszedłem do tego, że starałeś się być "nieuchwytnym" orkiem. Spoko pomysł- jasna idea. Natomiast masz +- 40 wiecej niz ktoś [uniku], kto włoży cullena bakera [nie mówie nowych setach]. Czy dla 40 uniku opłaca sie brac set w żółte? dla tylu cech i umiejetnosci nie wiem czy to ma sens. Idea zaskoczenia dobra bo jest tego dużo.

  Meritum- ofensywa to spoko opcja z Twojej strony, ale na czym to polega- zależnośc zaskok- taktyka, dodaj wtedy do celowania ponad 50 [od czego??] i będziesz ofensywnym orkiem, z małym dmg. 250 czy 180 uniku, przy ludziach ponad 300+ celowania, róznicy nie zrobi.

  Proponuję iść w kanon, bo przemyślałem Twój build, ciekawy, kąsający i w sumie mądry, natomiast tutaj są schematy, mnożniki i przeliczniki, cudów nie ma.
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.