Poradnik klasy:Poszukiwacz Przygód

  • Rozpoczynający wątek cykorpl
  • Data rozpoczęcia

Czy woole warto wybrać poszukiwacza przygód?


  • W sumie głosujących
    31
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Mili goście.Witam głównie doświadczonych poszukiwaczy przygód.Mam dylemat.posiadam postacie:robotnik31 i 15 żołnierza.Mógł by mi ktoś poświęcić chwile ,aby napisać poradnik do klasy poszukiwacz przygód.Bym był bardzo wdzięczny za rospisanie kolejno umiejętnosći w które dawać punkty.Ekwipunek itp.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dla mnie warto... a co do umiejętności...

zaraz napiszę...

Handel - dużo kasy 20-23 lvl i masz pracę 250-300$ za 2h
Zakładanie pułapek - Duży exp
Dwodzenie - niezły exp, dobre przedmioty
Sprawność manualna - niezłe przedmioty

Wybierz sobie najlepszą i dawaj w nią... jak odblokujesz najlepsze prace z tą umiejką, dawaj w drugą :)


// połączono by gruma
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Najlepiej chyba w tej kolejności:
Zakładanie Pułapek
Handel
Sprawność Manualna
Dowodzenie/ chowanie się
Strzelanie - bo dużo prac

Tak będzie chyba najlepiej, bo z dobrym expem szybko nabijesz poziom, dzięki czemu będziesz miał handel, czyli kasę na itemy, potem przedmioty.
Ja osobiście gram poszukiwaczem który jest też nastawiony trochę pod pojedynki, co jak masz niską motywację do prac pozwala nabić szybko expa i na levelach 70+ trudno nabija się expa pracą trzeba też już pojedykami.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ok.
1. Umiejętności
Umiejętności powinieneś według mnie dostosować do zadań poszukiwacza przygód. Dadzą ci one ( powinieneś to wybrać) 10 000$ dolarów. Po nich jak widzisz masz dużo w handlu i zaskoczeniu. Daje Ci to dobre prace pod szczęście ( handlowanie z indianami) i pod kasę ( wydobycie srebra). A więc czas na expa. Dawaj w dowodzenie ( tak do 50 mniej więcej). Następnie to co napisał kolega wyżej.
2. Ekwipunek
UWAGA. TO CO PODAJĘ NIŻEJ JEST NA 45-50 LVL
Ekwipunek powinieneś posiadać bynajmniej taki, by mieć kilka zestawów.
* Pojedynkowy: Szlachecki kapelusz materiałowy, Brązowy płaszcz, brązowe kozaki ( coś takiego), czarna chusta
* Handlowy & zaskoczenie: Szlachecki Melonik, Żakiet ( wybierz sobie któryś, zależy od tego ile kasy masz), Szlacheckie buty materiałowe/ szlacheckie buty robocze, czarna chusta
* Do tego jakiś set i kilka pojedynczych itemków

3. Charakter postaci
Niestety- w życiu poszukiwacza MUSZĄ BYĆ pojedynki. Oprócz zadań musisz je wykonywać. Jest dobra droga na exp.
To chyba wszystko. Jeśli czegoś tu brakuje, napisz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Umiejętki:
Najpierw wszytko w handel by miec handel z indianami[szczęscie] i wydobywanie srebna [kasa], a póżniej w dowodzenie by miec exps???
 
Status
Zamknięty.
Do góry