Porachunki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser182

Gość
Gość
- Rozmowy pokojowe zerwane. Wygląda na to, że pozostaje nam rozwiązać problem raz na zawsze. Cała czwórka ma zginąć - rozpoczął czytanie notatki Pan Biały.
- Nic już się nie da zrobić ? - zapytał Pan Różowy. Nie uzyskał jednak odpowiedzi.
- Nie interesuje mnie jak to zrobicie. Ma to być zrobione. - kontynuował odczytywanie notatki Pan Biały.
- No dobrze, ale gdzie ich szukać? - przerwał Pan Pomarańczowy
- Będą oni podróżować od zmierzchu do świtu, po czym zatrzymają się na spoczynek w mieście. To wasza szansa. - zakończył czytanie notatki Pan Biały.
- No to chyba wszystko jasne. Zaatakujemy jutro o 9:30 - Rzucił Pan Niebieski.


-----
Wiem że miałem nie robić, ale tylko krowa zdania nie zmienia, poza tym chcę sprawdzić jak wyjdzie wersja eventu z s1, ale z kilkoma postaciami do pokonania. Co jest istotne:

1. Nie trzeba przeglądać rankingów na chybił trafił!
2. Event dla osób z przedziału lvl pojedynków od około 14 do ponad 230
3. Czasu na dotarcie na miejsce jest sporo. Miasto już istnieje, więc każdy spokojnie do jutra do 9:30 dojedzie.
4. Nagrodami będzie to co postacie będą miały na sobie.
5. Nagrodę tak jak poprzednio otrzymuje osoba która "omdli" jako pierwsza jedną z postaci. Postacie będą cztery, więc cztery osoby otrzymają nagrody.
6. Żadni zwykli gracze nie zostali wykorzystani przy evencie. Wszystkie postacie i miasto założyłem ja, więc proszę nikogo nie zadręczać.
7. Event może zostać zakończony przed czasem. Np. gdy nie będzie chętnych do zabicia którejś z postaci.
8. Obowiązuje zwykłe warunki pojedynków. Czyli np. można atakować daną postać raz na godzinę, itp.


[YOUTUBE_AUDIO]qdVHFf0BuGk[/YOUTUBE_AUDIO]​
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Podpowiedź:

Aby znaleźć miasto, ważne są 3 elementy w poście powyżej. Jeden z nich to wiadomo, zamieszczona muzyka. Pozostałe dwa trzeba odgadnąć. Po odgadnięciu otrzymamy nick postaci, sprawdzimy sobie gdzie ona stoi i mamy miasto. Upewnimy się, że to dobre miasto po jego nazwie i profilu. Postać nie należy do miasta, stoi przy nim jedynie.

No to już chyba wszystko co można podpowiedzieć. Czekamy na chętnych do bicia jutro o 9:30 :p
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Proszę pamiętać, że postacie do pokonania będą tylko cztery. Jeżeli postać z Waszego zasięgu poziomu pojedynków omdleje, to możecie jechać do domu. Proszę się zastanowić, czy ma sens podawanie innym na priv odpowiedzi odnośnie miasta. Omdlenia postaci dokonać może tylko jedna osoba. Wygrają zatem maksymalnie cztery osoby.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Ostatnia podpowiedź:

Do pokonania będą między innymi takie dwie postacie:

"KillBill1"
"KillBill2"

Uwaga na osoby, które mogą próbować się podszyć celem zmylenia. Nicki dokładnie takie jak podałem, nie inne typu "-KillBill1-", albo "KillBill-1" itp.
Postaci tych nie ma jeszcze na świecie, pojawią się przed walką dopiero.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Z przyczyn od nas niezależnych musimy przesunąć godzinę rozpoczęcia walk na 16:30. Obecnie gra nie działa stabilnie, więc nie ma sensu, ani zbytnio nawet możliwości przeprowadzić eventu.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
kb1q.jpg


Kail zabiera to co postać miała na sobie:

szary stetson
srebrny krzyżyk
flinta
brązowa skórzana kurtka
smith & wesson model 1
czarne kozaki
kłusak
 

DeletedUser182

Gość
Gość
89278196.jpg


hopek87 zabiera to co postać miała na sobie:

szlachecki stetson
czarna chustka
karabin łamany
brązowy płaszcz
ostra siekiera drwala
szlacheckie kozaki
kłusak
 

DeletedUser182

Gość
Gość
kb2.jpg


trojan23 zabiera to co postać miała na sobie:

czarny skórzany kapelusz
metalowy krzyżyk
arkebuz
szlachecki żakiet
floret
szare kozaki jeździeckie
kłusak
 

DeletedUser182

Gość
Gość
92048043.jpg


heroes9415 zabiera to co postać miała na sobie:

czarny melonik
niebieska opaska
precyzyjny łuk
czarna koszula
ostra brzytwa
czarne buty robocze
kłusak
 
Status
Zamknięty.
Do góry