Poprawa atutu przedmiotów z punktów przyjaźni

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser31997
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser31997

Gość
Gość
Witam,

Chciałbym zaproponować, aby przedmioty, które są ciężkie do zdobycie poprzez punkty przyjaźni, a w aktualnej rozgrywce są nieatrakcyjne aby ich bonusy uległy poprawie. Na przykład słoń, nóż Sama Howkena. Niegdyś były obiektem pożądania graczy, natomiast w dzisiejszych czasach już nie są. Powoduje to, że większość graczy nie zaprasza przyjaciół chociażby mogła ze względu na niskie korzyści. Prawdziwe nagrody zaczynają się dopiero od skrzyni premium, a uzbieranie adekwatnej ilości punktów jest bardzo żmudne i trudne.
 

DeletedUser28058

Gość
Gość
Jest masa przedmiotów, w których mogłyby się zmienić bonusy. Przykładem może być, zgłaszana już ;;) torba lekarska, która według mnie i wielu innych osób powinna dodawać więcej życia, niż energii. W rzeczywistości wygląda to zupełnie inaczej i jest bez sensu.
84201428111987352977.png
 

DeletedUser

Gość
Gość
kiedyś się bawiłem w pkt przyjazni, przestałem bo się to kompletnie nie opłacało tak więc może i tak ale w regulaminie jest napisane
,,- Propozycje bez sondy lub z sondą typu "na pewno za - za - raczej za" będą kasowane." :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry